F. Totti

Muški Broj poruka : 87
Datum upisa : 14.02.2016

2. kolo - Pregled lige Empty
PočaljiNaslov: 2. kolo - Pregled lige   2. kolo - Pregled lige Icon_minitimeNed Sep 25 2016, 23:34

ORAO PAO NA NISKE GRANE

2. kolo - Pregled lige Marek-Hamsik
Hamsik ispred domace publike nakon svog treceg gola

Nakon solidnog prvog kola, u drugom je manji klub iz Rima, Lazio, potpuno nadigran. Oni su na gostujucem terenu izgubili od ekipe The Strongest rezultatom 3:0. Na toj utakmici se posebno istakao Hamsik, koji je het trikom utisao malobrojne navijace fasistickog kluba.

Utakmica je vec bila resena u prvom poluvremenu. Kuba fenomenalnim vcentarsutom iz kornera u 4. minutu pronalazi Hamsika, a Marek volejom zabija u sam ugao gola. Drugi gol za ekipu The Strongest dolazi pred sam kraj poluvremena. Modric iz ekipe Lazia lose ispucava loptu. Ona dolazi do Hamsika, koji je lagano uterao u gol. Za treci gol je najvise zasluzan reprezentativac Grcke, Kiko. Fenomenalnim pasom u prostor pronalazi Hamsika. Ponovo, Hamsik ima fenomenalan osecaj za gol, te bez problema zabija i svoj treci gol na utakmici.

The Strongest 3:0 SS Lazio

-----------------------------------------------------------------------------------

LIVERPUL U SUZAMA

2. kolo - Pregled lige Steven-gerrard-crying_3302322
Vule place nakon zavrsetka utakmice

Mozda i najveci favoriti za osvajanje lige jos uvek nisu nasli pobednicku formu. Nakon prvog kola i poraza od Totenhema, Liverpul ponovo dozivljava poraz, sada jos ubedljiviji. Sada ih je ugostila ekipa Frankfurta, medjutim, docek nije bio bas lep, sobizrom da su im mrezu punili cak 4 puta.

Prvi gol pada vec u 2. minutu utakmice. Nakon odlicnog proigravanja Maradone, a kasnije i duplog pasa izmedju Rasha i Uga, Rush postize svoj prvi gol za Frankfurt. Do kraja poluvremena vise nije bilo pravih sansi. Medjutim, u drugom poluvremenu sledi senzacija Homelanda! U 13. minutu utakmice, Maradona salje sjajan pas u prostor. Brzonogi Homeland stize loptu i lobuje golmana Liverpula, Noblicu. Sledeci gol, za 3:0, ponovo postize Homeland. Greska na sredini terena od strane Falkaa, Ugo Vijera dolazi do lopte i centrira Homelandu, koji glavom spusta loptu u sebi blizi ugao. Do het trika, Hmeland dolazi u nadoknadi poluvremena. On salje loptu Vijeri koji na prvu spicom prebaca defanzivu Livera, a Homeland zabija svoj treci, odnosno cetvrti gol za svoj tim.

Eintracht Frankufrt 4:0 Liverpool

40 U NOGAMA, AL' I DALJE JEBE

2. kolo - Pregled lige Socialfeed.info-totti-has-been-the-strongest-in-italy-for-the-last-20-years
Totti pozdravlja navijace na kraju utakmice

Nakon pobede nad Liverpulom, Totenhem dolazi i do svoje druge pobede! Ovog puta, nesrecu da se nadju na suprotnoj strani Totija nasao se Atletiko Madrid, predvodjen Drogbenim. Utakmica je, moze se reci, bila poprilicno ujednacena. Nismo videli puno sansi, ali ono sto je ljubitelje haxa sirom sveta najvise obradovalo je to da je Toti, iako ima 40 godina, odigrao celu utakmicu! I to kakvu!

Prvo poluvreme je proteklo bez puno prilika. Jedini gol na utakmici je pao na pocetku drugog poluvremena. Od samog starta drugog dela utakmice, igraci Totenhema su pritisli Jorgandzije. Usled pritiska, Drogbeni lose ispucava loptu, koja se odbija od Lefecea i na njegovu zalost, i zalost domacih navijaca, odlazi u gol. Nakon toga, Madridjani krecu ofanzivnije da igraju, pokusavaju da probiju po levoj, desnoj strani, ali im uglavnom ne uspeva. Sana na golu je drzao konce svog tima i doneo im sigurnost, te su uspeli da se odbrane do kraja utakmice. Losa stvar za Totenhem je ta da se Hulk povredio i postoje spekulacije da bi mogao da zavrsi sezonu, sto bi bio veliki sok za Petlove. Uskoro ce se znati vise.

Atletico Madrid 0:1 Tottienhem

PHOTO OF THE DAY

2. kolo - Pregled lige Totti.roma.drogba.selfie.2016.2017.750x450
Totti, Sana i Drogbeni pre pocetka utakmice

Drogbeni je na svom Twitter nalogu objavio ovu fotografiju, uz komentar: "Ja, Sana i LEGENDAAAA!!!"

Poslednji izmenio F. Totti dana Ned Sep 25 2016, 23:40, izmenjeno ukupno 1 puta
F. Totti

PočaljiNaslov: Re: 2. kolo - Pregled lige   2. kolo - Pregled lige Icon_minitimeNed Sep 25 2016, 23:35