Reprezentacija Srbije - Page 7 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Reprezentacija Srbije - Page 7 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Reprezentacija Srbije

Ići dole 
+28
Steph Curry
Alonso
Kiko
Čićarito
Xavi6
Ziru9
Brigate
Vida[R]a
Kubalionzzale
Sergio Ramos
Maker
MajstorRade
ц з в
Nemanja Matić
Raheem Sterling
NaNi
Winer
Nula
Isco Alarcón
Osini po prasini
DaNte TVRiper
SMAK
banos
uE 97
Исак
Mario Götze
Veloso
Stig
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
João Moutinho

João Moutinho


Muški Broj poruka : 57
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 27

Reprezentacija Srbije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 7 Icon_minitimeUto Jul 15 2014, 01:49

Zbog nemilih dogadjaja koji su se desili u finalu kupa nacija protiv Poljske i vredjanje mog autoriteta kao reprezentativca jedne reprezentacije koja igra u finalu odlucio sam da zauvek kazem zbogo mojoj Haxboll karijeri i mislim da je tako najbolje...
Nazad na vrh Ići dole
ц з в
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 32

Reprezentacija Srbije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 7 Icon_minitimeUto Jul 15 2014, 01:50

Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 7 Icon_minitimeUto Jul 15 2014, 10:37

Da li se pomera fiksni termin za plej of posto je finale kupa nacija u sredu u 21:30?
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Reprezentacija Srbije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 7 Icon_minitimeUto Jul 15 2014, 12:13

nemoj muto brate,pa od koga ja sad bolji da budem Sad
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 7 Icon_minitimeUto Jul 15 2014, 23:04

Cestitam vam momci, odlicni ste bili! Drugo mesto od dvadeset selekcija, ostaje zal za prvim mestom, ali ste pokazali kako se vuce za svoju naciju. Otpisivali su nas jos u grupnoj fazi, kad su nas stavili u cetvrti sesir (zajedno sa Hrvatima iss), ali smo uverili ljude da se i u ovoj zabiti od foruma igra dobar ril soker.

Maker - standardan, pokazao se kao veliki borac na terenu i van njega, svojim bravurama bezbroj puta spasavao nacionalni tim
Isko - mozak masinerije, uz Makera i Borbenog najstandardniji, od ovog ovna su pocinjali svi napadi naseg, a zavrsavali se napadi protivnickog tima
Nocerino - Odigrao poluvreme protiv zabara kako je odigrao, najbolji madzar u timu
Drogba - Radio je sve osim onog sto mu je primaran posao - golovi. Junak polufinalne penal serije
Nula - 0, glavni dzoker reprezentacije
Muta - u oba finalna meca se pokazao kao igrac na koga reprezentacija moze da se osloni
Kokan - izlisno je pricati o ovom momku, ispricace Alonso i Toti
Osini - klasicni grejac klupe, snaga 2000W, obimom i zapreminom svoje pozadine se postarao da Nuli i Mutinju nikad ne bude hladno

Ponosan sam na vas i hvala vam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 7 Icon_minitimeUto Jul 15 2014, 23:08

Dajte snimak da pogledam malo..
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Reprezentacija Srbije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 7 Icon_minitimeUto Jul 15 2014, 23:25

o leb ti jebem sta je ono Very Happy de me nahvali toliko.. Cestitke momci, cak ni ja kada sam dobio od selektora titulu zamenika nisam verovao da cemo 3 postene akcije napraviti, svaka cast Wink
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 7 Icon_minitimeUto Jul 15 2014, 23:48

Da, ja te pocastvovao titulom, a ti ode na Maltu da treniras gogo igracice. Nisi ti ni za 2000W, znas! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reprezentacija Srbije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Reprezentacija Srbije
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Reprezentacija Srbije
» Reprezentacija Srbije
» Reprezentacija Srbije
» Prijave za selektora Reprezentacije Srbije
» Reprezentacija BiH

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: