Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom   Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom Icon_minitimeSre Avg 07 2013, 21:20

Intervju sa цзв-om i Dr.Tunom

Iako su kapiteni Boce Juniors i Lilla OSC bili previse zauzeti,uspeli su da odvoje par minuta i odgovore mi na kratka pitanja.Takodje sam uspeo da uhvatim i Dr.Tunu-igraca Boce koji je takodje odvojio svoje vreme,i odgovorio mi na pitanje.

Vule™
: "Sta mislis,moze li Boca Juniors da ostane na 1. mestu do kraja sezone" ?
цзв
: "Pa naravno da moze trudimo se da u tome uspemo, unajmili smo detektive koji prate nase igrace nocu da vide kako se ponasaju posto smo culi da mnogo para trose na kockanje i provod. Posebnu paznju posvecujemo Velesu jer zbog ogromne kolicine novca koje prima prestao je da pruza svoje dobre partije, takodje svako drugo vece je po splavovima i juri kurve".

Slicno pitanje sam postavio i Dr. Tuni,na sta mi je odgovorio :
Dr.Tuna
: "Mislim da može, osim ako se ne dogodi neki kiks....Uspeli smo da pobedimo sva 3 favorita za osvajanje lige:Fulham,Lille I Schalke,tako da ne vidim daljih problema oko osvajanja".

Intervju sa Jordi Albom
Vule™
: "Kakva je atmosfera u timu" ?
Jordi Alba
: "Nije losa,mada uvek moze bolje".
Vule™
: "Verujete li u osvajanje titule iako ste lose poceli sezonu" ?
Jordi Alba
: "Pa nismo lose poceli sezonu,mi smo svaku utakmicu odigrali solidno ali nismo imali srece,pogotovo protiv Boke i BvB-a.Onaj ko je gledao snimak utakmice zna o cemu pricam.Verujemo u osvajanje druge lige,osim ako se desi nesto nepredvidjeno a bilo je slucajeva da su pokusavali na razne nacine da nas uskrate pobede".


Poslednji put izmenio Vule™ dana Sre Avg 07 2013, 22:55, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom   Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom Icon_minitimeSre Avg 07 2013, 21:31

Bravo svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom   Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom Icon_minitimeSre Avg 07 2013, 21:33

hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom   Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom Icon_minitimeČet Avg 08 2013, 00:31

Svaka cast, nastavi tako.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom   Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju sa цзв-om,Jordi Albom i Dr.Tunom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju sa цзв
» Intervju sa Ewonyjem
» Intervju sa El Shaarawy92!
» Intervju sa RvP20
» Intervju sa Isakom!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Intervjui-
Skoči na: