7 posters
Gost
Gost

2. kolo Jelo Super Lige Empty
PočaljiNaslov: 2. kolo Jelo Super Lige   2. kolo Jelo Super Lige Icon_minitimeSub Jan 24 2015, 12:59

Bayern Munchen 5:0 Barcelona
Barselona nejaka, Bajern lako do 3 boda

U nekom drugom univerzumu ovo bi bila poslastica za ljubitelje fudbala. Ali ne i ovde. Igraci Minhenskog Bajerna su bez problema savladali Barselonu rezultatom 5:0. Prvi se u strelce upisao povratnik Milos Kesegic u 6. minutu utakmice, a rezultat se nije menjao do kraja prvog poluvremena. Barselona, moze se reci, se dobro drzala protiv giganta celo prvo poluvreme, ali su u drugom ispali iz ritma, primivsi cak 4 gola za 10 minuta. Drugi gol za Bajern je postigao madjarski bivsi reprezentativac Nocerino, dok je naredna dva postigao Drogbeni. U zavrsnici meca, kiks Anatolija kojim se upisuje peti pogodak za Bajern. Navijaci Barselone su bili vidno razocarani.
[Only admins are allowed to see this image]

Atletico Madrid 1:4 Malaga
Dva gola i asistencija Nule, poraz ublazio Kristo

Malaga je tim sa najmanje igraca u ligi. Reklo bi se da je kriza u klubu, ali rezultati govore drugacije. Da je neko rekao da ce Nula nakon 2 kola biti najbolji strelac lige i to sa 5 pogotka, niko ne bi verovao. Nakon het-trika u prethodnom kolu, Nula postize prva dva pogotka za Malagu, u svakom poluvremenu po jedan. Treci gol postize Milan, na asistenciju Nule. Cetvrti gol Malagi donosi igrac ATM-a, Kristo, koji nije bio dovoljno brz da ispuca loptu. Medjutim, kasnije se iskupio i nakon brze kontre ublazio je poraz svog tima. Navijaci naravno nezadovoljni.

Deportivo 2:0 AC Milan
Hamsik ponovo zabija, Milanu drugi poraz

Po mnogima je Deportivo u prvom kolu neocekivano izgubio od novoformiranog tima Barselone. Medjutim, u drugom kolu su potvrdili klasu iz prethodne sezone, kada su stigli cak do finala kupa. I u ovaj mec su usli lose, nisu realizovali nijednu sansu sve do sredine drugog poluvremena. Tu nastupa iskusni Hamsik koji u 16. minutu donosi prednost svom timu. Klasu je potvrdio i u samoj zavrsnici utakmice i na taj nacin je upisao svoj 3. pogodak ove sezone. Milanu fali pravi napadac, sobzirom da nisu uspeli da postignu gol u prva dva kola. Kapiten Deportiva Daco Ciganj nakon meca: "Povredjeni AMF svetske klase F. Totti naci na klupi protiv Juventusa ali je ulazak u igru pod znakom pitanja. Sigurno ce biti spreman za utakmicu protiv Junajteda i ocekuje se da odigra bar poluvreme." Navijaci Deportiva su pruzili podrsku iskusnom veznjaku.

Manchester United 0:0 Juventus
Na Old Trafordu bez golova, podeljeni podovi

Definitivno derbi ovog kola. Iako se ocekivalo puno golova, nazalost, nismo ih videli. Puno sansi na obe strane, ali kvalitetni golmani nisu dozvolili da lopta predje gol liniju. Iskusni :strumfeta:, a kasnije i Ramos na jednoj i mladi Nine na drugoj. Vise su prilika imali igraci Junajteda, sto je i obravdano, sobzirom da su vodjeni svojim vernim  navijacima. Medjutim, obe strane su se zadovoljile podelom bodova.

Liverpool 4:0 Leeds Utd
Amigo het-trikom presudio Lidsu, zabio i Remzi

Nakon poraza od 6:0, Liverpul mora mnogo da poradi na smanjenju minusa u gol razlici. Delimicno su i uspeli u tome, posto su na Enfildu savladali ekipu Lidsa sa 4:0. Najvece zasluge pripadaju najbljm strelcu prethodne sezone Amigu, koji je postigao 3 pogotka. Kao slag na tortu, kad se vec znao pobednik i kad mesta za iznenadjenja nije bilo, Remzi je postigao 4. pogodak za Liverpul i po prvi put se upisuje u strelce ove sezone. Na taj nacin, stavljeno je svima do znanja da je utakmica prvog kola sa Bajernom bila samo losa nedelja. Lids je zabelezio i drugi poraz, a navijaci su pri rezultatu od 3:0 razvukli mini transparent.
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: 2. kolo Jelo Super Lige   2. kolo Jelo Super Lige Icon_minitimeSub Jan 24 2015, 13:05

Lokacija : Srbija

Zahvali se Hamsiku i meni na cestitkama u dva odvojena posta, naravno.

Gost

PočaljiNaslov: Re: 2. kolo Jelo Super Lige   2. kolo Jelo Super Lige Icon_minitimeNed Jan 25 2015, 13:17