Otvoren konkurs za administratora - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Otvoren konkurs za administratora - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Otvoren konkurs za administratora

Ići dole 
+20
RvP20
Alonso
Kubalionzzale
Radamel Falcao {9}
Ewony
Нине
SMAK
Nula
Xpert
Homeland(A)
Raheem Sterling
Čićarito
Osini po prasini
GaMe
Majstor za golove
Bruno Mezenga
Sergio Ramos
sana ocm
Luizdinho
ц з в
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost




Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimePon Apr 28 2014, 23:17

da li u tehnicke stvari spada moj odgovor na sveopste vredjanje 90% clanova foruma?
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimePon Apr 28 2014, 23:18

Naci ce se nesto, da skoduje Mariboru Wink
Nazad na vrh Ići dole
ц з в
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 32

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimePon Apr 28 2014, 23:21

Šućmur Jebivetar ::
da li u tehnicke stvari spada moj odgovor na sveopste vredjanje 90% clanova foruma?

ne za to sam ja zaduzen za sad, ako se dobr pokaze dacemo mu da resava i to
Nazad na vrh Ići dole
Нине
Novinar
Novinar



Muški Broj poruka : 308
Datum upisa : 21.09.2013
Godina : 25

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimePon Apr 28 2014, 23:25

cuj ti homeland zaduzen za tehnicke stvari on da bude admin... bolje meni da ste dali cece
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 08:40

Šućmur Jebivetar ::
da li u tehnicke stvari spada moj odgovor na sveopste vredjanje 90% clanova foruma?


čuj tvoj odgovor hahahah pa ti si prvi počeo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 08:41

homeland iskrene čestitke, zaslužio si !
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 11:58

Steven Gerrard ::
cuj ti homeland zaduzen za tehnicke stvari on da bude admin... bolje meni da ste dali cece

Lik je duplo duze od tebe na forumu, i nije glup kao ti. Cestitam Homelande Smile
Nazad na vrh Ići dole
Homeland(A)

Homeland(A)


Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 13:51

Raheem Sterling ::
Naci ce se nesto, da skoduje Mariboru Wink
Nece ne brini, necu se mesati u ligu
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 14:13

Homeland ::
Raheem Sterling ::
Naci ce se nesto, da skoduje Mariboru Wink
Nece ne brini, necu se mesati u ligu

YES!! Bas to trebamo!!

Jos jednog Admina koji se ne mesa u ligu, tako da vazne stvari oko Lige samo jedan covek odluci! YES!!  yahoo 
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 14:17

Mejkr idi na Skype trebam te nesto..
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 14:18

Da smo ljudi ko sto nismo ne bi nam ni taj jedan trebao!
Nazad na vrh Ići dole
Keith Flint

Keith Flint


Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 15:01

Budimo ljudi iako smo Srbi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 15:45

N. Powell ::
Lik je duplo duze od tebe na forumu, i nije glup kao ti. Cestitam Homelande Smile

rvp po tom kriterijumu bi 90% foruma trebalo da dobije admina pre homelanda
msm lik koji je do juce slao poruke na svaku temu samo da bi se nasao u listi od 10 korisnika sa najvise poruka,koji se i danas svadja kako stigne (dal prvi pocinje ili ne nebitno je) koji brani retardiranog zirua samo zato sto igraju u istom timu ne bi nikako smeo da bude admin pre, recimo jednog cicarita koji nije napisao ni najmanju psovku od kad sam ga prvi put video na haxu
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 15:54

Cekaj, jel tvoj problem sto on pise u svakoj temi? Pa jel si ti Homeland? Neka radi sta hoce.Videcemo kako ce se pokazati kao admin, funkcija administratora se moze skinuti Homelandu ako ne bude dobar admin.Ako mu se svadja neka se svadja, njega ce ljudi gledati drugcije...
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 16:29

sve protivnike vlasti protjerati sa foruma!
Nazad na vrh Ići dole
Baša
Novinar
Novinar



Broj poruka : 109
Datum upisa : 06.04.2013

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 16:29

Hm, hm, prvo, velike čestitke Homellendu od mene, zaslužio si.
Drugo, momci, previše dopuštate ovima novima, psuju, prave se važne, pa i oće da se suprostave riječi admina, no normalno, ne možete ih naučit kako da se ponašaju, ali možete da ih naučite kaznama. HeHe, sad će psuju i druge priče a ne znaju ni ko sam ja...
Nazad na vrh Ići dole
Homeland(A)

Homeland(A)


Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29 2014, 16:31

Šućmur Jebivetar ::
N. Powell ::
Lik je duplo duze od tebe na forumu, i nije glup kao ti. Cestitam Homelande Smile

rvp po tom kriterijumu bi 90% foruma trebalo da dobije admina pre homelanda
msm lik koji je do juce slao poruke na svaku temu samo da bi se nasao u listi od 10 korisnika sa najvise poruka,koji se i danas svadja kako stigne (dal prvi pocinje ili ne nebitno je) koji brani retardiranog zirua samo zato sto igraju u istom timu ne bi nikako smeo da bude admin pre, recimo jednog cicarita koji nije napisao ni najmanju psovku od kad sam ga prvi put video na haxu


Ne, nisam slao poruke da bi bio u 10 sa najvise poruka nego zato sto sam vodio 1 tim i dogovarao utakmice za Salke(2. tim) ,jos i za Velez neke,  samo da te pitam zasto se ti mesas u ovo kada nisi pitan? Ti imas 327 poruka, od tih 327 poruka napisao si barem 25-30 samo za vredjanje Alonsa i Veleza + rasprave oko utakmice 1. kola 4. sezone, znas kako, da se buni 40-50% foruma, ja bih rekao Prosineckom da mi skine admina zato sto ljudi ne zele da ja budem admin,  to sto se ti i neki glupi rade buni zbog toga, to mene cisto ne zanima, ti mislis da cu ja uraditi nesto da bi maribor sprecio da dostigne zeljeni rang? grdno se varas, ja nisam onaj koji ce da skace od teme do teme samo da bi tvoj tim izvredjao, Maribor cu od sada pominjati samo kada se igraju utakmice  njega i Veleza. toliko od mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Otvoren konkurs za administratora   Otvoren konkurs za administratora - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Otvoren konkurs za administratora
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Glasanje za najboljeg Administratora
» BIRARAMO ADMINISTRATORA GLASAJTE.
» Graficki tim-Konkurs
» SLIKA NA POCETNOJ- KONKURS
» Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: