Muški Broj poruka : 488
Datum upisa : 11.04.2014
Godina : 24

13. kolo SRS lige Empty
PočaljiNaslov: 13. kolo SRS lige   13. kolo SRS lige Icon_minitimeSub Mar 07 2015, 23:15

Deportivo 3-0 Manchester United
Pukla ljubav izmedju Dace i Gejma ?

Borba za 4. poziciju i kvalifikacije u popularnu Ligu Sampiona trebao se odigrati u Spaniji, na stadionu novopecene ekipe, Deportiva. Ocekivan je odlican mec, sa puno tenzija i sansi, ali avion kojim je tim iz Manchestera trebao odleteti u La Korunju, navodno nije dobio dozvolu za uzletanje jer se pretpostavljalo da je motor aviona u malom kvaru i nisu smeli rizikovati odlaskom u Spaniju. Uprava Manchestera zatrazila je od vrha lige da se odigra za par dana, kada problem sa motorom bude resen, ali nisu dobili dozvolu za taj cin. Spekulise se da je uprava Deportiva potplatila pretsednistvo lige i ovaj susret je zavrsen sluzbenim rezultatom u korist Spanskog Deportiva.
[Only admins are allowed to see this image]
*Daco i Game, nekadasnji saigraci u Mostarskom Velezu

Liverpool FC 2-1 Atletico Madrid
Atletiko se borio, Vule zadovoljan

Liverpool vec mecevima trazi formulu za pobedu, i pronasli su je protiv ekipe iz Madrida. Stara garda ekipe Liverpoola ugostila je mlade nade Atletika iz Madrida. Prvi gol na mecu pao je vec u prvom minutu igre, iskusni 601 doveo je svoj tim u prednost na asistenciju mladog reprezentativca Srbije, Falcaa. Na sredini prvog poluvremena ova dva igraca su zamenila uloge, Falcao je zabio, asistent je bio 601. U drugom poluvremenu, debi povratnika Liverpoola, grr-a zavrseno je smanjenjem rezultata, Kristo je bio strelac u 16. minutu. Ekipa iz Madrida nije imala snage za povratak u igru, te je Liverpool priveo utakmicu kraju u svoju korist. Liverpoolu je ovo vazna pobeda, prekinuli su seriju losih rezultata, dok Atletiko mora da trazi svoju igru kako bi napravio bolji rezultat.
*Vule proslavlja pobedu

Malaga 1-0 Barselona
Barca ne zna za pobedu, Nula zabio

Jedan od meceva koji nije privlacio ogromnu medijsku paznju, zavrsen je istim rezultatom kao i u prvom delu sezone, 1-0 u korist Malage. Ekipa Malage docekala je i ugostila ekipu Barcelone koja je trazila osvetu zbog poraza u kupu ali opet je kleknula pred Malagom. U prvom poluvremenu solidna igra uz par sansi Malage, Homeland je bio na mestu, i uz dosta srece za Barcelonu, na odmor se otislo sa rezultatom od 0-0. U drugom poluvremenu pritisak Malage koji je urodio plodom, Nula u 13. minutu dovodi svoju ekipu u vodstvo i nastavilj da preti. Utakmica je zavrsena istim rezultatom, Malaga na sigurnoj drugoj poziciji i vreba iz senke Bayernu, dok je Barcelona u ozbiljnim problemima i svoju srecu ce traziti protiv Liverpoola.
*Nula proslavlja pogodak

Juventus 0-0 Bayern Munchen
Podela bodova, Bayern prvi

Stara dama ugostila je Bavarce na Juventus Areni u Torinu, na ovom duelu se ocekivalo puno golova. Juventus je trazio revans i osvetu za blamazu od strane Drogbenog koji se u prvom delu sezone prosetao kroz njihovu odbranu i zatresao mrezu na prazan gol. Obe ekipe krenule su oprezno, sa par sansi, Bayern je delovao nemocno bez svog nesumljivo, najboljeg igraca Drogbenog koji je sedeo na klupi. U drugom poluvremenu doticni je usao umesto Nocerina koji nije bio u bas najboljem svetlu na ovom susretu. Cinilo se da ce Drogbeni napraviti razliku na terenu, ali ipak ovaj duel je zavrsen neresenim rezultatom, 0:0. Juventusu Malaga bezi 6 bodova dok je Malaga za petama Bayernu, sa zaostatkom od 4 boda.
*Duel izmedju Nocerina i Jasko Kinga

Leeds United 0:0 AC Milan
Leeds u naletu, Milan izvuk'o bod

U ovaj duel su usle dve ekipe koje se nalaze na dnu tabele, u kojem je Leeds bio favorit, i od kojeg se ocekivalo da savlada ekipu Milana nakon iznenadjenja protiv Barcelone. Duel je poceo, Leeds je napao. Milan, nakon rekonstrukcije tima drzao je cvrstu odbranu i nije dozvoljavao da protivnicka ekipa dodje u ozbiljnu sansu. Jedna od ozbiljnijih prilika bila je kada je posle suta Majstora za golove, lopta usla u gol sa spoljne strane mreze i navijaci koji su sedeli na daljim tribinama pomislili su da je to gol, ali slavlje im se ubrzo zavrsilo kada je glavni arbitar meca rekao da nije gol, i potpuno bio upravu. Mec je zavrsen rezultatom 0:0, moze se reci iznenadjenje rekonstruisane ekipe iz Milana koji se nalazi idalje na poslednjoj poziciji.
*Igraci Milana zadovoljni, racunaju da ce pomrsiti konce i drugima.