Intervju sa Ewonyjem EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Intervju sa Ewonyjem EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Intervju sa Ewonyjem

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Intervju sa Ewonyjem Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa Ewonyjem   Intervju sa Ewonyjem Icon_minitimePon Sep 23 2013, 22:03

Intervju sa Ewonyjem


Draxler: "Da li je istina da ste pružali seksualne usluge čoveku čiji su inicijali I.A. kako biste potpisali za Crvenu Zvezdu?"
Ewony: "Dovedena sam zbog kvaliteta (kreveta ili igre ne znam). Da, pružala sam seksualne usluge i u tome sam poprilično uživala jer je Isco bio veoma neiskusan, pa sam mu objasnila neke stvari."

Draxler: "Mislite li da zaslužujete da igrate za reprezentaciju?"
Ewony: "Smešno pitanje, pored nekih igrača mogu da uđem u repku i igram istim kvalitetom, bolje bih igrao od većine igrača i to sa jednom rukom. Vule bot, pravda za Toxnija!"

Draxler: "Ako smem da znam, šta radite sa tom drugom rukom?"
Ewony: "Druga ruka mi služi za zadovoljavanje nekoga, a ponekad je uvlačim i u svoju pi*ku kako bi se zadovoljila."

Draxler: "Da li ste zadovoljni organizacijom lige i šta biste promenili da možete?"
Ewony: "Ma slabo sam na forumu da bih znao išta o tome, valjda je dobro."

Draxler: "Ko je po vašem mišljenju favorit za osvajanje lige i zašto?"
Ewony: "Jasno da je favorit Zvezda, dok drugi pokušavaju da skoče do Zvezdinog kvaliteta. Zvezda je favorit prvenstveno zato što ima 2 najjača golmana lige - Vida[R]u i naravno mene, ali je takođe i vrlo bitan igrač Drogbeni, koga niko u ligi ne može da čuva."

Draxler: "Hvala na odvojenom vremenu i doviđenja."
Ewony: "Sekund, molim da pozdravim Isca ovim putem i da se izreklamiram: 1h = 300 evra, broj telefona: 060-148-2342". Hvala i ćaos."
Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju sa Ewonyjem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju sa цзв
» Intervju sa Nocerinom
» Intervju sa Kubalionzzale
» Intervju sa Isakom!
» Intervju sa El Shaarawy92!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Intervjui-
Skoči na: