Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Statistika igraca (9. Kolo)

Ići dole 
+10
TB87
Winer
Keith Flint
Stig
Raheem Sterling
Steph Curry
Nula
Osini po prasini
Strumf
Maker
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimePet Jan 03 2014, 11:40

Very Happy  Nula mucki provokator
Nazad na vrh Ići dole
Oscar

Oscar


Muški Broj poruka : 339
Datum upisa : 03.08.2013
Godina : 26

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimePet Jan 03 2014, 14:08

Promjeni i meni u David Luiz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimePet Jan 03 2014, 15:03

promenio sam
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 12 2014, 19:25

Poz,

ima nove detaile u vezi Matcha Malaga/Arsenal. Taj match nije po pravilama bio odigravan 20 Minuta sa 4vs4 pred krajom. Znaci moram neku objektivnost da imam u vezi Statstike.

Ovaj Match je slicni Matchom Zvezda/PSG (http://www.rs-srb.com/t2254-a-zvezda-30-psg) koji se brojio kao Sluzbeni za Zvezde, zato sto posle poluvremena su pobegli PSG igrace. Kako onda da brojim kod jedni, a ne kod drugih. Jedina fair situacija je za mene da oba Matcha nemaju statistiku zato sto nisu oba matcha odigrana do kraja po PRAVILIMA.

Da nebudem ja jedini koji to odlucuje molim da se Community pridruzi diskusiji, kako je vase misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 12 2014, 19:26

Ako je odigrano bar poluvreme racunaj sve do trenutka kad su ovi drugi pobegli.
A samo se ne pise statistika kad je bio sluzbeni a da se nije ni odigralo, tako sam bar ja prosle godine kad sam pisao za par meceva.
Nazad na vrh Ići dole
Mario Götze

Mario Götze


Muški Broj poruka : 22
Datum upisa : 10.01.2014
Godina : 25

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 12 2014, 19:59

Slazem se sa Nulom.
Svaka cast Maker!
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 16 2014, 16:34

Cao samo da javim, da statistika ce biti aktualizana sutra ili prekosutra, kad budu gotovi rezultati i od 9. Kola. Jako sam zauzet ovih dana zbog skole, tako da izvinete, da malo duze traje.

Poz Maker
Nazad na vrh Ići dole
Strumf

Strumf


Muški Broj poruka : 295
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 109
Lokacija : Novi Sad

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimePet Jan 17 2014, 15:10

Vazi Maker, samo polako Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 02:01

Cao Community, ima 3 nova obavestenje.

1. 9 Kolo

Ubacena je Statistike do 9. Kolo. Da se zahvalim mojim statisticarama Radetu i Podolski, koji su vec jednog dana posle 8. i 9. Kola vec pripremili Statistiku. Dobar posao, samo dalje tako.

***************************************************************

2. Informacije o sastavima ekipe

Posto su se desile puno transferi u zadnje vreme, a vase team-teme ni transfer-tema nisu jos skroz aktualizani, ja sam sad ubacio nove igrace kako sam mislio. Ako ima greske, nek se kapitene jave meni preko PM. Bice aktualizan sastavak u sledecim kolom a mozda i prije.

***************************************************************

3. Zadnja odluka u vezi Arsenal/Malaga

Prvo sam pripremio argumentacije Stiga (3 komada) i uredijo sam uz pravila i uz logicko misljenje.

__________________________________________
Stig Argumentacija broj 1: Broji samo jedno polovreme, posto se netreba cjeli match da broji.

To nemoze, statistika se broji samo ako je cjeli match odigran, zato sto jedno polovreme po pravilima nije ni rezultat nego sluzbenih za bilo koju ekipu.
__________________________________________
Stig Argumentacija broj 2: Jeste da je sluzbeni al nismo hteli Arsenalu da uzmemo sluzbenih posto bi onda ispali iz lige. Broji cjeli Match.

To isto nema logiku, posto Arsenal tak i tak se raspadao ili vec poceo da se raspada u tom vremenu. Vidis na rezultatima u zadnje vreme (sluzbene). A jos ti kao Admin imas mogucnost da das ekipi kao Arsenalu jos jednu sansu u slucaju da prezive i da ostanu i ligu, nemoras neki rezultat ili statistiku da uredjujes da nebi ispali.
__________________________________________
Stig Argumentacija broj 3: Broji cjeli Match, posto je bio konacan odigran. 3vs3 ili 3vs4 je dozvoljeno.

Citat iz Pravilnika od Stiga piseno: Nije dozvoljeno 3vs3 ili 3vs4 pocet. Da sada preokrenes to pravilo da znaci da se smije igrat posle pocetka 3vs3 ili 3vs4 se meni nikako svidja i sve se vise meni cini da samo gleda u vezi svoje ekipe. Jedina logicna mogucnost da bude 3vs4 naprimer je da neko dobije crveni karton  u tokom matcha. Nismo 3vs3 Realsoccer Liga, nego 4vs4.
__________________________________________

Sa raznim neutralnim ljudima sam prico o tome i osim igraca Malage (nije problem da se za svoju ekipu positivno izkazete) nije mi niko reko da bi se to trebalo brojit. Cak Isco Alarcon od Zvezde kaze da se samo treba brojit cjeli Match, koji je odigran 20 Minuta sa 4 Igracama. A to i za njega znaci, da bi on mogo jedno polo protiv PSG dobit, koji bi znacio +5 Golova, razni Assistencija i Clean sheet, a nece da se broji za njegovu ekipu. Jak karakter od strane Isca.

Prosinecki koji je jedini drugih Admin ovde, kaze da on nije zaduzen za taj prostor, al moro sam i jedinu neutralnu "visoku" poziciju da pitam kako on misli. Njegovo misljenje je da se nesmije igrat 4vs3 ili 3vs3.
[Only admins are allowed to see this link]

A da dodjem do kraja sad jos da se spominje da je taj Match sprdnja u moze se rec cjelom 2 polovremenom. I igraci Malage (naprimer Nula) kazu da je sprdnja. Trazio sam objektivnost kod Admina, kod drugih ljudi ove lige i ja gledam taj Match kao cisti sluzbeni svakako. Taj Match nece se brojit u satistiki i da bude za sve ekipe isto u ovoj ligi: Nebroje se pola Matcheve, nego samo jos cjeli (20 Minuta), odigrani po pravilima (naprimer 4vs4) i bez sprdnje.

Nemojte se meni ljutit al tu temu hocu da dovodim do kraja. Mislim da ces i ti Stige da razumijes moje misljenje i misljenje drugih ljudi ove lige.

Poz Maker
(Sorry za gramaticke greske, duzi tekst pa se desi po nekad..)
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 18 2014, 02:41

Ovako odma na pocetku da kazem da mi nije ni u kakvom interesu da teram vodenicu na Malaginu stranu, to sam ti odmah na pocetku nase prepiske i napomenuo ako se dobro secam. Ovako po meni je najbolje resenje trece tj da se prizna cela utakmica jer ima snimak cele utakmice. U pravilima lepo pise da se ne sme POCETI utakmica 4v3 ili 3v4 [Only admins are allowed to see this link] a nigde ne pise u istim tim pravilima da se utakmica ne sme u jednom trenutku odigrati 3v4 ( to se pre svega misli na situaciju u kojoj neki igrac dobije crveni a nema ko da ga zameni ali ne vidim zasto se ne bi primenilo i u ovoj situaciji). Ako mislis da sam to naknadno menjao nisam, to mozes i da proveris na tom postu gde su pravila jer bi dole pisalo kad sam editovao post i koliko puta. Dalje, cenim svacije misljenje na ovom forumu, pogotovo starijih clanova i lepo je to sto si ih pitao za misljenje ali bas iz tih razloga smo odredili da se za odredjena pitanja pitaju odredjeni ljudi. Na taj nacin iskljucena je kolektivna odgovornost a samim tim se povecava licna kod ljudi koji se time bave sto dalje doprinosi da svoj posao bolje i preciznije obavljaju. Hocu da kazem da da se svacije misljenje ceni ali ne mora se i prihvatati [Only admins are allowed to see this link] Dalje, Prosinecki ti je lepo rekao podelili smo poslove izmedju sebe ali ti to verovatno nisi video [Only admins are allowed to see this link] ( s tim sto je Prosi preuzeo czv-ove obaveze) I tamo sam napisao da cemo maksimalno objektivno raditi svoj posao sto mislim i da radim. Spreman sam da ovu odluku prepustim Strumfu, Osiniju i Prosineckom. Ni Isak ni ja necemo uticati na njen ishod ali samo hocu da njih trojica donesu odluku jer tako stoji u pravilniku. I za kraj zao mi je samo sto vise paznje ne obracate na ta pravila nego ih u toku sezone tumacite kako vam odgovara. Ako se vec neko potrudio da ih sastavi na jednom mestu i zamolio da se prelistaju i ako ima neka zamerka ili nejasnoca javi bilo bi ok da se to ispostuje ili da se makar sada ne pametuje mnogo u sred sezone. Toliko!

EDIT: I za sastave igraca nemas ti sta da ubacujes igrace kako mislis nego sam ti dao temu iz koje da gledas. Tamo su najsveziji sastavi (sa verovatno par gresaka pre svega kod manje prof timova) ali se redovno edituju kako bi se u svakom trenutku znalo ko igra za koji tim!
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 22 2014, 15:08

Ja nisam vise graficar, tako da Nula moze da preuzme sve aktuelne statistike u svoju grafiku slobodno, i dalje da aktualizira.

Nije ovo posao za mene, posto imam cesto drugo misljenje, tako da ce biti uvjek diskuzija, lakse da neko odradi ko upisuje odma, bez pitanja. Nemojte se ljutit i hvala Radetu i Podolskiju da su mi pomogli kolko su mogli. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Statistika igraca (9. Kolo)   Statistika igraca (9. Kolo) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Statistika igraca (9. Kolo)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Statistika igraca 5. Sezona
» Nova statistika
» Statistika Lige - 7. sezona
» Arhiva statistika
» Statistika Lige - 8. sezona

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: