1. Liga  - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
1. Liga  - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 1. Liga

Ići dole 
+6
Clown
Osini po prasini
Isco Alarcón
Xpert
Veloso
Oscar
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:27

Osini ne pricam o odlasku u timove koje se raspadaju, nikako, vec kazem da bi mnogo interesantnije bilo kad bi jedan ili dva ajaksovca igrali u romi na primer, roma se ne raspada… mozda se nismo razumeli, ali se slazemo..
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:31

pa ok to je nesto drugo ali roma je vec tu i igra i trudice se i momci su se stabilizovali i ja bi voleo da budu odmah drugi iza nas Very Happy,ali zasto bi neko sad isao u tim kod ljudi s kojima nije tako dobar ili sta ja znam samo da bi oni kao bili ravnopravniji..a pricas o romi,a gde su timovi koje vi hocete da ubacite u prvu ligu ( dortmund cuku fulam salke) pa ja s njima ne bih igrao iz principa i svadjao se zbog jednog boda ili greske pa makar oni i osvojili ligu.nek uce vezbaju napreduju pa ce biti bolji a ne odmah na buku i svadju da se uguraju da budu u ligi sampiona
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

Veloso


Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Nema

1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:32

Druga liga u svakom slucaju otpada, nemamo ni timove za to, a i da imamo par timova oni ne bi imali motivaciju igrati i dalje drugu ligu. Kod ovoga sto sam rekao za divizije najbitnije je da npr ako 4 ili 6 ekipa ide u taj plej of to znaci da ta 4-6 ekipa ima podjednake sanse za titulu, i da se ce i timovi iz donjeg dela tabele boriti za to mesto, dakle sansa za napustanje lige je smanjena. I zbog toga mislim da je to pravo resenje. Organizujte neko glasanje da vidimo sta narod hoce Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:35

veloso ok lepo to zvuci teoretski i da je to tako, to bi bilo najbolje resenje ali videces ako to urade posle 6 kola 3 tima ce vec izgubiti sanse i za to 6 mesto i onda ce se raspasti odustati i onda ti sto nisu hteli igrati drugu ligu (nek se motivisu nekako pa nek sledece sezone udju u prvu ligu) nece igtrati nista niti ce imati klub..i onda ce pored upropastene tj nepostojece druge lige biti unistena i prva liga
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:41

Prosinečki ::
Osini ne pricam o odlasku u timove koje se raspadaju, nikako, vec kazem da bi mnogo interesantnije bilo kad bi jedan ili dva ajaksovca igrali u romi na primer, roma se ne raspada… mozda se nismo razumeli, ali se slazemo..
ne mora niko iz ajaksa dovoljno je da tb pusti tunu da predje kod nas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:42

Prosinečki ::
Kao prvo potpuno se slazem sa milanom, jedan veliki plus za njegov post. Kada su dovodili Ramseya, ja sam skretao paznju Ramosa ali me nije cuo ili nije hteo da me cuje. Pa taj ajaks u kom god sastavu da izadje 4,5 komada ce ubaciti bilo kome Mora se stvoriti bar malo ravnoteza, ne kazem da treba sad svi da odu, al da se napravi bar malo uravnoteznije takmicenje, zamislite jednu romu sa di mariojom na primer i milanom, ajaks to ne bi osetio sa jos 6 vrhunskih igraca i eventualnom nekom novajlijom, pa klali bi se cak i sa ajaksom i bilo bi mnogo interesantnije svima…

Druga stvar, ja ne razumem kako niko ne primecuje da mi nemamo 12 timova, a kamoli neko pomene 14,16,18 timova, to je domen naucne fantastike. Mi trenutno imamo 7 timova u prvoj ligi i 3, maksimalno 4 stabilna kluba u drugoj ligi. Bayern, Cukaricki, Lille ne postoje, sa Bokom ko zna sta ce biti kad se ljudi vrate u svoje klubove, ostaju Real Madrid i Borusija kao po meni najstabiliniji klubovi, kao i Salke i Fulam, koje ne smatram za stabilne timove jer s vremena na vreme prete izlaskom iz lige, a to je tako klinacki… Dakle, napravimo ligu sa 10, ili 11 timova sad od septembra i kao francuzi po zavrsetku lige timovi prijavljeni za ligu igraju plej off za prvu ligu, nisu francuzi ludi sigurno, to ja vidim kao jedino resenje za ovaj nas forum, bar za neko vreme, dok se neke stvari drasticno ne promene...
Ne razumem? Ti hoćeš da kažeš da Ramos nije trebao dovesti Ramiza samo jer bi Ajax bio previše jak i jer bi trebao da ga uzme neki slabiji tim kako se ne bi raspao? Pa svaki tim gleda svoju korist. Svaki kapiten želi da njegova ekipa bude što jača, i ne razumem šta je u tome pogrešno.
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

Veloso


Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Nema

1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:43

Nece se prva raspasti, imamo 7 ekipa koje su uvek tu, ciji su clanovi stalno aktivni, i nije bas prevelika razlika u kvalitetu, plus bar 3 tima iz druge lige su se pokazali ok i oni su takodje redovni (Boka se sigurno nece raspasti, vidim da je neko spomenuo). I prosle sezone je bila liga od 10 timova, vidim da bi bez problema mogla opet da se napravi samo u drugacijem formatu (onaj koji sam naveo-ili neki drugi uglavnom uz obavezni plej of kako bi bilo zanimljivije)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:46

Prosinečki ::
Draxler objasni mi kako ce milan dovesti do toga da neki tamo tim samo pobedjuje a Ajaks samo gubi sa Ramosom, Nocerinom, Remzijem, tobom, Di marijom i  ne znam kim jos, smesno...
Pa ne kažem da će se Ajax raspasti samo ako Milan ode, već ako ode 2-3 igrača. Eto npr. odu Milan, Di Maria i Isak i to već nije onaj stari Ajax. Ne verujem da bismo bili dobri kao pre pa čak i da dovedemo 5 prvoklasnih igrača...
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:47

pa to je ok,ja to i predlazem da ostane 10 ekipa.ima 7 od prosle godine nek drugoligasi skockaju 3 ekipe da popune prvo do 10og mesta i to je ok..msm da je bezveze deliti ligu od 10 timova na 2 grupe,da ima 16 ili 18 pa ok..a plej off moze sto da ne,da se npr na kraju 4,5,6,7 bore za mesto u ligi sampiona kroz neki mini turnir cisto da i slabiji timovi imaju neke sanse.meni ne bi bio problem da ako budemo 4. igramo plej off
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:47

Veloso ja sam govorio o plej offu sa timovima koji se oforme na kraju sezone, timovi koji zele da igraju prvu ligu, treba im dati sansu u nekom plej offu ili mini kupu, kao baraz za prvu ligu, a sto se tice divizija i cuda muda, pa to je haos, nije ovo nba...
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:49

pa vec ima 3 ekipe koje ce uci u prvu ligu,sto bi bilo nekih play off-ova?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:50

Draxler pricam ti da ce u tom ajaksu na klupi sedeti na primer ti remzi di marija isak, pa vas cetvorica bi tukli sve timove iz prve lige… naravno da svaki kapiten gleda svoj interes, ja ne kazem da treba igraci da idu iz ajaksa, ali imate 7 vrhunskih igraca i vi dovodite remzija, stv koji ce vam, covek ce grejati klpu, a negde bi bio glavni igrac...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:50

Osini to sada, ja kazem za buduce, ako se prijavi 4,5 timova koji se zele takmiciti napravi se mini liga izmedju dve sezone i prvi tim ide u prvu..kapiras? I ne igra se druga liga, kao sto rekoh gore neizvodljivo je..
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:54

pa kapiram ali zar druga nije upravo to? mini liga u kojoj ce timovi igrati da bi usli u prvu ligu..ako se napravi nov tim on ide u drugu ligu..nek druga liga ima 15 timova pa kad i druga bde jaka onda da se prosiri prva i tako dalje..evo sad ima 3 ekipe koje upadaju u prvu sledece godine ce to biti nove 3..ako vec hocete napravite playoff da treci iz druge i sedmi iz prve igraju baraz kao u nemackoj ligi sto ima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 15:57

