1 liga (MAPA) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
1 liga (MAPA) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 1 liga (MAPA)

Ići dole 
+5
Isco Alarcón
RvP20
LeBron James
Xpert
Veloso
9 posters
AutorPoruka
Veloso

Veloso


Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Nema

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 21:30

Onu temu za prvu ligu ste zakljucali pa sam morao otvoriti novu da bi napisao ovo -,- No nebitno to.
Kao sto znate svi ili bar vecina vas mi smo mozda jedini forum koji i dalje igra ovu mapu Kuma dope v4, dok se na svim ostalim igra neka bolja mapa (RF ili neka druga koja je skoro identicna RF mapi). I sto je najbitnije LS (i LE ako se bude igrala) igrace se na toj, razlika je velika, videce to nasa 4 tima koja igraju LS. S toga predlazem da se ako je ikako moguce i kod nas uvede ta mapa, da ne zaostajemo za drugim forumima, i da ne bi popusili kurac u Ligi sampiona zbog mape, a neke nase ekipe imaju kvalitet da se bore sa strancima. Nadam se da ce i ovo biti uzeto u obzir na onom glasanju
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeUto Avg 20 2013, 21:36

za LS ne znam ali znam da ce se LE igrati na mapi RFL League v2.1
ako je neko ima nek stavi link za download ovde posto ne mogu da je nadjem

EDIT:ovo je ta mapa [Only admins are allowed to see this link]
Nazad na vrh Ići dole
Xpert
Urednik
Urednik
Xpert


Muški Broj poruka : 462
Datum upisa : 05.04.2013
Godina : 31

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 03:06

Veloso ::
Onu temu za prvu ligu ste zakljucali pa sam morao otvoriti novu da bi napisao ovo -,- No nebitno to.
Kao sto znate svi ili bar vecina vas mi smo mozda jedini forum koji i dalje igra ovu mapu Kuma dope v4, dok se na svim ostalim igra neka bolja mapa (RF ili neka druga koja je skoro identicna RF mapi). I sto je najbitnije LS (i LE ako se bude igrala) igrace se na toj, razlika je velika, videce to nasa 4 tima koja igraju LS. S toga predlazem da se ako je ikako moguce i kod nas uvede ta mapa, da ne zaostajemo za drugim forumima, i da ne bi popusili kurac u Ligi sampiona zbog mape, a neke nase ekipe imaju kvalitet da se bore sa strancima. Nadam se da ce i ovo biti uzeto u obzir na onom glasanju
Da, slažem se. A i mapa je dobra, malo je veca, lopta nešto brže ide, meni nekako djeluje realisticnije. Mogli bi probati sada prije nego sezona pocne igrati na njoj, da se uigramo. A i uz to, kao sto je vec Veloso spomenuo, biti ce nam sigurno lakse na ovakvim natjecanjima poput CL, LE itd..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nfl.com
LeBron James




Muški Broj poruka : 234
Datum upisa : 02.06.2013

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 09:01

Da to se dobro primjetilo i na nacionalnom kupu dok sam igrao za repku imao sam dosta problema sa mapom slazem se sa velosom jer to bi nam puno pomoglo u daljem dijelu takmicenja
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 09:23

Podrzavam predlog, treba to uskladiti...
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 14:28

Slazem se da to treba uvesti,ali igrao sam mapu, i skoro je ista. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 14:31

i sto je jos bitnije treba nasa pravila da uskladimo sa njihovim
npr mi nemamo sudijsku nadoknadu a oni imaju
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 14:38

Svuda zaostajemo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 14:54

Ko su oni da bi se mi uskladjivali sa njima..nisu oni UEFA, FIFA Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 14:58

pa glupo je da igramo po nasim pravilima koji su dosta drugaciji posto posle necemo moci da se naviknemo na ova pravila koja su strozija
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 15:02

Btw nema bitne razlike u mapi izmedju Kume i RF, ako znas na jednoj da igras znaces i na ovoj drugoj, tako da, nije neophodno menjati mapu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 15:04

Jedina razlika je sto su RF malo vise ubrzali i to je nesto sto su glupo uradili..Igra gubi smisao kad je lopta tako brza i teren..napravili su od real soccera, air hockey gde samo udaras loptu i ona leti brzo po terenu...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 15:08

Nisam primetio da je mapa brza u odnosu na Kumu
Nazad na vrh Ići dole
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 15:10

Nisam ni ja primetio da je brza , samo sam primetio da mozes kod izvodjenja ne moras traziti onu rupu kroz koju prodjes da izvedes Smile
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

Veloso


Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Nema

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 15:53

Ovaj Isko postao ko Tole, sve predloge odbija, ima da nas upropasti -.- Salim se, to u vezi pravila manje vise, nisu svuda ista (bar koliko ja znam, verovatno ima bolje upucenih u to). Opet sve bi trebalo resiti pre pocetka sezone, dakle u narednih 10-15 dana (ne znam kad je planiran start) a ne u toku sezone izmisljati pravila. Dakle ako ste i za neke promene pravila predlozite pa bi trebalo i tu doneti zajednicku odluku
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 15:59

Zato se i formira glasacko telo ko je ce odluciti i za format lige, i za teren i jos neka pravila
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 16:04

ljudi bolje da krenemo da igramo po pravilima po kojim igraju drugi forumi da ne bismo imali problema zato sto ne znamo pravila u LS i LE
evo npr najveca razlika je u izvodjenju auta
bice veoma rigorozne kazne ako se ne budemo pridrzavali tih pravila a msm da je glupo da nasi klubovi zbog toga ispastaju jer mislim da mozemo da uradimo nesto u evropi ove sezone
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 16:18

Koja to oni pravila imaju koja mi nemamo..Vecina ovde se vec pridrzava tog pravila oko distance, samo neki retard po sobama random ti se priblize...
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 18:35

podrzavam ideju za mapu i pravila ako vecina igra po tim mozemo i mi,nije neka razlika a treba drzati korak s ostalima
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 19:14

podrzavam sve to + sudijska nadoknada Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 20:19

A sta ako npr banuju sudiju, ili nema niko da sudi ko ce onda da produzi? heroj
Mapa je ista u sustini, pa je svejedno koja bude izabrana, al ovo za nadoknadu je bezveze pravilo po meni.
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitimeSre Avg 21 2013, 20:22

Nula ::
A sta ako npr banuju sudiju, ili nema niko da sudi ko ce onda da produzi? heroj
Mapa je ista u sustini, pa je svejedno koja bude izabrana, al ovo za nadoknadu je bezveze pravilo po meni.
pa to je ili sluzbeni ili igraju sa 3 igraca i ponavlja se tekma nezz ni ja sta, ali za produzivanje ja hocu, npr da se igra ako je u 16-ercu lopta nastavlja se igra, cim izadje gotov mec
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





1 liga (MAPA) Empty
PočaljiNaslov: Re: 1 liga (MAPA)   1 liga (MAPA) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
1 liga (MAPA)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 7. Kolo Lige - Neizvesno u obe divizije, balkan liga nacija, liga sampiona
» 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir
» Koja je mapa?
» Nova mapa [Decembar 2013.]
» 1. Liga

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: