8 posters
Gost
Gost

Pregled 1. kola SRS lige Empty
PočaljiNaslov: Pregled 1. kola SRS lige   Pregled 1. kola SRS lige Icon_minitimeSre Sep 04 2013, 17:39

Olympiacos - Boca Juniors 0:0

Pregled 1. kola SRS lige Rqmh

Treću sezonu SRS lige otvorili su Olympiacos i Boca Juniors, i to remijem. Naime, utakmica je završena bez golova. Tokom čitavog meča, golmani 601, Dr. Tuna koji je ušao upravo umesto njega i noblic@, imali su pune ruke posla, ali su svoj posao odrađivali na najbolji mogući način. U prvom delu meča oba tima su imala dosta šansi, međutim gola nije bilo. U drugom poluvremenu za Bocu su u igru ušli Baninho i Dr. Tuna umesto Angel Di Maria i 601, dok je, što se Olympiacosa tiče, Ruy Lopez zamenio hihua. Olympiacos je u tom delu igre bio ubedljiviji. Boca je jako teško uspevala da dođe do nekih boljih šansi za pogodak, većina drugog dela igre se odigravalo na polovini czv-ovog tima. Uprkos činjenici da su oba tima imala dosta dobrih prilika za pogodak, rezultat je do kraja meča ostao nepromenjen - 0:0!

Olympiacos: hihu (Ruy Lopez od 5:00), sasa, noblic@, osini po prasini.
Boca Juniors: Цзв, Di Maria (Baninho od 5:00), Maradona Sila, 601 (Dr. Tuna od 5:00).

Schalke 04 - Fulham 2:3

Pregled 1. kola SRS lige Ft1x

Schalke 04 i Fulham, timovi koji su se prošle sezoni sastajali u drugoj ligi, odigrali su u ponedeljak utakmicu prvog kola. Fulham je savladao Schalke rezultatom 3:2 u meču za "srčani udar". Već od početka meča, igrači crno-belih su lako stizali do gola protivnika. Napadali su, stvarali su šanse, a onda su u 6. minutu došli do vođstva nakon odlične akcije i pogotka Dxtoryja. Odma nakon tog pogotka, u igru je ušao Luizihno umesto Homelanda koji je imao problema sa pingom. U drugom minutu drugog poluvremena, Draxler je odbranio udarac Falcaa, međutim lopta se odbila igraču JocaCelo koji asistira Dxtoryju za njegov drugi pogodak. Samo pola minuta kasnije, došlo je do gužve u šesnaestercu Fulhama. Pokušao je RvP čiji je šut odbranio Falcao, međutim, lopta se odbila pacmanu koji smanjuje prednost protivnika na 2:1. Minut pre kraja Pinto je ispucao loptu pravo Draxleru "na nogu", a on upošljava pacmana koji se po drugi put upisuje u listu strelaca i dovodi svoj tim do izjednačenja. A onda, šok za igrače Schalkea i sve one koji su uživo gledali meč. Svega 6 sekundi pre kraja meča, Falcao nakon asistencije Dxtroyja postavlja konačan rezultat - 3:2 za Fulham.

Fulham: Pinto (Puyol od 4:24), JocaCleo (Pinto od 11:56), Falcao, Dxtory.
Schalke 04: Draxler, RvP20, Homeland (Luizdihno od 6:27) , pacman.

Golovi:

06:25 - Strelac: Dxtory, asistent: JocaCleo.
11:56 - Strelac: Dxtory, asistent: JocaCleo.
12:24 - Strelac: pacman.
18:54 - Strelac: pacman, asistent: Draxler.
19:56 - Strelac: Falcao, asistent: Dxtory.

Liverpool - AS Roma 0:2

Pregled 1. kola SRS lige D92v

Ponovljeni derbi kola između Liverpoola i Rome, završen je pobedom "Vučice" rezultatom 0:2 (prva, poništena utakmica je okončana sa 1:1). Već u ranoj fazi meča, u drugom minutu, banos je nakon odlično izvedenog kornera Brajanta doveo svoj tim do vođstva od 1:0. Samo 3 minuta kasnije, strelac prvog pogotka se odlično snašao u duelu sa grrr-om i uposlio kapitena Tottija koji duplira vođstvo svog tima. Do kraja prvog dela igre obe ekipe su stvarale šanse, napadale, ali golova nije bilo. Na poluvremenu je samo klupa Liverpoola bila aktivirana. U igru su ušli Falcao, Pipo i Vule umesto Wilsherea, 87 i grrr-a. U drugom delu igre se nije moglo videti puno izglednih prilika ni na jednoj, ni na drugoj strani terena. Roma je u tom periodu utakmice bila za nijansu bolja, ali rezultat je do kraja meča ostao nepromenjen. Liverpool - Roma 0:2!

Liverpool: Aris, 87 (Pipo od 10:00), Jack Wilshere (Falcao od 10:00), grrr (Vule od 10:00).
AS Roma: Maker, F.Totti (Milos Kesegic od 19:35), BrajanT!, banos.

Golovi:

02:09 - Strelac: banos, asistent: BrajanT!.
05:09 - Strelac: F.Totti, asistent: banos.

Malaga - Juventus 2:1

Pregled 1. kola SRS lige Ff2u

Jedno od najvećih iznenađenja u ovom kolu, desilo se na utakmici između Malage i Juventusa. "Stara dama" ne samo da je bila favorit na ovoj utakmici, već je i jedan od favorita za osvajanje lige. U prvom delu igre, upravo je Juve imao inicijativu. Pritiskao je, imao bolje šanse, ali ni jedni ni drugi nisu uspeli da postignu pogodak. Prvi pogodak na meču postigao je DaNte u 14. minutu utakmice, kada je golman Juventusa Veloso nespretno reagovao i poklonio mu loptu. Od tog pogotka, "Stara dama" je preuzela inicijativu. Napadali su, imali dobri šanse, međutim svega pola minuta pre kraja meča iz kontra napada, LeBron James nakon asistencije Nule daje gol koji gasi nadu protivničkih igrača. Ipak, to nije poslednji pogodak na utakmici. Naime, u 13. sekudni nadoknade vremena, Nula daje autogol, i tako postavlja konačan rezultat - 2:1 za Malagu.

Malaga: Prosinečki, Nula, Lebron James, Dante TVriper.
Juventus: Veloso, Keith Flint, Xpert92, Aubameyang.

Golovi:

14:18 - Strelac: Dante TVriper.
19:28 - Strelac: LeBron James, asistent: Nula.
20:13 - Strelac: Nula (AG).

Crvena Zvezda - Borussia Dortmund 3:0

Pregled 1. kola SRS lige S1ea
Poslednja utakmica našeg pregleda je utakmica između Crvene Zvezde i Borussie Dortmund, iz koje su crveno-beli izvukli sva 3 boda pobedom od 3:0. I pored toga što je Iscov tim igrao mnogo bolje od protivnika, u prvih 10 minuta nije uspeo da postigne pogotak. Koliko je Borussia bila nemoćna, govori podatak da taj tim nije imao nijedan udarac tokom celog prvog dela meča! Na poluvremenu Drogbeni je ušao umesto Javi-a Martineza, dok je na drugoj strani terena Vedad ušao umesto Jaska. Prvi pogodak na utakmici postigao je Isco nakon odličnog duplog pasa sa Drogbenim, i kiksa golmana Dortmunda, Ferrarija. U 18. minutu meča, Drogbeni i Moutinho su odlično iskombinovali, da bi na kraju Drogba duplirao vođstvo svog tima. Isco se 15 minuta pre kraja utakmice po drugi put upisao u strelce i postavio konačan rezultat, nakon što je golman Vedad loše procenio let lopte.

Crvena Zvezda: Ewony, Joao Moutinho, Javi Martinez (Drogbeni od 10:00), Isco Alarcon.
Borrussia Dortmund: Coure Rossonero, Ferrari, Euroleague, JaskoKing (Vedad96 od 10:00).

Golovi:

13:59 - Strelac: Isco Alarcon, asistent: Drogbeni.
17:56 - Strelac: Drogbeni, asistent: Joao Moutinho.
19:45 - Strelac: Isco Alarcon, asistent: Drogbeni.
Nula

Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

PočaljiNaslov: Re: Pregled 1. kola SRS lige   Pregled 1. kola SRS lige Icon_minitimeSre Sep 04 2013, 17:46