Reprezentacija Srbije EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Reprezentacija Srbije EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Reprezentacija Srbije

Ići dole 
+28
Steph Curry
Alonso
Kiko
Čićarito
Xavi6
Ziru9
Brigate
Vida[R]a
Kubalionzzale
Sergio Ramos
Maker
MajstorRade
ц з в
Nemanja Matić
Raheem Sterling
NaNi
Winer
Nula
Isco Alarcón
Osini po prasini
DaNte TVRiper
SMAK
banos
uE 97
Исак
Mario Götze
Veloso
Stig
32 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeNed Jan 12 2014, 19:13

U novi ciklus ulazimo sa novim selektorom. Vule je odradio svoj ciklus kako je odradio sad je red da neko drugi dobije sansu da vodi nasu reprezentaciju. A jedini logican izbor je bio da to bude Isak (kad vec Isco nije hteo) jer je jedini decko predstavio neki plan, neku viziju kako treba da se vodi reprezentacija. Evo vam tema pa ovde pisite kad su okupljanja, kad se i sa kim igra i sve sto treba...
Srecno!!!

PS. One ostale teme cu obrisati malo kasnije :*
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeNed Jan 12 2014, 19:31

Srećno Isake Smile
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

Veloso


Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Nema

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeNed Jan 12 2014, 20:08

Sve najgore samoproglasenom selektoru i onom toletu iznad
Nazad na vrh Ići dole
Mario Götze

Mario Götze


Muški Broj poruka : 22
Datum upisa : 10.01.2014
Godina : 25

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeNed Jan 12 2014, 20:14

Srecno Isak.
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Jan 13 2014, 10:46

Eto, drago mi je da smo se sinoc prvi put okupili, malo izvezbali Smile U principu sam zadovoljan prikazanom igrom, narocito u defanzivi. Ali opet, ovo nije takticki trening, vec da se istaknu potencijalni reprezentativci Smile

Jos pre ovog treninga, bio je formiran siri spisak u ovom sastavu (ovaj spisak ce se, naravno, skratiti na MAX 12):
GK: Sergio Ramos, Vidara, noblica, Stig
MID: Isco, Javi, osini po prasini, SMAK, Strumf, Joao Moutinho, banos, Maker, Nocerino, Aaron Ramsey, milan
ST: Drogbeni, Nula, Dante, Ruy, Isak

Sto se golmana tice, noblica je izjavio da u predstojecem periodu nece biti narocito aktivan, tako da ne mozemo racunati na njegove bravure. Njegovo mesto zauzima Stig, koji je ove sezone pokazao sasvim pristojne partije na gol liniji.
Uocili ste mnostvo igraca na MID poziciji. Bilo mi je bezveze da pisem DM,AM, posto ce se na utakmicama cesto vrsiti rotacije, promene formacije, tako da nece biti klasicnih defanzivaca i ofanzivaca, vec svaki igrac ima neke vrline u pojedinim segmentima igre, pa u zavisnosti sta je timu neophodno, tako ce se i igrati. Sto se tice otkaza u MID, milance je izjavio da bi se povukao iz reprezentacije.
E, sad... Kod napadaca imamo problem neaktivnosti, sto ce najverovatnije rezultirati stavljanjem mene medju tri izabrana napadaca, ili, prebacivanjem nekog veznjaka sa boljim napadackim predispozicijama, videcemo jos.

Sto se tice narednog okupljanja, ja bih hteo da vas pitam da li mozete doci u sredu (eventualno cetvrtak) u 21h?
Cekam da prodje Srpska Nova godina, a da bas ne bude preblizu vikendu, kada su izlasci u prvom planu Smile
Nazad na vrh Ići dole
uE 97




Muški Broj poruka : 85
Datum upisa : 12.04.2013

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Jan 13 2014, 12:09

Stavi mene na napadaca i rezio si problem :v
Nazad na vrh Ići dole
banos




Muški Broj poruka : 78
Datum upisa : 27.06.2013

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Jan 13 2014, 13:30

Nisam video poruku, retardiran forum pa se ni ne vidi kad ti stigne poruka Very Happy Valjda moze sreda. Pisaj po Vuletu.
Nazad na vrh Ići dole
SMAK

SMAK


Muški Broj poruka : 133
Datum upisa : 02.10.2013
Godina : 34

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Jan 13 2014, 13:36

Evo ja mogu da dodam samo sreda 20h bi mogli da se okupimo, kao sto znate imam dobar host mogu da napravim sobu za dosta ljudi pa da se uigramo jos malo i da Isak naravno odluci kako sta.Ja sam vise za sredu jer je cetvrtak zadnji rok za 9 kolo mnogi ce tada da igraju pa necemo moci da se skupimo tada, zato predlazem da vecina svoje utakmice zakaze za cetvrtak a da u sredu se pojave svi na trening repke.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Jan 13 2014, 13:38

Oho, banos i Maker u repki, najs!
Sastav je ok, jedino za Dantea nznm sta ce ti tu, nije aktivan, a i kvalitet mu je opao znatno.. I cuj, Stig GK xexe
E da, mislim da ti kao selektor repke ne mozes da igras, msm tako je pravilo valjda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Jan 13 2014, 15:52

Bolji sam od Vidare!!!
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeUto Jan 14 2014, 13:35

Moze li onda sreda 21h? Poziv vazi za sve koji su bili pozvani na proslo okupljanje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeUto Jan 14 2014, 14:40

Totti, ne lazi coveka, to pravilo ne postoji. Ako selektor hoce, onda moze da igra. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSre Jan 15 2014, 16:53

Ocekujem vas veceras, nadam se da nece biti neocekivanih ispala Very Happy Posle preuredjujemo i skracujemo spisak.
Nazad na vrh Ići dole
banos




Muški Broj poruka : 78
Datum upisa : 27.06.2013

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSre Jan 15 2014, 18:32

Mozda cu malo kasniti ako budemo igrali ligu, ili cu morati malo ranije da izadjem jer vidim da igramo u 20:30 ili 22:00.
Nazad na vrh Ići dole
DaNte TVRiper

DaNte TVRiper


Broj poruka : 413
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : SRBIJA BREEEE!

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSre Jan 15 2014, 21:59

Toti nisam ja neaktivan, nego jednostavno sam manje puta dolazio na hax u prethodne dve nedelje, i razlog za to je sto je raspust i bili su praznici, pa sam se opustio i udaljio malo od igara i haxa.
Mislim da cu odsad biti redovniji dosta, tako da me ocekujte sutra uvece na chatu u intervalu 19h pa nadalje...
Istina je da sam dosta manje igrao RS u poslednje vreme, ali ipak se nadam da idalje nesto znam, xexe.
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 18:38

Eto, doslo je vreme da konacno sklepamo nas otadzbinski spisak. Kao sto (ne) znate, strucni stab reprezentacije Srbije je dobio veliko pojacanje! Osini po prasini, koji uspesno vodi Olimpijakos, po partijskoj liniji je postavljen za pomocnika, savetnika, strucnog konsultanta (razni su nazivi za ovu funkciju u opticaju).

Nakon dva okupljanja, 90 minuta trcanja, kombinovanja, drdanja tastature i buljenja u monitor, sastadosmo se Osini i moja malenkost u kafani "Tri sesira" da izvagamo najbolju kombinaciju. Nakon dve teske veceri, tri "jelenka", dva "lava", jednog vinjaka i dve "duple", rezultat okupljanja je sledeci:

- Racun od 1500 dinara koji ce refundirati administracija foruma (Stig)

- Dugo ocekivani spisak!

GK: Sergio Ramos, Vidara, Maker
MID: Isco Alarcon, banos, Osini po prasini, Nocerino, Joao Moutinho
ATT: Drogbeni, Nula, Isak


Kao sto vidite, ostalo je jedno prazno mesto. Ono ce biti popunjeno kad se bude izvagalo ko je jos sa sireg spiska najbolje resenje za sredinu terena. Ukoliko se neki drugi igrac nametne na poziciji napadaca, sa zadovoljstvom cu se precrtati sa spiska i s terena u potpunosti prebaciti u kancelariju i na klupu.

Sto se pozicije golmana tice, potrebno nam je da imamo trojicu jer jednog muci ping, drugog FAQ, treceg devojka, pa opet prvom cale drnda komp bas u 21h (inace, sveti termin za ril sokerase), drugom keva nije uplatila net/kablovsku, trecem ludi stric isekao kablove i sve tako...

Moram da napomenem da je ovo trenutni spisak i da ce verovatno biti nekih izmena do zvanicnog takmicenja. U dogovoru sa reprezentativcima, bice odredjeni termini okupljanja, prijateljskih utakmica, provera. Ako bude bilo potrebe, na treninge ce biti pozvana i nekolicina domacih igraca, u cilju poboljsanja kvaliteta treninga, ali i iz razloga da i dalje postoji mogucnost da pre ili kasnije dobiju zvanican poziv za nastupanje u dresu Srbije.

Jos jedna stvar koju mogu da dodam jeste da je novoformirana reprezentacija Srbije odigrala svoju prvu prijateljsku utakmicu, i to sa reprezentacijom Holandije (valjda), koju je ubedljivo porazila rezultatom 4:0 (2:0). Bravo momci!

Pocinjemo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 18:44

nakon toga smo dobili i francuze Wink cisto da se zna Razz
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 19:15

2:1:D prvo je malo osiniju proklizao zadnji tocak, ali je onda na scenu stupila srpsko-madjarska veza i sa 2 gola okrenula tok meca Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 19:20

pa da,znaci do tada mi je mozda 2 puta secnulo i bas tada sam proleteo nigde :/ al dobro sreca ima ko to da ispravi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 22:15

Pripremne utakmice:

Srbija-Holandija 4:0 [Only admins are allowed to see this link]

1:0 Nocerino (Isak)
2:0 Nocerino
3:0 Admi (og)
4:0 Isak (Nocerino)

Srbija-Francuska 2:1 [Only admins are allowed to see this link] (pp,ali nije bilo promene rezultata kasnije)

0:1 Gotze
1:1 Nocerino (Isco)
2:1 Nocerino (Isco)

Za kraj bih zeleo da se zahvalim Isaku na pozivu,pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
banos




Muški Broj poruka : 78
Datum upisa : 27.06.2013

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 22:17

To su te pripremne pobede na 50 pingu, bolje da se ovakvi mecevi igraju na stranim ili neutralnim hostovima.
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 22:33

Polako banose, jos smo u periodu uigravanja. Tek posle ide prilagodjavanje na klimu, vremenske uslove Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 22:36

Madžar golgeter. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 23:23

po meni si trebao ubaciti smaka jer je on spic a moze i sredinu gde i 1 fali,to je samo predlog ne daj Boze da ti se mesam u posao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
banos




Muški Broj poruka : 78
Datum upisa : 27.06.2013

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeNed Jan 19 2014, 01:15

Isak ::
Polako banose, jos smo u periodu uigravanja. Tek posle ide prilagodjavanje na klimu, vremenske uslove Very Happy

Kažem sa dobrom namerom Very Happy Isače organizuj ti neke mečeve sa strendžerima da se malo mučimo na pingu 120 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Reprezentacija Srbije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Reprezentacija Srbije
» Reprezentacija Srbije
» Reprezentacija Srbije
» Prijave za selektora Reprezentacije Srbije
» Reprezentacija BiH

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: