11. Kolo Lige - Snimka nema, sudije kradu EhbE2yB

11. Kolo Lige - Snimka nema, sudije kradu

Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

11. Kolo Lige - Snimka nema, sudije kradu Empty
PočaljiNaslov: 11. Kolo Lige - Snimka nema, sudije kradu   11. Kolo Lige - Snimka nema, sudije kradu Icon_minitimeNed Jan 26 2014, 13:28

11. Kolo

Chelsea - Ajax 1:1(1:1)

11. Kolo Lige - Snimka nema, sudije kradu 46440matchfix

Prvi mec ovog kola odigran je u Londonu. Pred pocetak meca, kladionice su povukle ovaj par sa svih lista, zbog sumnje da ce Chelsea pustiti Ajax da slavi 6+.
Medjutim, do toga ipak nije doslo, i uz par malih sudijskih gresaka(da ne kazem kradja), mec je sasvim regularno priveden kraju.
Chelsea je dosao do iznendjujuceg vodjstva, auto golom Tune, kojeg jeKalhuno prisilio na to. Tuna se medjutim pred kraj prvog poluvremena iskupio.
iskoristio je guznu u sesnestercu, i zabio gol za 1:1. Ajax je probao izmenama u 2. poluvremenu da popravi igru.
Usli su Draxler i Ramsey koji se vratio u igru posle petodnevne penzije.
Medjutim, golova vise nije bilo, a najbolju sansu za cak pobedu Celzija, propustio je kalhuno na asistenciju SMAK-a, za cak i pobedu plavaca, ali je ipak ostalo 1:1

Malaga - Maribor 5:0(3:0)

11. Kolo Lige - Snimka nema, sudije kradu Article-2251715-169CCEC9000005DC-641_468x286

Mec dva tima cija imena pocinju na M, Mogao je da ima drugaciji rasplet, da nije sokantnog gola Isaka posle svega 14 sekundi.
Ostaje nejasno sta je golman Ferrari radio da primi tako gol, ali izgleda da je ostao na krivoj nozi, ili je hteo da prva 2-3 minuta drema misleci da nece biti sansa.
Malaga je zatim nastavila da napada, a nakon nekoliko promasaja zicera od strane Nule, on ipak uspeva da zabije za 2:0 na 8:01.
Isak ubrzo dovodi malagu u vodjstvo od 3:0 onda.
U drugom poluvremenu ista slika. Velika ofanziva Malage, krunisana je golom za 4:0 Nule nakon 13 minuta.
beli je zatim zanemio Isaka, a kapiten Sterling usao za Maribor.
U poslednjim skeundama utakmice, MajstorRade postize gol za 5:0.
Gol dakle poslednjoj sekundi meca, kao i Nula protiv Celzija, s tim da ovo nije bio gol za pobedu vec za 5:0.
Malaga tako ostaje na 1. mesto na tabeli B divizije.

Sluzbeni - Porto/Olympiacos i Napoli/Sevilla

11. Kolo Lige - Snimka nema, sudije kradu Cameraman-takes-a-hit

Mec Napolija i Sevilje je zavrsen sluzbenom pobedom za Napoli od 3:0, jer je Sevilja izbacena i ugasena.
Sa druge strane, mec Porto-Olimpijakos je odigran, ali se on takodje racuna kao 3:0 sluzbeno, za Porto.
Porto je taj mec dobio 4:1, a mec je bio uzrok puno svadji i na kraju se racuna kao sluzbeni za Porto 3:0.
Naime, Porto je regularno sve pobedimo Olimp 4:1, uz 4 gola Mikel Artete. Ali, snimka nije bilo, jer su navijaci Olimpa gadjali kamermana, na slici.
Razlog za to je naravno pokusaj da se nekako mec prekine, ili ponovi ili nesto trece. Medjutim mec je zavrsen. Ali...snimka bez.
Na kraju, odluka je bila da se Porto slika u vreme predvidjeno za to i uzme sluzbeni, te je na kraju prica ipak imala najposteniji kraj.
Doduse, ne za sve; Arteta je ostao bez svoja 4 gola u derbiju kola, a takodje, Maker je prekinuo da radi statistiku, nezadovoljan radom admina i moderatora foruma.

Nula

PočaljiNaslov: Re: 11. Kolo Lige - Snimka nema, sudije kradu   11. Kolo Lige - Snimka nema, sudije kradu Icon_minitimeNed Jan 26 2014, 13:29

Posto strumfa nema da nam posalje koje meceve da pisemo Razz, ja sam uzeo 2 sluzbena i jos 2 meca iz 11 kola, tebi Home ostaju 2 sluzbena i 2 jos meca, taman da bude jednako.