Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

2. i 3 Kolo - Izvestaj Empty
PočaljiNaslov: 2. i 3 Kolo - Izvestaj   2. i 3 Kolo - Izvestaj Icon_minitimePet Dec 20 2013, 16:07

Divizija B - 2. Kolo

Liverpool - Olympiakos 1:1(0:1)
2. i 3 Kolo - Izvestaj Anfield-The-Kop
Kao i uvek kad igra Liverpul, cuvena himna YNWA otvorila je utakmicu, kao i velika sarpata domacih navijaca.
Navijaci Olimpijakosa su doputovali u Englesku ali su po izlasku iz aviona vraceni kuci zbog pravljenja loma prilikom leta i paljenja baklji.
A sada malo vise o samom mecu...Liverpul pojacan novim igracima slovio je za favorita u ovom mecu.
Za Live su nastulili 601, Drogbeni, Joao Moutinho i grrr kao golman. Lose je krenulo  po domacina kada gosti dolaze u vodjstvo na 2:25 prvog dela sjajnim golom Strumfa.
Uz njega, za Olimp su danas nastupali i Ruy Lopez, noblic@ i Maker.
Nakon ranog sok vodjstva timovi su se smenjivali u napadima ali nije bilo promene rezultata.
U drugom poluvremenu Liverpul krece na sve ili nista i velika ofanzva se konacno isplatila kada je na 18:35 Joao Moutinho postigao gol na asistenciju Drogbenija za veliku radost domace publike.
Do kraja utakmice oba tima su cuvala svoj gol i ocigledno se zadovoljila podelom bodova u 2. kolu lige.

Ajax - Arsenal 2:1(0:0)
2. i 3 Kolo - Izvestaj JBjgDhZAIbrwv
Jos jedan zanimljiv mec ovoga kola odigran je pred punim tribinama u Amsterdamu.
Navijaci domacina istakli su parolu protiv uvodjenja nove mape u SRS ligu od ove sezone!
Na terenu, za Ajax su istrcali Nocerino, A. Ramsey, Tuna i Sergio Ramos, dok je Draxler usao sa klupe. Za tim iz Londona igrali su Cazorla, Ben, Rakitic, C. Ronaldo sa klupe, i naravno Suknjica, njihov najbolji igrac.
U mirnom i tihom prvom poluvremenu nije bilo golova, a izmene na poluvremenu  u oba tima doprinele su otvorenijoj igri u nastavku.
I tako, Arsenal je nekako uspeo da dodje do gola, na 13:32 preko Tune, autogolom!
Medjutim vrlo brzo, Ajax izjednacuje, preko C. Ronaldovog auto gola, igraca koji je usao sa klupe u pauzi za Arsenal.
Cinilo se da mec ide ka remiju 1:1 i blagom iznenadjenu, ali da 3 boda ostanu kuci ipak se pobrinuo kapiten protivnicke ekipe, Cazorla, novim autogolom na mecu na 17:32.
Mec je zavrsen 2:1 za Ajax a kao sto vidite, svi pogodci su bili autogolovi.

Sevilla - Malaga 0:3(0:3)
2. i 3 Kolo - Izvestaj Airport+Chaos+Continues+Christmas+Getaway+x7L5V4hE0ZBl
Nakon iznenadjujucih 0:0 sa Ajaxom u 1. kolu, mnogo navijaca Malage je krenulo put Sevilje za lokalni derbi sa domacinima...
Medjutim, kada su i navijaci i igraci dosli na stadion, nije bilo zive duse, cak ni cistacica.
Nakon 15-ak minuta cekanja, Malagi je pripao sluzbeni rezultat od 3:0, a razocarani, igraci i navijaci krenuli su natrag kucama...

Atletico Madrid - Cukaricki 4:0 (2:0)
2. i 3 Kolo - Izvestaj 33062162
Fudbaleri i navijaci Cukarickog na gostovanje u Madrid krenuli su zbog slabe finansijske situacije Lastinim autobusom.
Mini ekskurzija trajala je skoro 3 dana, a napokon po dolasku, kapiten Cuke je kratko izjavio da je cilj primiti sto manje golova.
I tako je donekle i bilo, Cukaricki predvodjen Hibijem, Aguerom, Dzoni gatom i Vasketom uspeo je da primi "samo" 4 gola, po dva u oba poluvremena.
Za Atletiko su igrali Aumbejang, Bruno Mezenga, Kurcelona i Tyler, a sa klupe usli Falcao i Kiko.
Golove su postigli Aubmejang,Kurcelona u 1. poluvremenu, kao i Kiko i protivnicki igrac u 2. poluvremenu.
Dakle, solidan otpor Cukarickog uprkos ubedljivom porazu.

Divizija B - 3. Kolo

Malaga - Liverpool 2:1 (1:0)
2. i 3 Kolo - Izvestaj A0-qpemCEAAjvUW
Lep ambijent priredili su domaci i gostujuci navijaci u ovom mecu u kome se ocekivala ubedljiva pobeda gostiju.
Ali, ocigledno kod Liverpula nesto ne stima na pocetku ove sezone.
Naravno, nisu izostale ni prozivke od strane Zemunske frakcije Malaginih navijaca upucene golmanu i kapitenu Liverpula, Vuletu.
Vule, 601, Joao Moutinho i Drogbeni istrcali za Live, a za Malagu, MajstorRade, Isak, Stig i Nula. beli i fly boy usli su u 2 poluvremenu, kao i ToM odnosno Brajant za Live.
Slicne ekipe odigrale su pre par dana prijateljski mec, koji je zavrsen pobedom Malage 2:1, ali nije mnogo ljudi ocekivalo da ce isti scenario biti i u ligaskom duelu.
Malaga je povela golom Nule na asistenciju isaka pocetkom meca. Mnogo bolja igra Malage krunisana je drugim golom, ovaj out Nula je asistent a Isak strelac posle kornera na 15:23.
Cinilo se da Liverpul tone, ali malu nadu uneo je gol Joao-a Moutinha belom 2 minuta pre kraja, ali sjajna Malaga izdrzala je i ostvarila veliku pobedu.
Nakon ove velike pobede, Malage je prenocila na 1. mestu na tabeli divizije B.

Atletico Madrid - Ajax 0:1(0:0)
2. i 3 Kolo - Izvestaj Atletico-madrid-fans1
Lepa atmosfera u Madridu na mecu 3 kola izmedju Atletika i Ajaksa.
Za domacina su nastupili Aubmejang, Bruno, Falcao i Tyler kao i Kiko sa klupe. Za Ajaks su igrali Draxler, Di maria, uE, Nocerino, Ramsey i kapiten Ramos.
Od domacina se ocekivalo vise, ali skup zvezda ocigledno se nije dovoljno uigrao izmedju 2. i 3. sezone, te su stoga imali amo 6 suteva na mecu, a Ajax 25.
I od tih 25, jedna je usla i u gol, jedva, ali je usla. 2 minuta pred kraj, uE, heroj Boke iz prosle sezone doneo je sva tri boda Ajaksu, koji je tako dosao do 7. boda ove sezone.

Olympiakos - Cukaricki 10:1(4:0)
2. i 3 Kolo - Izvestaj 119xheu
Solidno ispunjene tribine stadiona Olimpijakosa docekale su ligaski mec protiv Cukarickog u 3. kolu.
Pred pocetak meca, jos jednom je pozdravljena legenda kluba i bivsi kapiten sasa37 koji je otisao u haxball penziju.
Sto se samog meca tice, potpuna dominacija domacina i prava goleada, ali eto vredi pomenuti i da je Cukaricki postigao svoj prvi gol ove sezone, gol nade za nastavak sampionata!

Divizija A - 3. Kolo

Crvena Zvezda - Maribor 1:0(1:0)
2. i 3 Kolo - Izvestaj Vest_11875_1_thumb_2
Pred pocetak mini balkanskog derbija, Delije su od Marakane do saveza i nazad isle u protesnu setnju sa parolom ole Lopove(ne vidi se prvo slovo, mislim da je K ipak, mozda T)
Navijaci Zvezde nastavljaju sa protestima povodom sudjenja na zavrsnim mecevima prosle sezone kada su izgubili titulu, a sudije meceva bile Drogbeni i Nula.
No vratimo e na utakmicu, dominacija Zvezde krunisana je golom Javi Martineza na 2:19 vec na samom startu meca.
Do kraja utakmice moglo je biti jos mnogo golova, ali solidni Maribor je nekako izdrzao, ali nastavlja sa solidnim rezultatima.
Za Zvezdu su osim Javija igrali i Isco, sanaocm i Vidara. Za Maribor su nastupili Joe hart, Totti, dicktator, haxballer,, Ferrari i Raheem Sterling.
Sve u svemu lepa predstava na Marakani.

Borussia Dortmund - Velez Mostar 2:0(1:0)
2. i 3 Kolo - Izvestaj Dortmindkor
Sjajna atmosvera u Nemackoj na mecu BVB-Velez.
Ucesnik Lige samipona Velez zabelezio je i 3. uzastopni poraz i nastavio seriju losih rezultata ove sezone u ligi iako i dalje su kandidati za plej of.
Bvb ih je jednostavno nadigrao, a na treneru Veleza je da vidi sta ce dalje.
Pominje se kao razlog postranja tima iz Mostara prevelika privrzenost rukometnoj filijali zvanoj "Ultraši", te da ih to cini veoma losim na novoj brzoj mapi koja se igra od ove sezone na SRS ligi.
Sve u svemu, zasluzena pobeda oslabljenog Dortmunda.

Porto - Napoli 7:0(1:0)
2. i 3 Kolo - Izvestaj _70756610_2811838
Zbog divljanja navijaca u Londonu ma mecu protiv Celzija, Porto je igrao bez publike protiv Napolija.
U trening-mec atmosferi, Napoli se solidno drzao u prvom poluvremenu i gubio sa samo 1:0, ali nakon izlaska sholzija na poluvremenu, totalno su bili unistei.
Skup zvezda iz Porta konacno je ostvario pozitivan rezultat. Het trik prosineckog, dva gola Artete i jedan milana bili su dovoljni za ubedljivu pobedu nad Napolitancima.
Dok se gosti bore da u sledecem kolu osvoje koji bod, od Porta se velika ocekivanja za ulazak u plej of nastavljaju u mecu 4. kola koji sledi uskoro.
Za Porto su uz strelce jos igrao i golman Xpert, a za Napoli su jos igrali kapetan, maximo i GlavniArhivator.

Preostali mecevi 3. Kola

Divizija B - Arsenal - Sevilla (ocekuje se slubeni ovih dana za Arsenal)
Divizija A - Sampdoria - Chelsea (novi tim u ligi umestog banovanog PSG-a docekuje Celzi)

Datum upisa : 06.05.2013

PočaljiNaslov: Re: 2. i 3 Kolo - Izvestaj   2. i 3 Kolo - Izvestaj Icon_minitimePet Dec 20 2013, 16:21

Lepo napisano, bravo Smile
Osini po prasini

Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Svaka cast za trud i konacno sjajan tekst i pregled nakon duzeg vremena. Samo tako nastavi. A Cukaricki da zahvali nasim rukometasicama za postignut gol XD vise smo gledali u tv nego u komp Very Happy

Lokacija : Zemun

PočaljiNaslov: Re: 2. i 3 Kolo - Izvestaj   2. i 3 Kolo - Izvestaj Icon_minitimeNed Dec 22 2013, 01:03