All Star turnir EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
All Star turnir EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 All Star turnir

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:15

Šta kažete na to da napravimo jedan All Star turnir koji bi činile 4 ekipe:

Old-timers: Igrači koji igraju ligu od prve sezone.
Middle-agers: Ekipa sastavljena od igrača koji igraju ligu od sredine prve i početka druge sezone.
Young-guns: Igrači koji su ligu počeli igrati od sredine druge sezone.
Wunderkinds: Tim sastavljen od igrača koji su ligu počeli igrati početkom ove sezone.

Dakle, za svaku ekipu bismo izabrali po 2 selektora. Oni bi imali zadatak da se dogovore i naprave tim od 10 igrača. Svaki pozvani igrač bi morao da provede na terenu bar 1 minut ukoliko je online u toku održavanja turnira.

Ako vam se ideja sviđa, molim vas da temu premestite u pod-forum za turnire. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bruno Mezenga

Bruno Mezenga


Muški Broj poruka : 286
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 31

All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:16

to si vidjeo na sh Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:17

Bruno Mezenga ::
to si vidjeo na sh Very Happy
Jesam, ali što mi ne bismo mogli to ovde da organizujemo? Nije loša stvar. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Podolski9

Podolski9


Muški Broj poruka : 293
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 30

All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:18

odlicna ideja
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:24

ok je i kako da znamo ko je od kad dosao i kad je krenuo da igra Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:26

Postoji broj u linku svacijeg profila koji oznacava koji je po redu registrovani korisnik na forumu, mozda da procenimo prema tome, ali sto se tice celokupne ideje, preferiram olimpijadu koja se organizovala prosle sezone
Nazad na vrh Ići dole
Xpert
Urednik
Urednik
Xpert


Muški Broj poruka : 462
Datum upisa : 05.04.2013
Godina : 31

All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:31

Mi smo dosli na forum kada je prva sezona trajala, mislim da negdje na polusezoni, jer nakon par dana je poceo kup, pa smo to igrali. Fora ideja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nfl.com
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:34

Odlicna ideja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:35

Nije losa ideja,a sta mislite kao prosle godine,kao sto je Alonso organizovao,da bude Istok Zapad,i bude glasanje za selektora istoka,i igrace istoka,tako isto i za zapad,mislim da je mnogo lakse nego ovo.

P.S. Prosli put sam bio selektor Zapada,igrali su Xpert,Joao Moutinho,noblic@,sasa,hihu,i Iniesta cini mi se,a sa druge strane Istoka su igrali Beli,Jordi Alba,Vule,Isak i ne znam jos ko,sta mislite o mom predlogu,da bude kao prosli put.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:35

Da dopisem,da ni ovo nije losa ideja,cak vise odlicna,ali teska za organizovati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:40

Ne znam, meni je bolje da budemo podeljeni u ove 4 grupe. Inače, jeste teško, ali neću sam organizovati turnir već ću videti da nađem još nekog ko bi mi pomogao u organizaciji. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:41

A u sta onda ja spadam,pred kraj sezone nzm koja je bila,igrao sam za romu nije bas bio kraj ali tu negde
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:43

Young-guns. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:44

Ma napravi 2 tima bre mnogo je ovako....Nemamo mi kvalitetnih i ozbiljnih igrača za ta 4 tima kao sh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:49

Drogbeni ::
Ma napravi 2 tima bre mnogo je ovako....Nemamo mi kvalitetnih igrača za ta 4 tima kao sh
Hmmm... možda si upravu. Ne znam, videćemo, ovo je samo predlog. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 15:52

obrisato


Poslednji izmenio Miloš Kesegić dana Sub Okt 05 2013, 18:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 16:30

Cazorla losa ideja,kad je bio zastoj foruma mnogi profili su bili izbrisani a medju njima i moj sad lupam npr pise mi da sam 150. registrovani a zapravo sam 30. (ovo je primer samo) jer sam jos onu prvu sezonu koja se raspala igrao...
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSub Okt 05 2013, 17:13

ja sam takodje krenuo od casorline lige Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeUto Nov 26 2013, 18:16

Oće li biti nešto od ovoga?
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitimeSre Nov 27 2013, 10:11

Ovo je dobra stvar, kao neka mini olimpijada,trebalo bi da odigramo ovo,iz sprdnje Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





All Star turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: All Star turnir   All Star turnir Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
All Star turnir
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Basket 3D Turnir
» Basket ~ 2 vs 2 turnir
» Basket ~ 2 vs 2 turnir
» All-Star igre
» Poznati igrači za All-Star utakmicu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: