Intervju sa Cazorla EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Intervju sa Cazorla EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Intervju sa Cazorla

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Intervju sa Cazorla Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa Cazorla   Intervju sa Cazorla Icon_minitimeČet Mar 28 2013, 17:50

Intervju sa Cazorla
Evo jednog specijalnog intervjua sa kapitenom Arsenala i osnivačem SRS lige.

AcaX12: "Da li misliš da je tvoj klan favorit za osvajanje titule?"
Cazorla: "Mislim da smo blagi favoriti za gornji deo tabele i iskreno se nadam da ćemo biti ozbiljni konkurenti za titulu prve sezone"

AcaX12: "Šta misliš o svojim saigračima?"
Cazorla: "Mislim da sam sjajno izabrao svoje saigrace i najviše očekujem od prijatelja iz Rusije, Gatuza, tu su još novopečeni golman C.Puyol, maRio, iskusni Mikel Arteta, Cristiano Ronaldo koji znatno napreduje na treninzima i naravno da ne izostavim Luisa Fabiana koji me iz dana u dan iznenadjuje, i čini mi se da je bolji nego što sam mislio. Moram da napomenem da je Luis igrao u Bundesligi i Hrvatskoj ligi."

AcaX12: "Kakva su tvoja očekivanja za meč sa Olimpijakosom?"
Cazorla: "Cilj nam je da uspešno započnemo sezonu, ali Olimpijakos nije nimalo naivan tim i moraćemo oprezno igrati protiv njih i na kraju doći do ta vazna 3 boda."

AcaX12: "Da li si zadovoljan ligom koju si napravio?"
Cazorla: "Za sada sam zadovoljan i ide bolje nego što sam očekivao, ali najteže tek dolazi, nadam se da timovi neće praviti probleme tokom lige. Takodje, moram da pohvalim цзв-а na odlicnoj izradi izgleda foruma.

AcaX12: "Šta misliš o vašem rivalskom klanu - Crvena Zvezda?"
Cazorla: "Tim je sastavljen od sjajnih igrača i definitvno će biti konkurenti za titulu, ali ipak mislim da neće dugo istrajati, teško će funkcionisati i biće mnogo problema, ali želim im sve najbolje u predstojecoj sezoni"

AcaX12: "Da li misliš da je tvoj klan bolji od Zvezde?
Cazorla: "To ćemo tek da vidimo..."

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju sa Cazorla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju sa Isakom!
» Intervju sa цзв
» Intervju sa Cazorlom
» Intervju sa Nocerinom
» Intervju sa Kubalionzzale

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Intervjui-
Skoči na: