Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

Petarda u Dortmundu,Velez nastavlja Play Offom Empty
PočaljiNaslov: Petarda u Dortmundu,Velez nastavlja Play Offom   Petarda u Dortmundu,Velez nastavlja Play Offom Icon_minitimeNed Jan 26 2014, 14:18

Borussia Dortmund 2:5 Liverpool

Posed lopte: 48% : 52%

Šutevi: 15 : 22

Petarda u Dortmundu,Velez nastavlja Play Offom Article-2306522-19340B40000005DC-518_634x383

Na stadionu Crno Zutih,utakmica je pocela izmedju Borussije iz Dortmunda i Engleskog Liverpula,prvi pogodak na mecu postigao je kapiten milionera u 3. minutu ali u svoj gol,Drogbeni je duplirao prednost gostiju na 0:2 u 5. minutu, na gresku Juroliga koji mu jje greskom uputio  loptu ''na tacnu''. U 6 minutu igre modra ublazava prednost tima sa Enfilda i postize prvi gol za svoj tim na ovoj utakmici, 1:2. U 9. minutu Brajant opet svoj tim dovodi u +2. Nije prosao ni 1 minut,  a Borusija opet postize gol dobrom kontrom i pogotkom Hatika za 2:3. U 13. minutu drugog poluvremena Drogbeni postize svoj 2 gol na mecu,na asistenciju Joaoa. U 19 minutu Drogbeni upucuje odlican pas do Joaoa koji postize gol za konacnih 2-5. Borusija se nalazi na 3. mestu tabele, a Jurolig je posle utakmice izjavio ako njegov tim izgubi predstojecu  utakmicu on ce otici iz Borusije.

Velez Mostar 3:0 Cukaricki

Posed lopte: 59% : 41%

Šutevi: 17 : 2

Petarda u Dortmundu,Velez nastavlja Play Offom Velezzrinj06073or7

Velez je docekao tim sa Banovog Brda , vec u 2. minutu Velez je poveo , GaMe je odlicnim pasom uposlio Lebrona, kroz odbranu Cukarickog, i doveo Crvene u vodstvo. Drzao se Cukaricki prvo poluvreme na svojoj polovini ,zato sto je bilo retkih trenutaka kada je lopta odlazila do mocnog golmana Dace. U drugom poluvremenu ulazi jedan od najboljih igraca Veleza , Kuba,  koji vec u 58 sekundi drugog poluvremena dokazuje svoj kvalitet.  U 12 minutu Kuba opet postize gol tako sto odlicno oduzima loptu od golmana Cukarickog. Iako sa velikim poteskocama ova utakmica je zavrsena i Velez je zasluzeno odneo iz nje sva 3 boda. Velez se nalazi na 5 mestu iza slovenskog  Maribora koji sada bezi Velezu samo 2 boda.

Atletiko Madrid 3:0 Sampdorija (sluzbeni)

Petarda u Dortmundu,Velez nastavlja Play Offom 9k=

Igraci Sampdorije nisu se pojavili na ovom mecu, koliko saznajemo EuroKeksic je za stampu izjavio da napusta tim, velika je verovatnoca da ce se jos 1 tim raspasti..

Crvena Zvezda 3:0 Arsenal(sluzbeni)

Zvezda je ovim sluzbenim utvrdila svoje prvo mesto na tabeli, i nakon 11 kola ona je neporazena.

Godina : 109

PočaljiNaslov: Re: Petarda u Dortmundu,Velez nastavlja Play Offom   Petarda u Dortmundu,Velez nastavlja Play Offom Icon_minitimeNed Jan 26 2014, 15:06