Osini sad ce upasti 3 ekipe, ali ne najbolje po plasmanu, vec jedine 3 koji su opstale… Ovo nije druga liga, ovo je haos, sluzbeni rezultat je svaki drugi, haoticna je i sama atmosfera na forumu zbog svih tih stvari, koja je svrha napraviti drugu ligu sa 15 timova koji ce igrati paralelno sa prvom, u kojoj ce igrati 4 od 15 timova, ostalu sluzbeni… Jednostavno ne vidim svrhu da se igraju te dve lige istovremeno bice haoticno veruj mi, vec kazem mini kup na kraju sezone, ne paralelno sa prvom ligom, to bi bila prava stvar...
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 16:03

pa to je bio i cilj druge lige da se igra izmedju sezona da bi se popunila prva liga boljim ekipama..zasto mislis da taj mini kup ne bi bio isti cirkus? prijavilo bi se 10 ekipa pa bi 4 izasle posle 2 kola ostali bi se svadjali odlazili dolazili menjali timove. bio to mini kup ili mini liga isti je kurac kad su klinci ti koji prave cirkus iako im se sve lepo organizuje oni prave sranja..jedino npr ograniciti drugu ligu na 6 ili 4 ekipa pa sve koji nemaju tim potrpati u tih 6 ili 4 pa nek igraju 6 puta svako sa svakim tokom sezone paralelno s prvom ligom, i bice veca aktivnost timova kad im kazes ili igraj tu ili nemas tim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 16:06

Prosinečki ::
Ovo nije druga liga, ovo je haos
Ja kad sam pričao da se sačeka do jeseni da se vidi da li će te ekipe uopšte opstati mene niko nije slušao. Ova liga je gora od Druge klošarske lige...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 16:12

Upravo to osini…4 do 6 timova, trajanje 15 dana igrajte najbolji ide u prvu i zdravo

Draxler vredelo je pokusati, trudili smo se stvarno i hteli da napravimo nesto od toga, al nazalost nerealno je izboriti se sa decurlijom (nisu svi deca), ja prihvatam na sebe svu odgovornost, propuste i ispade, al moralo se pokusati i shvatili smo greske i mislim da je to vazno, naucili smo nesto i sledeci put ce biti drugacije, ti si pricao dok jos nismo poceli i to nije bilo bas u redu…
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 16:14

A da vi prekinete 2 ligu ubacite tih 4-5 timova aktivnih i da mi krenemo za koji dan? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 16:15

Nek sada ovo kako tako se zavrsi, onda cemo ubaciti timove iz druge i pocecemo, nema zurbe, tu smo...
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 16:15

zato i treba svaki tim da odigra celu jednu sezonu u drugoj ligi ( ali bez onih pozajmica kao sad ) da se lepo uigra stabilizuje taman svi vide kakvi su i ako su ok i normalni ostace na okupu a ako su i dobri ulaze u prvu ligu..i ograniciti drugu ligu na 6 timova posto za vise nemamo igraca..bolje 6 aktivnih nego 12 nikakvih ekipa
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 16:16

Ma...nema sta da se zavrsi imas 6 timova ubaci bar jedno 4 u 1 ligu i gotovo ionako nema vise smisla igrati ono.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 16:17

pa ubacice se 3 prva
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 16:18

To ti pricam osini, 6 timova max na primer i to u medjusezoni, a ne paralelno i bice odlicno...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 16:18

Vec se zna koji ce to timovi biti...nzm koliko jos utakmica ima ali jedno 2 ce se odigrati ostalo sluzbeni tako da...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





1. Liga  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Liga    1. Liga  - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
1. Liga
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» LIGA SAMPIONA
» 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir
» 1 liga (MAPA)
» Projekat - "2. Liga"
» MEGA LIGA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: