Prijave za selektora Reprezentacije Srbije EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Prijave za selektora Reprezentacije Srbije EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Prijave za selektora Reprezentacije Srbije

Ići dole 
+14
Steph Curry
Aaron Ramsey
RvP20
milan22
Baša
Homeland(A)
Thiago Motta
Veloso
Keith Flint
Xpert
ц з в
MajstorRade
Nula
Isco Alarcón
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePet Sep 13 2013, 23:24

Zbog toga sto se mnogi bune zbog toga sto sam ja selektor i sto nema nekog glasanja.Evo prijave su otvorene.Mogu se prijaviti svi ali na kraju cemo mi admini odluciti ko ce sve ici na glasanje.Pa da krenemo..
Prijave traju do subote 14.09. 00:00.

Prijavljujem se Very Happy


Poslednji izmenio Isco Alarcón dana Pet Sep 13 2013, 23:28, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePet Sep 13 2013, 23:25

Prijavljujem se za trenera golmana!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePet Sep 13 2013, 23:28

Prijavljujem se! Imam "trenerskog" iskustva na SHB-u gde sam vodio Los Galacticos koji je već u svojoj prvoj sezoni tamo ostvario neočekivane uspehe osvojivši Grupu A druge lige i došavši do baraža za ulazak u prvu ligu. 444 
Nazad na vrh Ići dole
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePet Sep 13 2013, 23:36

Draxler ::
Prijavljujem se! Imam "trenerskog" iskustva na SHB-u gde sam vodio Los Galacticos koji je već u svojoj prvoj sezoni tamo ostvario neočekivane uspehe osvojivši Grupu A druge lige i došavši do baraža za ulazak u prvu ligu. 444 
Takodje je i unistio 2 tima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ц з в
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 32

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePet Sep 13 2013, 23:38

Pazi ovako ti si isko jednom vec bio selektor nista nisi uradio nikakav rezultat, tako da sad odpadas u prijavama ne mozes da budes opet

i selektor ne moze da igra nego mora da drzi treninge ekipi i itd

ja se prijavljujem ko ne glasa za mene pozz nema ga
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePet Sep 13 2013, 23:43

Imam potpuna prava da se prijavim Very Happy A sad je na clanovima za koga ce glasati, ako misle da nesto lose radim nece glasati.Ja forumase niti molim za glasove niti prisiljavam nekog Very Happy Ko voli nek izvoli...
Nazad na vrh Ići dole
Xpert
Urednik
Urednik
Xpert


Muški Broj poruka : 462
Datum upisa : 05.04.2013
Godina : 31

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePet Sep 13 2013, 23:46

Prijavljujem se.

Nemoj mi post brisat.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nfl.com
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 00:10

Prijava za prebogatog selektora iz autonomne pokrajine Andaluzije 444
Nazad na vrh Ići dole
Keith Flint

Keith Flint


Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 00:13

Katalonija je srce Srbije!
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

Veloso


Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Nema

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 00:50

Prijavljujem se. (Ako nekim cudom budem izabran necu pozivati sebe u reprezentaciju)
Nazad na vrh Ići dole
Thiago Motta

Thiago Motta


Muški Broj poruka : 56
Datum upisa : 31.08.2013
Godina : 28

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 08:23

Prijavljujem se. (Slazem se sa Velosom,necu ni ja sebe zvati u repku)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 08:30

Thiago Motta ::
Prijavljujem se. (Slazem se sa Velosom,necu ni ja sebe zvati u repku)
Pazi ovako,nemam nista protiv tebe,ali mozda ti je malo rano za selektora,sacekaj jos malo,prilagodi se jos malo forumu,upoznaj clanove,i tako to Very Happy


Poslednji put izmenio Toxninho dana Sub Sep 14 2013, 08:49, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 08:34

I da,evo ovako meni su najozbiljniji kandidati Isco Alarcon i Prosinecki,evo da obrazlozim razloge,Isco je jedan medju najboljh igraca sredine terena na forumu,odlican je u vodstvu svog tima Zvezde,a i vec je bio selektor,tako da je upoznat sa time,i dobro poznaje clanove foruma i njihovu igru.To je bilo o Iscu,sad o Prosiju,takodje odlican u vodstvu tima,ozbiljan,aktivan clan,i ne mislim zasto ne bih bio selektor.

Po meni dva najozbiljnija kandidata su Isco Alarcon i  Prosinecki.



Poslednji izmenio Toxninho dana Sub Sep 14 2013, 08:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 10:23

Po meni su dva najozbiljnija kandidata za ban Toxninho i Fljint! 444 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 10:24

Draxler ::
Po meni su dva najozbiljnija kandidata za ban Toxninho i Fljint! 444 
Ne lupetaj slaphead.
Nazad na vrh Ići dole
Homeland(A)

Homeland(A)


Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 10:40

Ja mislim da bi bilo bolje da pustite isca da bude selektor opet, mozda ako tad nije postigao rezultat kad je bio, mozda se sad popravi, a ne da bude neko ko ce da usere sve . Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 10:41

Homeland ::
Ja mislim da bi bilo bolje da pustite isca da bude selektor opet, mozda ako tad nije postigao rezultat kad je bio, mozda se sad popravi, a ne da bude neko ko ce da usere sve . Smile
Pa nema veze sto nije postigao rezultat,mozda se trudio i to,opet kazem upoznat je verovatno s tim,i po meni treba on opet biti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Homeland(A)

Homeland(A)


Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 10:42

to sam i rekao, nema veze sto nije , mozda se popravi , to sam i rekao toxe Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 11:00

Ako neko zasluzuje da vodi repku to sam ja, naravno. samo pogledajte Romu na tabeli i sve je jasno (a svi znate odakle sam krenuo sa Romom :v ). Naravno, kao selektor ne bih igrao za repku, a jedinog igraca iz Rome koga bih pozvao je banos Smile (ostali su nedovoljno dobri/druge nacionalnosti xD)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 11:08

F. Totti ::
Ako neko zasluzuje da vodi repku to sam ja, naravno. samo pogledajte Romu na tabeli i sve je jasno (a svi znate odakle sam krenuo sa Romom :v ). Naravno, kao selektor ne bih igrao za repku, a jedinog igraca iz Rome koga bih pozvao je banos Smile (ostali su nedovoljno dobri/druge nacionalnosti xD)
Alo, tebi je trebalo 2 sezone da napraviš ovakav tim, a ja sam sa Los Galacticosom u prvoj sezoni uspeo da dođem do prve mini lige, a zatim smo, nažalost, nesrećno poraženi u baražu za ulazak u prvu ligu... nene 
Nazad na vrh Ići dole
Baša
Novinar
Novinar



Broj poruka : 109
Datum upisa : 06.04.2013

Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 11:10

Toti za selektora!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 11:12

Ma kakav Los Galacticos, ovo je Real Sotjer... Vecini timova je ovo treca sezona, meni druga (a i prethodnu smo igrali samo polusezonu)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 11:14

F. Totti ::
Ma kakav Los Galacticos, ovo je Real Sotjer... Vecini timova je ovo treca sezona, meni druga (a i prethodnu smo igrali samo polusezonu)
U svakom slučaju cenim da su moje menađerske sposobnosti mnogo bolje od tvojih :v
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 11:16

Hahahhahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimeSub Sep 14 2013, 11:18

Ja cenim da umem da prepoznam kvalitet, a retki su na forumu koji su kompletni igraci..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijave za selektora Reprezentacije Srbije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije
» Glasanje za selektora Reprezentacije Srbije!
» Novi Selektor Reprezentacije Srbije
» Kutak iz svlačionice reprezentacije Srbije
» Reprezentacija Srbije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: