Intervju sa цзв EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Intervju sa цзв EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Intervju sa цзв

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Intervju sa цзв Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa цзв   Intervju sa цзв Icon_minitimeNed Avg 25 2013, 12:05

Intervju sa цзв


Nakon saznanja vesti da je Boca Juniors osvojila 2. Ligu,odmah sam dotrcao do kapitena Boce i odradio ekskluzivni intervju.Iako je цзв bio pod dejstvom alkohola,verovatno zato sto su previse popili u svlacionici dok su slavili,uspeo sam da odradim intervju uspesno do kraja.


Vule™- "Kakva je atmsfera u timu nakon vesti da ste osvojili Ligu"?
цзв- "Atmosfera je fenomenalna goli smo se prskali u svlacionici, prskali se raznim alkoholnim picima da ne pricam dalje bice u novinama slike".

Vule™- "Ocete li ici u provod veceras i proslaviti osvajanje"?
цзв- " Planiramo da idemo na neki splav da proslavimo, bice tu jos nekih kurvi, kasnije nas trener vodi u striptiz bar".

Vule™- "Ko je najzasluzniji za osvajanje"?
цзв- "Pa ja mislim da smo Dr.Tuna i ja najzasluzniji, ne volim da izdvajam igrace ali ja i on smo bili najredovniji, Veloso je odigrao par utakmica, takodje baninho i uE su bili dobri i vise nego odlican u zadnje 3 utakmice 601"!

Vule™- "Planirate li dovesti nekoga igraca do pocetka 1. Lige"?
цзв- "Planiramo da dovedemo neke igrace uprava pregovara sa njima ne bih iznosio imena u javnost"!

Vule™- "Koga smatrate za najveceg rivala u 1. Ligi"?
цзв- "Pa ne bih izdvajao nikog sve su to dobri timovi, vise bih obratio paznju na nas da igramo dobro"!

Vule™- "Sta mislis o Velosu"?
цзв- "O njemu mislim sve najgore nedo bog da ga sretnem negde u gradu radice noz.. Salim se naravno sve najbolje mu zelim u Juventusu i da mu dam 6 komada".

Vule™- "Hvala sto ste odvojili vreme za intervju,sve najbolje u 1. Ligi"!
цзв- "Hvala vama"!


Zeleo bih jos da podelim sa vama par slika sa stadiona gde su navijaci Boce pruzili punu podrsku svojim igracima!

Intervju sa цзв Article-0-012359ED00000578-757_468x305_popup

I slavlje nakon osvajanja  Intervju sa цзв Boca_fans
Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju sa цзв
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju sa Cazorlom
» Intervju sa Nocerinom
» Intervju sa Kubalionzzale
» Intervju sa Isakom!
» Intervju sa Ewonyjem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Intervjui-
Skoči na: