Intervju sa Cazorlom EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Intervju sa Cazorlom EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Intervju sa Cazorlom

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Intervju sa Cazorlom Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa Cazorlom   Intervju sa Cazorlom Icon_minitimeČet Avg 08 2013, 22:54

Intervju sa Cazorlom!


Napokon,uspeo sam da uhvatim Cazorlu,kapitena Schalkea koji je odvojio svoje dragoceno vreme,i odgovorio na par mojih pitanja.


Vule™
- "Sta mislis,moze li Schalke do titule"?
S.Cazorla González
- "Rano je govoriti o tituli, liga je prakticno pocela i sada nam je u cilju da pobedimo u sto vise meceva, a kasnije cemo videti da li mozemo uzeti titulu ili ne".

Vule™
- "Sa kim se od igraca u timu najbolje slazes"?
S.Cazorla González
- "Ne bih nikoga posebno izdvajao jer smo svi u odlicnim odnosima, ali se mozda malo istice Cristiano Ronaldo, sa kojim igram jos od nastanka lige".

Vule™
- "Kako si zadovoljan sa novim igracima, Brumom i Pipom"?
S.Cazorla González
- "Za sada sam zadovoljan i jednim i drugim, ali naravno imaju neke greske koje se moraju popraviti, s vremena na vreme ce i to prevazici valjda".

Vule™
- "Kakva je atmosfera u timu"?
S.Cazorla González
- "Kao sto rekoh u prvom pitanju, atmosfera u timu je odlicna, nakon svakog meca se sastajemo na skajpu i analiziramo gde smo pogresili i nastojimo da u svakom narednom mecu bude sve bolje i bolje".

Vule™
- "Hvala na izdvojenom vremenu."
S.Cazorla González
- "Nema na cemu".
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Intervju sa Cazorlom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Cazorlom   Intervju sa Cazorlom Icon_minitimeČet Avg 08 2013, 23:03

auuu vule pa ti si bas aktivan kao novinar Very Happy svaka cast Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju sa Cazorlom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Intervjui-
Skoči na: