Intervju sa Isakom!  EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Intervju sa Isakom!  EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Intervju sa Isakom!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Intervju sa Isakom!  Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa Isakom!    Intervju sa Isakom!  Icon_minitimePet Sep 20 2013, 20:17

Intervju sa Isakom!

Nakon duzeg vremena,izasao je i intervju sa Isakom,jednim od prvih ljudi na ovom forumu.Neobicno je bilo da ga od toliko vesti nema ni u jednoj pa sam zbog toga odma sakupio pare za taxi,i seli u kafic gde smo odradili intervju.

Vule™- "Los start sezone za Malagu,moze li sve krenuti na bolje i doci do top 4"?
Isak- "Pre svega, ril soker je jedna zanimljiva igra bas zbog toga sto je nepredvidiva. Naravno da sam optimista i da ocekujem bolje igre u buducem periodu. Ali, naravno, Dante je kriv za ovo, kao i za svaki naredni izgubljeni bod".

Vule™- "Iako je Malaga dovela neverovatne igace,nisu uspeli u tome da nas zasene,kakav je tvoj komentar na ovu cinjenicu"?
Isak- "Bio je potreban period adaptacije na novu sredinu, mnogo je novih igraca doslo. Kao sto sam malopre odgovorio, ocekujem bolje igre u nastupajucem periodu. Ali opet, imamo Dantea u timu, tako da ne mozemo ocekivati neki veliki prosperitet tima".

Vule™- "Da li bi voleo da u dresu Malage vidis Fly boya"?
Isak- "Fly boy je najbolji hrvatski golman i koliko sam nacuo iz medija, sportski sektor Malage je u prethodnom prelaznom roku pokusao da ga angazuje, ali je ovaj kao razlog odbijanja naveo nisku ponudjenu platu. Okolnosti su se sada promenile, na celo kluba je stao medijski magnat Nula, cija je medijska kuca RTS 0 u predstojecem prelaznom roku pokusati da izdejstvuje neke transfere, a koje - pokazace vreme".

Vule™- "Kako komentarises to da je nekadasnji derbi izmedju Liverpoola i Malaga trenutno prerastao u borbu za opstanak"?
Isak- "Znate kako, Liverpul i Malaga su mozda i "poslednji Mohikanci" u ovom svetu novca. Neguju tradiciju i nastoje da se vrate na stare staze. Iako ce ovo biti mozda i najbitnija utakmica polusezone za oba tima, prognoziram tesnu, ali ipak, veoma bitnu pobedu tima sa Pirinejskog poluostrva".

Vule™- "Ajaxa vise nema,koji su ti bili najbolji trenuci u njemu i da li bi voleo da se tvoja stara ekipa opet sakupi u nekome timu"?
Isak- "Ajax je bio pionir modernog ril sokera na ovim prostorima. Doziveo sam mnogo predivnih trenutaka u njemu, ali nisam siguran koliko su realne mogucnosti da se ikada ponovo okupi sampionska generacija".

Vule™- "Hvala na odvojenom vremenu,zelim tebi i tvom timu puno srece u nastavku karijere".
Isak- "Nema na cemu".
Nazad na vrh Ići dole
DaNte TVRiper

DaNte TVRiper


Broj poruka : 413
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : SRBIJA BREEEE!

Intervju sa Isakom!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Isakom!    Intervju sa Isakom!  Icon_minitimePet Sep 20 2013, 23:33

Hahahaha Isak car! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Intervju sa Isakom!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Isakom!    Intervju sa Isakom!  Icon_minitimeSub Sep 21 2013, 13:40

Ovi intervjui i izvestaji kola uvek zabavni za citanje, bravo za isaka i vuleta. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Intervju sa Isakom!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Isakom!    Intervju sa Isakom!  Icon_minitimeSub Sep 21 2013, 14:05

Izasao sam u stampi! Popularnost mi raste \o/
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Intervju sa Isakom!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Isakom!    Intervju sa Isakom!  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju sa Isakom!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Intervjui-
Skoči na: