Nova statistika EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Nova statistika EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Nova statistika

Ići dole 
+2
beli
Nula
6 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeUto Dec 10 2013, 23:58

Od ove sezone uvodimo novu vrstu statistike, uz naravno strelce, asistente, .. koje je do sada radio Nula.

Statistika ce biti podeljena u ekipne i u pojedinacne.

Ekipne statistike ce raditi Milos i Drogbeni, a to su prosecni posed lopte timova po mecu, ukupno udaraca na gol i jos stosta.
Dok cu pojedinacne statistike raditi ja, koje ce sadrzati ukupno tacnih paseva svakog igraca, ukupno udaraca na gol i jos jedna novina o kojoj se dosta diskutovalo, a to su ocene igraca. Ocene ce se odredjivati po sistemu koji je [Only admins are allowed to see this link] Totti. Uz njih naravno ide i 'Man of the Match' nagrada.

Sto se tice strelaca, asistenata.. tu statistiku bi valjda trebao i dalje da radi Nula

toliko od mene
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 18:58

S.Cazorla González ::

Sto se tice strelaca, asistenata.. tu statistiku bi valjda trebao i dalje da radi Nula

To ce maker ili milos ili henri ko od njih zeli kako se dogovore, Nula ode u penziju. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 19:51

ako vuk tako kazwe  Cool 
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 19:52

Nula ::

To ce maker ili milos ili henri ko od njih zeli kako se dogovore, Nula ode u penziju. Very Happy

nula shvatam twe, muika jwe to
Nazad na vrh Ići dole
Daco




Muški Broj poruka : 196
Datum upisa : 04.08.2013

Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 20:41

Ne slazem se da Totti vodi ovo predlaganje ocjena igraca nakon meca i samo odredjivanje MOTM
zato sto je subjektivan, u svakoj tekmi Maribora koju on odigra on ce biti najbolji nebitno da li njegova ekipa izgubila ili pobjedila . Sto se tice ostalih tekmi, onog koga gotivi on ce bit najbolji nebitno da li je njegova ekipa pobjedila ili izgubila . A gotovit ce one ljudi koji su prije svega njegove vjere (logicno da nece izabrat nekog ko je 'balija' (znam da je zabranjeno al sam morao ovo navesti) .
Mislim da se vecian slaze sa mnom, ovo treba neko da vodi ko je objektivan .

pr. Kad sam vidio ocjene igraca izmedju utakmice Velez - Maribor naprosto sam pukao od smijeha dok sam citao. Totti ima ocjenu 4.7 dok svi ostali igraci neamju zajednicki prosjek iznad 1, to je samo 1 primjer neravnopravnosti.
toliko, caopozz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 20:50

Sta pricas ti daco? Ocene se rade po sistemu koji je toti samo predlozio
Nazad na vrh Ići dole
Podolski9

Podolski9


Muški Broj poruka : 293
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 30

Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 21:13

daco da si citao prijedlog koji je dan i kako ce se ocjenjivat ovaj post ne bi napisao
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 21:27

Bem vas tako napaljene...imate tacnu formulu po kojoj se te ocene racunaju, mozete sami svoje ocene proveravati ako se cini da ste osteceni!
Nazad na vrh Ići dole
Daco




Muški Broj poruka : 196
Datum upisa : 04.08.2013

Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 21:40

Vidjecemo sta ce reci utakmice Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 23:51

Od sledeceg kola vazice se clean sheet (+1.3) i 1 primljen gol (+0.5) i sa time ce se ocena racunati, logicno, samo golmanima.
Nazad na vrh Ići dole
Sergio Ramos
Administrator
Administrator
Sergio Ramos


Muški Broj poruka : 796
Datum upisa : 06.05.2013

Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 23:58

Za clean sheet ocena 1.3 je premala.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeSre Dec 11 2013, 23:58

Nula ::
S.Cazorla González ::

Sto se tice strelaca, asistenata.. tu statistiku bi valjda trebao i dalje da radi Nula

To ce maker ili milos ili henri ko od njih zeli kako se dogovore, Nula ode u penziju. Very Happy
hahah henry davno otiso u penziju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitimeČet Dec 12 2013, 00:08

Jedino 1.5 po meni ne treba vise, za gol se dobija 1.5

neka se izjasni Stig
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nova statistika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova statistika   Nova statistika Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nova statistika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: