Intervju sa Osini po prasini! EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Intervju sa Osini po prasini! EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Intervju sa Osini po prasini!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Intervju sa Osini po prasini! Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa Osini po prasini!   Intervju sa Osini po prasini! Icon_minitimeNed Jan 19 2014, 15:46

Intervju sa Osini po prasini!

Nakon malo duzek vremena,napokon sam uspeo da obavim intervju sa kapitenom Olympiacosa,Osinija.Iako je bio zauzet uzimajuci recepte od Velosove mamicke,uspeo je da izdvoji vreme i odgovori na par pitanja..

Vule™- "Olympiacos trenutno odlicno igra.Sta mislis,imate li sanse za 1. mesto u Ligi?"
Osini po prasini- "Pa mislim da imamo dobre sanse,ne zaostajemo mnogo a uz to mislim da ce malaga tesko zadrzati ovakvu formu ( pa pogledajte samo kakvih botova tamo ima) i u nastavku tako da ce borba za prvo mesto sigurno biti veoma neizvesna.."

Vule™- "Sa kim se najbolje slazes u ekipi i ko ti pokazuje najveci trud na treninzima i utakmicama?"
Osini po prasini- "Ma svi su dobri mi smo malo drugacije ukomponovana ekipa od ostalih nema tu nekih problema sto se druzenja i igre tice niti nekih nesporazuma, a moram da izdvojim Strumfa za trud u organizovanju meceva i vodjenje ekipe (naravno i uz kvalitetnu igru na terenu) , vazno je kada imas takvog igraca na koga se u svakom trenutku mozes osloniti.."

Vule™- "Мичу je otisao u penziju,koliko ce on nedostajati tebi i tvojoj ekipi i da li vec tragate za kvalitetnim igracem?"
Osini po prasini- "Micko je oduvek bio vazna karika u nasoj ekipi i decko koga smo svi nekako gotivili i uz njega je svaki trening i svaka utakmica bila zanimljivija i sigurno da ce nam nedostajati u smislu pozitivne atmosfere.. naravno mi kao ozbiljna ekipa moramo obezbediti na vreme neko pojacanje i na tome se uveliko radi i vec smo poslali neke placenike da prete pojedinim igracima, razbijaju prozore na kuce i ostavljaju poruke da neko od naciljanih meta ne bi odabrao neku drugu ekipu u prelaznom roku.."

Vule™- "Kako komentarises vase ucesce u Ligi Sampiona?"
Osini po prasini- "Sto se lige sampiona tice, pokazali smo da mozemo mnogo vise nego prosle godine kad smo sluzili za nabijanje gol razlike i da smo sami krivi sto nismo prosli dalje zbog bez veze prosutih nekoliko bodova ali sta je tu je, nije mi nesto preterano zao, prioritet nam je nasa liga, a onaj iker i burger mogu da si nabiju njihovo smesno tamicenje tamo gde sunce ne sija, i da mi je bas drago sto je nemacki tim ispao iz grupe."

Vule™- "Vidim da si potpuno zarazen H1Z1(Zmija virus)-om,konzumiras li neke lekove kako bi se izborio sa navedenim virusom?"
Osini po prasini- "Da bilo je to gadnih nekoliko dana na srecu raspitali smo se kod mnogih doktora i travara i rekli su da je jedini lek majcino mleko..Naravno tu su brige nas zarazenih prestale i laknulo nam je znajuci da je Velosova mamicka nepresusan izvor te lekovite tekucine i rad donator te nam je svima strcnula par doza vise za svaki slucaj i sada je sve na svom mestu..ipak avatar ostaje kao posledica te opake bolesti.."

Vule™- "Hvala na izdvojenom vremenu,sve najbolje u nastavku karijere."
Osini po prasini- "Nema na cemu."
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Intervju sa Osini po prasini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Osini po prasini!   Intervju sa Osini po prasini! Icon_minitimeNed Jan 19 2014, 20:04

Alo bre kakva je ovo provokacija, tuzicu vas list za neistine i klevete! uopste na kraju nisam reko nema na cemu!
Nazad na vrh Ići dole
Strumf

Strumf


Muški Broj poruka : 295
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 109
Lokacija : Novi Sad

Intervju sa Osini po prasini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Osini po prasini!   Intervju sa Osini po prasini! Icon_minitimeNed Jan 19 2014, 20:12

Dobar, dobar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

Intervju sa Osini po prasini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Osini po prasini!   Intervju sa Osini po prasini! Icon_minitimeNed Jan 19 2014, 20:14

Cuj nema na cemu, valjda hvala vama xD
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Intervju sa Osini po prasini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Osini po prasini!   Intervju sa Osini po prasini! Icon_minitimeNed Jan 19 2014, 20:29

Osini po prasini ::
Alo bre kakva je ovo provokacija, tuzicu vas list za neistine i klevete! uopste na kraju nisam reko nema na cemu!

Bio si pod utiskom H1Z1 pa sam morao to da ubacim.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Intervju sa Osini po prasini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Osini po prasini!   Intervju sa Osini po prasini! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju sa Osini po prasini!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju sa Kubalionzzale
» Intervju sa цзв
» Intervju sa GauchoO*'
» Intervju sa Cazorlom
» Intervju sa Nocerinom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Intervjui-
Skoči na: