Administrator

Muški Broj poruka : 796
Datum upisa : 06.05.2013

3. kolo SRS Lige Empty
PočaljiNaslov: 3. kolo SRS Lige   3. kolo SRS Lige Icon_minitimeSre Jan 28 2015, 03:32

Leeds United 0:0 Barcelona
Posed lopte 48-52 ; Šutevi 5-15

Igrači Leedsa su dočekali Barcelonu. Utakmica je završena bez golova. Više šansi su imali gostujući tim ali nisu uspeli da postignu gol. Najbolju priliku na ovoj utakmici propustio je Jordi Alba kad je pogodio stativu. Domaćini su se uspešno odbranili, pokušavali su da preko kontri ugroze svog rivala ali nisu uspeli u toj nameri. Igrači Leedsa su zadovoljni ovim ishodom jer su osvojili prvi bod ali navijači istog su razočarani jer njihov tim ne zna za pobedu ove sezone, ali se nadaju da će pobediti Milan u sledećem kolu kada gostuju u Italiji. Što se tiče tabele, Leeds loše stoji na osmom mestu dok je Barcelona u malo boljoj poziciji od njih, na šestom mestu.
[Only admins are allowed to see this image]
Trenutak kada uE pokušava da iskontrira

Malaga 2:0 Liverpool
Posed lopte 49-51 ; Šutevi 23-16

Liverpool je gostovao u Andaluziji sa željom da odnesu kući bar bod ili čak sva 3. Prvi gol je postigao veteran Isak koji je mudro pretrčao Falkaa. Tačku na ovu utakmicu je stavio Stig već u 10. minutu volejčinom sa 35-ak metara na asistenciju Osinija. Pokušali su i u drugom poluvremenu da postignu još koji gol ali se Liverpool uspešno odbranio. Potpuno zaslužena pobeda Andalužanina. Malaga dobro stoji sa rezultatima ove sezone je na drugom mestu posle 3 kola, dok Liverpool nije baš u najboljoj poziciji.

Igrači Malage proslavljaju Stigov gol

Deportivo 0:0 Juventus
Posed lopte 40-60 ; Šutevi 6-15

Igrači Deportiva su ušli u ovoj utakmici sa namerom da sačuvaju bar bod kući i uspeli su u tome. Juventus je bio bolji tokom cele utakmice, imali više šansi. Najbolja prilika za gostujući tim je bila početkom 2. minuta kada je Sana pogodio stativu i Aguire izbacio sa gol linije. Pokušavali su igrači Juventusa da postignu gol do kraja ali se Deportivo uspešno odbranio i pokazali da će biti tvrd orah ove sezone. Aktuelni prvak ove lige, Juventus ne stoji baš dobro na tabeli, od tri utakmica su pobedili samo jednom, isto tako i Deportivo.
Navijači Deportiva zadovoljni bodom

Manchester United 6:1 Atletico Madrid
Posed lopte 59-41 ; Šutevi 27-5

Igrači Uniteda su ubedljivo savladali Atletico. Najraspoloženiji su bili igrači Uniteda, Kubalionzale koji je postigao het trik, i to sva tri pogotka u prvom poluvremenu i Jakub sa dva gola. Prvi gol je postigao u 1. minutu na asistenciju Klača a drugi gol je pao već u sledećem minutu opet na asistenciju Klača, ovog puta iz kornera. Golman Atletica, Immo je imao nekoliko zaista sjajnih intervencija inače bi rezultat mogao da bude i još više ubedljiviji. Jedini gol za Atletiko na ovoj utakmici postigao je Bond u 6. minutu kada se okliznuo Nine i počeo da plače zbog klin šita. Kuba daje još jedan gol do kraja poluvremena. U 13. minutu gol postiže Jakub nakon lepe akcije Uniteda. Poljak trese mrežu Atletika još jednom do kraja utakmice, u listu strelaca se takođe upisuje i Klač. Najlepši potez utakmice je svakako onaj kada je Kuba odigrao dupli pas sa stativom i šalje Krista i Bonda po burek. United sasvim solidno stoji na tabeli na trećem mestu a Atletiko veoma loše, na predzadnje mesto.
Igrači Uniteda slave prvi pogodak na utakmici

Bayern München 3:0 Milan

Ova utakmica nije odigrana zato što igrači Italijanskog giganta Milana nisu mogli da dođu u Nemačku na vreme jer im se autobus pokvario u kojem su trebali da putuju, te je registrovan službeni rezultat 3:0 u korist Bavaraca koji su prvi na tabeli posle 3 kola dok Milan ne stoji baš najbolje, na zadnjem mestu.
Pokvareni autobus AC Milana
Javier Aguirre!

Muški Broj poruka : 33
Datum upisa : 18.08.2014

PočaljiNaslov: Re: 3. kolo SRS Lige   3. kolo SRS Lige Icon_minitimeSre Jan 28 2015, 11:09

...kada se okliznuo Nine i počeo da plače zbog klin šita.
HAHAHAHAHA.
Inače, odličan tekst, veoma zanimljiv za čitanje.

Sergio Ramos ::
Jedini gol za Atletiko na ovoj utakmici postigao je Bond u 6. minutu kada se okliznuo Nine i počeo da plače zbog klin šita.