Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimeSub Jul 27 2013, 19:35

Ovako, posto komisija broji trenutno samo 1 clan (Totti), a stvorena je konfuzija u 2.ligi oko slubenih itd,(nektivno akivne ekipe, zabuna oko termina itd) pa su igraci prepusteni sami sebi o tome da odlucuju.. Predlazem da izaberemo dodatnog komisionara, koji ima malo vise vremena i upoznat je sa sistemom i pravilima takmicenja, da odlucuje objektivno o tkz sluzbenim rezultatima, ponajvise kao i pomoc adminia koji pored svega verujem da nemaju puno vremena time da se bave. Primer na shb ligi to odlucuju organizatori, a ovde bi to trebala komisija.
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimeSub Jul 27 2013, 19:41

Dobra ideja,slazem se! Smile Wink
Nazad na vrh Ići dole
TB87

TB87


Muški Broj poruka : 678
Datum upisa : 17.04.2013
Godina : 32
Lokacija : Zemun

Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimeSub Jul 27 2013, 21:50

Razmotricemo predlog i napisati konacnu odluku.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimeSub Jul 27 2013, 22:09

javljam se!
aktivan clan u picku materinu i jos zna pravila (TB87 me naucio Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Kranjcar
Banned
Banned
Kranjcar


Muški Broj poruka : 45
Datum upisa : 04.06.2013
Godina : 26

Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimeSub Jul 27 2013, 22:56

lololo i ja se javljam
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimeSub Jul 27 2013, 23:47

Ako bude bilo nešto od ovoga, računajte na mene! Tu sam da pomognem, prijava Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimeNed Jul 28 2013, 00:26

Aj posto Kesegu (Maicon) imam i na FB on bi mi tako najvise pomogao, ali ako smatrate da postoji ozbiljniji kandidat, onda izaberite nekog drugog.. leptejebo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimeNed Jul 28 2013, 00:30

takoe!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimeNed Jul 28 2013, 00:41

Valjda sam i ja nakon 4 i po meseca provedenih na forumu zaslužio nesto osim žurnaliste? Šalim se, samo je važno da izaberete nekog dobrog, ako to ipak neću biti ja. Smile lolo
Nazad na vrh Ići dole
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey


Muški Broj poruka : 175
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 31

Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimeNed Jul 28 2013, 03:17

I ja sam za, mada u poslednje vreme ne provodim mnogo vreme na forumu kao ranije.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitimePon Jul 29 2013, 10:14

Evo i ja se prijavljujem! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)   Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Konkurs za dodatnog clana komisije (predlog)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: