Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije

Ići dole 
+3
DaNte TVRiper
TB87
Isco Alarcón
7 posters

Buduci selektor?
Isco Alarcon
Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty58%Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
 58% [ 11 ]
Drogbeni
Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty0%Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
 0% [ 0 ]
DaNte TVRiper
Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty5%Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
 5% [ 1 ]
TB87
Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty0%Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
 0% [ 0 ]
Nocerino
Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty5%Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
 5% [ 1 ]
Ozil
Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty11%Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
 11% [ 2 ]
Sergio Ramos
Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty16%Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
 16% [ 3 ]
F.Totti
Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty5%Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
 5% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 19
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 00:34

Ako neko oce osim mene da se prijavi za selektora nek pise ovde.Prijave traju do sutra,u 12h se zatvaraju i krece glasanje.Glasanje traje do utorka 03.06.2013. u 12h.Do 09.06.2013. mora da se dostavi konacan spisak igraca za ucesce na prvenstvu.

Selektor ima obavezu da sastavi tim, da taj tim vodi na evropsko prvenstvo i da vodi evidenciju na forumu koji je napravljen za ovo takmicenje.
Detaljna upustva dobice izabrani selektor.


Poslednji put izmenio Isco Alarcón dana Pon Jun 03 2013, 12:02, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
TB87

TB87


Muški Broj poruka : 678
Datum upisa : 17.04.2013
Godina : 32
Lokacija : Zemun

Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 00:36

pojasni samo koja je uloga selktora i kakav on zadatak ima da ljudi znaju o cemu je rec .. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 01:05

Prijavljujem se !
Nazad na vrh Ići dole
DaNte TVRiper

DaNte TVRiper


Broj poruka : 413
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : SRBIJA BREEEE!

Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 01:12

Prijavljujem se i ja.
Nazad na vrh Ići dole
TB87

TB87


Muški Broj poruka : 678
Datum upisa : 17.04.2013
Godina : 32
Lokacija : Zemun

Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 01:14

evo i ja
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 01:22

Ja.
Nazad na vrh Ići dole
R.Carlos

R.Carlos


Muški Broj poruka : 93
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 28

Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 07:58

Prijavljujem se,mada bi mi bilo draze da ostane Cazorla, a ne da se glupira.
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 09:06

PRIJAVE SE ZATVARAJU DANAS U 12H
Nazad na vrh Ići dole
Sergio Ramos
Administrator
Administrator
Sergio Ramos


Muški Broj poruka : 796
Datum upisa : 06.05.2013

Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 10:12

Ja.
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 10:38

Gle alav do alavog, prijavili se i likovi koji nisu u repki, na kraju cu ja jedini da biram?!

Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 10:50

Mozda po vama nsam neki haxball igrac, ali kao selektor bih bio savrsen, bez dlake na jeziku (osim u 'nekim' slucajevima Razz ). Ja kao selektor cu pozvati igrace koji ce igrati za Srbiju zato sto to zele, a ne zato sto nemaju druga posla. Termin prvenstva meni licno odgovara, tako da cu kao selektor, biti prisutan na mecevima. Tu ce biti i treninga naravno, dogovor sa igracima ko ce igrati a ko grejati klupu, uz naravno, moju konacnu odluku. Ja jesam neozbiljan, ali kada su dohvatim ozbiljnog posla, onda sam previse ozbiljan. Smatram da igrac mora da bude samo igrac, a ne i igrac i selektor, to dovodi do disbalansa u timu. A i Cazorla vam moze reci da imam iskustva sa vodjenjem "copora".


I naravno, svaki igrac morace da peva himnu Srbije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bruno Mezenga

Bruno Mezenga


Muški Broj poruka : 286
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 31

Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 11:35

BOGOTAC se prijavljuje
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitimePon Jun 03 2013, 12:00

PRIJAVE SU ZATVORENE!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije   Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijave za Selektora Reprezentacije Srbije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: