Velež - Maribor   3:0 (Sluzbeni) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
 Velež - Maribor   3:0 (Sluzbeni) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

  Velež - Maribor 3:0 (Sluzbeni)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Veloso

Veloso


Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Nema

 Velež - Maribor   3:0 (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Velež - Maribor 3:0 (Sluzbeni)    Velež - Maribor   3:0 (Sluzbeni) Icon_minitimeNed Apr 27 2014, 16:49

Ovako, prvo da se izvinim sto ste cekali ovoliko ali nisam bio u Srbiji par dana a posle toga sam poceo da radim pa mi se nije dalo da resim ovo. Da krenem redom:

Prvo, Kesegic nije najavio da ce ici ref kao sto bi trebalo da uradi nego je na chatu napisao "ma cao" i izasao http://prntscr.com/3ab553 (u pravilima lige pise da igrac mora najaviti na chatu da zeli ici ref, ali posto to niko ne cita ko vas jebe), nakon toga je usao igrac umesto njega i Kesegic nije smeo vise da udje u igru, tu je stvar jasna. Ako je napisao Jasku na Skajpu da je isao ref kao sto kaze, onda je odgovornost na Jasku zasto je nastavio bez njega. A da li su igraci Veleza ili sudija terali Jaska da nastavi mec sto pre to ne znam posto nema snimka.

Drugo, igraci Veleza nisu krivi sto nije bilo mesta u sobi (iako su cini mi se njihova 2 igraca bila u spec) zato sto oni nisu imali admina i da su hteli nisu mogli nikoga izbaciti. Zato je u pravilima napisano da igraci oba tima moraju imati admina (opet ko vas jebe sto niste citali sta sam pisao tamo).

Sto se tice gola, posto nema snimka ne znam dal je bio lag ili nije.

Konacna odluka je da ovaj mec bude registrovan sluzbenim rezultatom 3:0 za Velez, na osnovu ovog snimka http://www.haxballtube.com/watch/fe4e598f63 , i na osnovu slike koju sam gore postavio. Igraci Maribora su svojevoljno napustili mec tj ugasili sobu na poluvremenu pod izgovorm da ce se mec nastaviti sutra, a bez prethodnog dogovora sa igracima Veleza sto znaci sluzbeni rezultat. Takodje njihovi uslovi da se mec nastavi sa Kesegicem i rezultatom 0:0 nisu bili osnovani (naveo sam razloge gore).

Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

 Velež - Maribor   3:0 (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: Velež - Maribor 3:0 (Sluzbeni)    Velež - Maribor   3:0 (Sluzbeni) Icon_minitimeNed Apr 27 2014, 16:52

Sasvim korektna odluka. Hvala vam na glasu razuma, i da se nikome ne ponovi ono što se nama desilo!

Bolje bi bilo da lock temu, ali eto.
Nazad na vrh Ići dole
 
Velež - Maribor 3:0 (Sluzbeni)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Velez - Czv sluzbeni za velez
» Velez 3:0 Sevilja (sluzbeni)
» Čukarički - Velež 0:3 (Sluzbeni)
» Velež - Čukarički 3:0 (Sluzbeni)
» Velez Mostar 3:0 Arsenal (sluzbeni)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta :: Rezultati utakmica :: Rezultati :: 1. kolo-
Skoči na: