2 posters
Gost
Gost

1. kolo SRS Lige Empty
PočaljiNaslov: 1. kolo SRS Lige   1. kolo SRS Lige Icon_minitimePon Jan 19 2015, 17:58

Počela je još jedna, 6. po redu sezona SRS lige. Po timovima i spisku igrača očekuje se da ova sezona bude dosta kvalitetnija od prethodne, kao i dosta zanimljivija. Timovi koji učestvuju u ovoj sezoni su: Bayern, Liverpool, Malaga, Juventus, Leeds, Barcelona, Deportivo, Milan, Manchester United i Atletiko. Po kladionici, favoriti za prva 3 mesta su Juventus, Bayern i Liverpool. Za najvećeg favorita po broju postignutih golova smatra se Drogbeni, dok se za najboljeg asistenta smatra da će to biti Nocerino. Sa druge strane, za golmana sa najvećim brojem zabeleženih utakmica bez primljenog gola smatra se da će biti Sergio Ramos.
Odma je dosta atraktivno sezona počela, jer je u 1. kolu zabeleženo čak 28 golova.

Bayern Munchen 6-0 Liverpool FC

Već veliko iznenadjenje zabeleženo je u 1. kolu. Ekipa Bayerna na Alijanc areni dočekala je igrače Liverpool-a u nadi da će im uzeti 3 boda, dok je Liverpool došao želeći da odmah na startu odlično počne. Već od početka videlo se da ne ide baš najbolje igračima Liverpool-a te je nakon slabije reakcije Vuleta Noćerino postigao lagani gol. Bavarci su nastavili da napadaju ali svojom ubedljivom igrom nisu uspeli da dodju do 2. pogotka u prvom poluvremenu. Odmah početkom 2. poluvremena su Redsi posustali i primili rani pogodak koji opet postiže Noćerino na asistenciju Ole-a. Opet se Liverpool uspešno branio, pokušavao nešto da uradi ali nikako nisu uspevali da smanje razliku. Zatim je pri kraju 6. minute zabeležen još jedan pogodak, ovaj put autoglo 601 i slede paklene minute po ekipu Liverpool-a. Antoine Griezmann beleži za 2 minuta hat-trick i time uništava potpuno ekipu Liverpoola.

[Only admins are allowed to see this image]

Juventus 8-0 Atletico Madrid

Ovaj klub iz Torina ušao je sa velikim željama u ovu utakmicu, da uzme tri boda i nanese što veći poraz ekipi iz Madrida dok su Jorgandzije želeli da iznenade ekipu Juventusa i uzmu barem bod. Odmah na startu se videla klasa i ekipi Juventusa kojoj Madridjani nisu uspeli da se suprostave. Jasko je postigao 1. gol za Juventus u novoj sezoni a nakon njega u 1. poluvremenu su se još u listu strelaca upisali Aubameyang i Steph Curry. Dominacija Juventusa ukazuje na to da su igrači Madrida za ovo poluvreme imali ukupno 1 šut ka golu protivnika kad je Ramos potvrdio svoju klasu. Još veća goleada zabeležena je u 2. poluvremenu.strumfeta je postigao pogodak za 4-0 a nakon njega su se opet upisali Aubameyang i Jasko, dok je 2 gola postigao i Chicharito, igrač koji je na prelaznom roku došao iz Zvezde.

Manchester United 4-0 Milan

Mnogo više od strane ekipe Milana očekivalo se tokom ove utakmice, ali očigledno nisu uspeli da nadju pravo rešenje za sjajnu taktiku Uniteda koji su ubedljivo dobili ovu utakmicu. Na Old Trafordu odlična atmosfera je zabeležena što su igrači Uniteda opravdali. Prvo poluvreme bilo je dosta gusto, na nesreću ekipe iz Milana Crveni Djavoli su poveli pogotkom makedonskog zmaja, naravno autogol. Drugo poluvreme bilo je dosta uzbudljivije u kojem su zabeležena 3 pogotka. Kiko je u 16. minutu na asistenciju Kube postigao 2. gol, ali se nakon manje od 20-ak sekundi i Kuba upisao u listu strelaca. Minut kasnije Kiko je postigao još jedan gol,ponovo na asistenciju Kube i time stavio pečat na ovu utakmicu.

Leeds 0-7 Malaga

Leeds je nova ekipa na ovom forumu sastavljena od dosta iskusnih igrača koju su okupili Cazorla i uE, i od koje se očekivalo da će predstavljati ozbiljnog protivnika Malagi. Prvih nekoliko minuta Leeds se dosta uspešno branio, ali u 4. minuti više nisu izdržali pritisak a Nula ruši bedem u njihovoj odbrani. Nakon njegovog pogotka, do kraja poluvremena i matori Isak beleži dva lepa pogotka (u 2. poluvremenu postiže još jedan pogodak te beleži prvi hat-trick u ovoj sezoni). U drugom poluvremenu padaju pored pomenutog pogotka Isaka, padaju i 3 gola nule koji potpuno uništavaju Leeds. Ekipa Leeds-a odigrala je dosta bolje 2. poluvreme, ali na žalost nisu uspeli da postignu pogodak i time smanje prednost Malage.

Barcelona 2-1 Deportivo

Najneizvesnija utakmica u 1. kolu odigrana je na Kamp Nou-u gde je ekipa Barcelone dočekala Deportivo. Prvo poluvreme bilo je dosta povučeno, jedna i druga ekipa su po malo napadali ali nikakve ozbiljne šanse se nisu stvarale. Početkom drugog poluvremena totalno se menja tempo utakmice. Joel Campbell postiže pogodak nakon greške Dače ali ubrzo postiže još jedan lep gol, lob u rašlje. U 6. minuti Hamšik smanjuje prednost Barcelone i ekipa Deportiva nastavlja da pritiska, nastavlja da napada ali to ipak nisu uspeli da krunišu golom i time kući odvedu barem bod.

Kubalionzzale

Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

PočaljiNaslov: Re: 1. kolo SRS Lige   1. kolo SRS Lige Icon_minitimePon Jan 19 2015, 18:45

Lokacija : Novi Sad

PočaljiNaslov: Re: 1. kolo SRS Lige   1. kolo SRS Lige Icon_minitimeUto Jan 20 2015, 14:41