1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir

Ići dole 
+9
Alonso
fly boy
Kubalionzzale
Nula
Kiko
Veloso
Strumf
Osini po prasini
Isco Alarcón
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:58

Isco,nije ti ovo dzungla pa da se neko bori za opstanak,ovo je samo igrica.Iskuliraj,manje vredjanja,a vise normalnog ponasanja,ako umes Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:59

jbg iznesem svoje misljenje i odma krene da proziva,da napada, da prica sta je bilo pre pola godine a to mi se ne svidja, pa nije mu ovo farma ili neki show jbt pa da se borim za opstanak kao sto je napisao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 14:00

hahah
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 14:05

332
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 14:10

Sigurno ste stariji od mene ali ponasate se kao nezreli samo se svadjate .
Nazad na vrh Ići dole
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 14:14

maximo opet kenjas
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 14:16

332
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 14:18

hahah 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 14:36

hahah hahah 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 14:56

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 15:27

HENRY ::
Toxi, kad si glup zamolio bih te da ne pametujes mnogo.
Kao prvo molio za glasove nikoga nisam nego sam jednostavno pitao ljude da glasaju za vuleta sto nije isto, a koliko se ne razumes u to sta se desavalo govori cinjenica da je isko pravio multi naloge ili omogucio da tzv "gost" nalozi mogu da glasaju i glasao sam za sebe da bi pobedio, a ti koliko si glup i zaboravan da si zaboravio da si i sam otvarao teme za skidanje admina isku ko neka budala a on bi tu temu izbrisao i banovo bi te sa foruma i ti opet pokusavas da mu se dodvoris, stvarno nerazumljivo
i poslednje za repku nisam gledao da ide u moju korist nego sam zeleo da vule pobedi jer je zasluzio a i sam je rekao da po igri ne zasluzuje da igra i on nece igrati, ubacio je mene iako nisam zeleo to, on zna i sam mada sad zaista ne vidim razlog zasto ne bih igrao pogledaj moj ucinak u statistici prve lige koji po meni nije los
pozdrav za tebe i samo tako nastavi [Only admins are allowed to see this link] AHAHAHHAHAHA
MENI JE OVDE NAJSMESNIJE KAD MI KAZE MILOS DA PRAVIM PING PONG TURNIR, JEBEM TI SMEDEREVO
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 16:13

Mogu da pitam zasto se meni cini da ima BvB manje poena kao prije? O.o
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 16:16

[Only admins are allowed to see this link] Hmmm
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 16:28

Ne moras dva posta, mozes samo edit...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 16:37

Nije nista ostecena sto se tice bodova kako ja vidim. 18 kola 7 pobeda 4 nerijesene i 7 izgubljenih
3*7=21 bod+4 nerijesene=4*1=4 =21+4=25
Ako ste me svatili Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 16:38

Borusiji je oduzeto 8 bodova zbog svercovanja igraca..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 16:41

Ahamm
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 17:33

Pošto vidim da je ovo tema za Kup Nacija, onda bih ovim putem htio da pozdravim igrače iz BiH i da kažem da je vrijeme da odrede kapitena, uskoro je kraj za prijave.

Hvala

333 333 333
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 17:48

Raheem Sterling ::
Mogu da pitam zasto se meni cini da ima BvB manje poena kao prije? O.o
Ti se bolje ne javljaj i moli boga da ne bdues banovan zbog onog multi naloga koji si napravio..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 20:05

Isco Alarcón ::
Kad smo kod tog glasanja..Ko je prvi ukljucio opciju da se mogu glasovi ponistiti? Ko je onda iso i zvao ljude da poniste svoje glasove? HAHAHAHAAHHAAHAH Ja ne verujem koji si ti kompleksas...Jos uzima i juri po forumu, po cetu, po haxu svuda gde stigne i slika svaki moj potez, svaku moju rec... Very Happy




Jebiga,ljubomora cini cuda HAHAHAHA
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 20:46

Ajde bre,lock ovu temu,sta se svadjate koji kurac,svi znamo da na ovom forumu ima svakojakih ljudi,i da je svako pravio duple i koje kurce palce,skrenuli ste sa teme, u pizdince.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 20:47

I posle meni kaze Rade da serem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

Veloso


Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Nema

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 21:07

Keith Flint ::
Vidi Velosa nabacio kravaticu i sad krenuo u raspravu, mars iz tima djubre jedno moj Isco ce raditi ono sta ja hocu
Ma idi ti u picku materinu sto me provociras?! Kretenu jedan
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» All Star turnir
» 1. Liga
» Basket 3D Turnir
» Basket ~ 2 vs 2 turnir
» Basket ~ 2 vs 2 turnir

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: