9. Kolo Lige - Unisten autobus Celzija, Braja promasio prazan gol

Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

9. Kolo Lige - Unisten autobus Celzija, Braja promasio prazan gol Empty
PočaljiNaslov: 9. Kolo Lige - Unisten autobus Celzija, Braja promasio prazan gol   9. Kolo Lige - Unisten autobus Celzija, Braja promasio prazan gol Icon_minitimePet Jan 17 2014, 14:32

9. Kolo

Crvena Zvezda - Atletico Madrid 8:1(2:0)

9. Kolo Lige - Unisten autobus Celzija, Braja promasio prazan gol 1314_cz_radnicki1923_kup_3

Na marakani opet pesma stara. protivnici se vracaju kuci samleveni, a Zvezda se jos vise ucvrstila na prvoj poziciji divizije A.
U prvom poluvremenu, Atletiko se solidno drzao, ali uigrana Zvezda, tek sto je obezbedila prolaz u 1/4 Lige sampiona 2 godinu zaredom nije joj bilo zaustavljanja.
1:0 doneo je banos posle 4 minuta, a na 2:0 povisio je Javi Martinez u 8. minutu. 3:0 je u 2. poluvremenu bilo delo saneocm.
nedugo zatim, Falcao smanjuje na 3:1, ali, na 15:53 sanaocm svojim drugim golom rezultat pretvara u 4:1.
Atletiko je tad krenuo na sve ili nista, a Zvezda iskusno kontrama napunila protivnika do vrha, i ostvarila veoma neocekivao ubedljivu pobedu od 8:1 na kraju.
sana je dao jos 2 gola, a i kapiten Isco se 2 put upisao u strelce za Zvezdu.
Atletiko ostaje 5. u svojoj diviziji, ali sve dalje je od 4. mesta na kom je trenutno Liverpul, sa 8 bodova vise.

Chelsea - Malaga 0:1(0:0)

9. Kolo Lige - Unisten autobus Celzija, Braja promasio prazan gol QM3M5nS

Jedan od najzanimljivijih meceva ovog kola odigran je u Londonu. Celzijev autobus znatno su ostetili Zvezda i Liverpul u prethodnim kolima, ali je izdrzao ioba puta je bilo 0:0.
U ovom mecu, sve je delovalo da ce isto da se zavrsi, s tim da je Celzi bio jos defanzivniji, te Malaga nije imala prilika koliko su Live ili Zvezda.
Iako je Malaga bila bolja tokom celog meca u kojem nije bilo 100%-tnih sansi ni za jedne ni za druge, golova nije bilo.
Sudija Drogbeni produzuje mec za 45 sekundi, a Celzi uspeva da izbije loptu.
Ipak, Isak i MajstorRade nekako uspevaju da proguraju loptu Stigu na 10:40 koji je sam bio na levoj strani zaboravljen.
Ovaj ulazi u duel sa Kyle-om i uspeva da uputi sjajan pas ka Nuli koji vrhom kopacke na 10:44 sutira ispred Winera i na 10:45 ubauje loptu u gol za pobedu i veliko slavlje.
Slavlje se nastavilo i u avionu za Spaniju nazad, a Celzijev autobus je konacno unisten do kraja.
Njegovi ostaci poslati su za Andaluziju Malagi koja ih je otkupila od Celzija, za potrebe meca 10. kola sa Zvezdom.
Malaga ostaje na sjajnom 1. mestu na tabeli B, dok Celzi ostaje u trci za plej of u A diviziji.

Porto - Liverpool 1:1(1:0)

9. Kolo Lige - Unisten autobus Celzija, Braja promasio prazan gol Article-2312128-196AFA8B000005DC-157_634x396

Derbi kola svakako odigrali su Porto i Liverpul. Portu je pripalo prvo poluvremen u kojem su pametno odigravali kontre a iz jedne takve izrodio se i gol.
Mikel Arteta ga je pogodio za vodjstvo domacina od 1:0
Live je u drugom poluvremenu zaigrao ozbiljnije i pogotkom Drogbenija izjednacio na 1:1.
Nastavili su gosti sa napadima a Porto se zadovoljio samo a bodom ocigledno.
Mec je bio produzen 30 sekundi od strane sudije a Live je krenuo u poslednji atak.
Lopta upeva da stigne do Drogbenija, koji vara golmana i ostavlja Brajanta samog ispred gola 5 sekundi.
Braja u stilu Isaka od pre par kola, na identican nacin je promasio gol, i postao jedan od kandidata za promasaj sezone.
Svi igraci su razocarano stali onda i sudija je odmah odsvirao kraj.
Nazalost, Live nije bio Malagine srece u ovom duelu, i ispustili su 2 boda koja ih tako ostavljaju na 4. mestu.
Porto ostaje 3. u svojoj diviziji, a na slici vidimo kapitena Vuleta u neverici nakon Brajinog promasaja!

Maribor - Olympiakos 0:2(0:1)

9. Kolo Lige - Unisten autobus Celzija, Braja promasio prazan gol Palio-karaiskaki2

U Sloveniji, dominantan olimpiakos tokom celog meca. Nije mu dugo trebalo, svega 5 minuta da slome otpor Maribora.
Maestralnu akciju sa jednim dodirom koja je trajala oko minute sjajnim golom zavrsava Strumf.
U 2. poluvremenu, Maribor je probao da napadne, ali ih je 2 gol dokrajcio.
Strelac 2. gola bio je veteran Ruy Lopez, nakon stative Strumfa i odbitka na ivici peterca, uvaj je zabio pogodak, na veliku radost gostiju.
Veoma lepa dva gola svakako!
Do kraja meca, i jedni i drugi su igrali otvorenije, nogo otvorenije, ali na iznenadjenje, nije bilo vise golova, te je ostalo 2:0, a Olimp se tako popeo na 3. mesto na tabeli!
Maribor ostaje 4. ovako, ali mu Celzi dise za vratom, a bogami ni Velez ni Napoli nisu daleko.