Velez - Czv sluzbeni za velez EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Velez - Czv sluzbeni za velez EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Velez - Czv sluzbeni za velez

Ići dole 
+13
Aaron Ramsey
Osini po prasini
Maker
Sergio Ramos
Nemanja Matić
Daco
ц з в
Исак
milan22
sana ocm
Isco Alarcón
Homeland(A)
LeBron James
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
LeBron James




Muški Broj poruka : 234
Datum upisa : 02.06.2013

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:17

http://prntscr.com/2t4dpl
cekali smo ih do 22:00

<21:53:33> "Kubalionzzale": kopirao sam im <21:53:46> "Isco Alarcón": ne interesuje me misljenje tvojih igraca <21:53:50> "Isco Alarcón": ti si kapiten radi sta oces <21:53:52> "Isco Alarcón": ja sam rekao svoje <21:53:53> "Kubalionzzale": nisam ja kapiten <21:53:55> "Kubalionzzale": lbj je kapiten <21:54:01> "Isco Alarcón": ok nek kapiten uradi svoje sta oce <21:54:05> "Isco Alarcón": kopiraj mu sta sam rekao

i trazim sluzbeni
Nazad na vrh Ići dole
Homeland(A)

Homeland(A)


Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:19

<21:49:55> "Isco Alarcón": ima <21:49:58> "Isco Alarcón": napolija? <21:50:34> "Kubalionzzale": nema <21:51:22> "Isco Alarcón": Ako imate imalo obraza i fer pleja sacekajte 15 minuta i igramo ako necete pisite sluzbeni sta da radim .



da nisi mozda ovo hteo kopirati?
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:21

Hhahahahaha o boze...Mec je krenuo oko 21:10 4v4..prema pravilniku koji je napisala administracija foruma mec ne sme poceti 3v4 ili 4v3 ali se moze zavrsiti tako..Nas igrac je napustio sobu i ostalo nas je 3 mec smo hteli da nastavimo..Posle toga niko nikoga nije cekao nas je bilo 3 njih 4 i trazio se host.Ako se to racuna u cekanje onda ja ne znam sta je stvarno cekanje igraca.... Vas i nas je bilo hosta nije bilo, ja ne znam koga si ti cekao do 22h nas sigurno nisi.Mi smo bili tu.Jadno i bedno ponasanje.


http://www.haxballtube.com/watch/409652cef2


Poslednji izmenio Isco Alarcón dana Ned Feb 16 2014, 22:28, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sana ocm




Muški Broj poruka : 111
Datum upisa : 01.06.2013

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:23

a potom je njihov igrac izaso kad smo nasli hosta i oni nisu htjeli nastaviti 3v3 i pobjegli su,sta reci vise
Nazad na vrh Ići dole
sana ocm




Muški Broj poruka : 111
Datum upisa : 01.06.2013

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:25

ali nema veze nek vam ide sluzbeni ,dokazali ste da vam o ovom ovisi zivot,eto vam ga anonimusi okitite se ovom pobjedom,popijte koju pivu preko neke igrice na netu,lijep je takav zivot Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan22

milan22


Muški Broj poruka : 171
Datum upisa : 03.04.2013
Godina : 32

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:27

Ja sad mislim da je najbolje da pitate Stiga zenu sta da se radi. On ce da nadje najbolje resenje, za dobrobit foruma Smile
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:31

Ma dajte, nije svrha ovog foruma da se omrzne igra, vec da se zabavimo. Ne razumem jedino ako su momci zeleli da nastave 4v3, zasto im niste dopustili to?
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:33

I da napomenem posle kada smo nasli host oko 22h svi smo usli u sobu njih je bilo 4 , nas 3(milan je hostovao) i jos je gospoda trazila da se lopta postavi tacno gde je bila i vreme tacno kada smo stali, tako je i bilo..I kada je trebalo da krenemo njihov igrac je napustio sobu prvo kuba, zatim i lebron...
Nazad na vrh Ići dole
sana ocm




Muški Broj poruka : 111
Datum upisa : 01.06.2013

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:33

ma oni su jedva docekali da mi igramo 3v4,prvo su se protivili al kad smo im pravilo lige dali dopustili se ,taman smo nasli host (milana) i odjednom je kuba nestao,a potom i njegovi saigraci
Nazad na vrh Ići dole
ц з в
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 32

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:35

Oni nemaju obavezu da vas cekaju duze od 21:15, to moze samo biti njihova dobra volja
Nazad na vrh Ići dole
sana ocm




Muški Broj poruka : 111
Datum upisa : 01.06.2013

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:36

ma daj prosi jebote unistavate igricu,jel vellika razlika doci u 21:15 i 21:19,zajebavate mnogo,ovo vise nije postala samo zabava vec nesto bas ozbiljno
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:38

Mec je poceo u 21:10 bilo je i nas i njih...Da smo mi odma krenuli a da oni nisu odugovlacili mec bi zavrsili u roku..Igrac nam je morao ici u 21:30..Ne znam sta citas ti..Napravio sam ja sobu ali sam rekao da laguje i jeste svima je lagovalo..Odigrali smo skoro 1 minut i igrac nas je morao ici.''Mec ne moze poceti 3v4,4v3'' sto znaci da se moze nastaviti i zavrsiti.Mi smo hteli da nastavimo i rekli smo da cemo promeniti host i nastaviti.Oni nas nisu cekali cekao se samo host ne znam sta tu nije jasno nas 3 je idalje bilo tu i cekali smo samo hosta.
Nazad na vrh Ići dole
ц з в
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 32

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:38

Boli me kurac, ovi svercuju i priznaju pa ih mi pomilujemo po glavi i kazemo nemojte opet molim vas i izvinjavamo se mi vama. Do 21:15 je termin, naravno da moze da se saceka i do 22h, al to je pitanje da l neko ima prvo vremena za to, a drugo ako ima kakvi su, da li stvarno zele da cekaju ili ne zele..
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:39

....Oni nas nisu cekali do 22h..Cekao se host? A valjda imate malo mozga da razlikujete host/igrac? Mislim ako vam je to isto onda ok.
Nazad na vrh Ići dole
sana ocm




Muški Broj poruka : 111
Datum upisa : 01.06.2013

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:40

prosi nisi upucen
Nazad na vrh Ići dole
ц з в
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 32

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:40

Znaci bilo je oba tima a niste odigrali utakmicu?

Po minus bod i lock na temu poz
Nazad na vrh Ići dole
milan22

milan22


Muški Broj poruka : 171
Datum upisa : 03.04.2013
Godina : 32

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:41

Nema veze ko je koga cekao realno, utakmicu ste krenuli i trebalo je da je zavrsite. Ista situacija je bila sa Kazorlinim Arsenalom, neka ekipa ih je cekala dugo ali su pristali da ih sacekaju i odigrali su mec...
Dobra volja jedne ekipe da saceka drugu, sto jesu uradili i poceli su mec tako da je to potpuno ista situacija i sve je jasno...
Nazad na vrh Ići dole
Daco




Muški Broj poruka : 196
Datum upisa : 04.08.2013

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:41

u 21:10 krenula utakmica, igrali smo 58 sekundi, njima igrac izlazi .
Oni nisu htjeli nastavit igrat na NJIHOVOM hostu, nama je bio dobar ping.
Htjeli su igrat 4v3, ali ne na njihovom hostu jer jednom njihovom igraca ping ne odgovara, znaci mi se svi moramo prilagodit njemu.
Dalje, da ne spominjem vrijedjanje Sane .. (to su price)
Cekali smo ih do 22:15, kad je doso Milan, i tada smo trebali igrat 4v3, i onda je Kuba izasao ( ne znam razlog nek on kaze) i tu u medjuvremenu njihov igrac je doso a Lebron je otiso.
caopoz
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:43

Ako je ok host gde je ping 150, 160..onda ne znam sta reci..Nas niste cekali cekali smo zajedno host. 
I sta je fora u tome da mi ispastamo sto oni nisu hteli da igraju pa cak ni 4vs3 pa posle 3vs3... 
Bravo Prosi.
Nazad na vrh Ići dole
ц з в
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 32

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:44

Ako je stvarno ovako ko sto je Daca napisao to je 3 boda za velez, a ako nije da cujemo kako jeste, neka fajt posle skole pocne...
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja Matić

Nemanja Matić


Muški Broj poruka : 50
Datum upisa : 06.05.2013

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:44

Vidi prosinecki, mi smo se lepo okupili oko 21 (obe ekipe), zatim usli kod isca, krenuli i tu je meni bilo laga pa sam izlazio iz sobe pucao mi net i ping je bio oko 400 i zatrazili smo novog hosta na sta su oni pristali (pitali su po forumu kesegu pa su smaka trazili i tako dalje..). E tu je vreme otislo, znaci nije da smo mi dosli posle 21 i 15 nego je vreme otislo na trazenje hosta, posle smo nasli milana, tu je ping bio dobar i nama i njima mi smo hteli da nastavimo 4v3, cak smo i poceli kao sto je isco rekao, namestili smo loptu i cekali 58 sekundi da krenemo i stavljena je pauza tad i onda je izasao njihov jedan, zatim i drugi jos je i homeland pricao da ga boli glava i krenula je prica kako oni nas cekaju sat vremena vec i da oni hoce sluzbeni.... meni nije problem da njima dam sluzbeni, ali ako pricate o necemu recite onda iskreno kako je bilo.. i nije mi samo jasno sto se nije nastavilo...

roman jeste, ali jbg.. morao sam da napisem kako je sve bilo Smile
Nazad na vrh Ići dole
ц з в
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 32

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:46

Pa cekaj Javi samo mi reci, kazes obe ekipe ste tu u 21, a onda kazes kad je dosao milan hteli smo da pocnemo 3 v 4, gde se izgubio taj 1?
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:47

Jel citas ti sta ja pisem..Taj jedan nas igrac je mogao do 21:30..Mi smo odma oko 21h napravili sobu ali dok su oni dosli dok su nasli sudiju..Prvo je usao majstor pa je izasao, pa je dosao falcao pa je i on izasao..I onda su rekli menjamo host i onda su trazili po forumu ali nikog nije bilo..I tu je kao sto kaze javi proslo vreme..Sta ti nije jasno?
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja Matić

Nemanja Matić


Muški Broj poruka : 50
Datum upisa : 06.05.2013

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:50

upravo to... insane nam je otisao u medjuvremenu, mi smo hteli smo da nastavimo i tu ide onaj ostatak price Smile
Nazad na vrh Ići dole
ц з в
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 32

Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitimeNed Feb 16 2014, 22:52

Sta sad ja da vam radim, skupili ste se, imali fore da odigrate a niste, lepo kaze ako je takva situacija ide po minus bod, sta tebi nije jasno?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Velez - Czv sluzbeni za velez Empty
PočaljiNaslov: Re: Velez - Czv sluzbeni za velez   Velez - Czv sluzbeni za velez Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Velez - Czv sluzbeni za velez
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Velež - Čukarički 3:0 (Sluzbeni)
» Velez 3:0 Sevilja (sluzbeni)
»  Velež - Maribor 3:0 (Sluzbeni)
» Čukarički - Velež 0:3 (Sluzbeni)
» Velez Mostar 3:0 Arsenal (sluzbeni)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta :: 17. kolo-
Skoči na: