Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....

Ići dole 
+18
Homeland(A)
Eltornado
Alonso
RubiX
Aaron Ramsey
beli
Steph Curry
Stig
Nula
Kubalionzzale
Luizdinho
Isco Alarcón
schnel
Baša
DaNte TVRiper
GauchO
Мичу
Hamsik
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 16:01

Lewandovski ::
Ja nzm sta vi glumite kao olako se dele funkcije,svi iz malage zasluzuje ove funkcije:Nula je najbolji GFX koji je ovaj forum imao,Beli se uvek trudio da sredi tabelu takodje odlican GFX,Prosinecki i TB87 su po meni odlicni,posteni moderatori odnosno admini izlazili su u susret i normalno unapredili su ligu i nzm zasto serete da se olako dele funkcije jer kada su vas pitali niko nije hteo,TB87 je ovde trosio i vise vremena nego sto bi trebao da bi poboljsao ovaj forum i po meni je 10x bolji od proslih admina,a ne kao Cazorla koji je sad nesto ljubomoran ili ko zna sta zazeleo se opet admina??provocira ga da je navukao klince u ligu(a sami clanovi foruma su rekli da treba reklamirati ligu) i da se kod njega znao red?? lik je banovao koga je hteo i odlazio sa foruma na pola lige,gasio forum pa onda kada mu je bilo dosadno opet palio??? prelazili smo svakog dana na neke druge forume samo zato sto je on neodgovoran i ponasao se klinacki...tako da nemojte da izmisljate nesto i da se uvlacite...ne propada forum zbog TB87 ili Prosineckog vec zbog pojedinih klinaca koji ne znaju osnovnu kulturu ponasanja...

Ja se ne žalim na to što svi iz Malage imaju funkciju, nego mi je krivo što sada svako može da ima funkciju. Zašto npr. Aris, Keseg, Veloso, Vule i ostali koji su aktivni i koji su dobri ljudi i koji su među prvima došli na forum nemaju nikakvu funkciju? Mislim da neki ljudi mnogo više zaslužuju moći od sadašnje uprave.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 23:26

realno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 23:42

Douglas Maicon ::
a koja je kultura ponasanja da admin kaze igracima iz dva tima da su nepismene majmuncine?
i koji je to admin koji kaze igracu "nisi se lepo ponasao na haxu zato cu da te banujem" i banuje ga sa foruma?

Kad neko od nas opsuje svi vide, a kad TB, niko ne vidi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 24 2013, 01:07

Realno Kesega koliko je trpeo tvoja sranja i objasnjavao ti i dokazivao da bi ga ti vredjao....nzm kod bilo kog drugog admina bi odavno dobio ban ako ne i trajni...covek te je x puta upozoravao i objasnjavao ali ti kao da ne slusas ili neces da slusas...i molim te nemoj reci da nije tako bilo jer sam i ja bio tu i pratio to...draxler ok sto se toga tice da jos neki zasluzuju ali ja msm da ovde ima dosta onih koji zasluzuju ali da nista ne fali i ovim sada a ja nisam jos video da se neko od ovih koje si rekao buni sto nemaju funkciju evo ja samo vidim ovde da se bune daglas,cazorla i onaj joca sto je i pod uticajem cazorle...tako da ovo kao da je tb87 vredjao i te gluposti je samo izgovor da bi ga kao sklonili tj. izgovor za provokaciju
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 24 2013, 11:12

pod uticajom cazorle hahhahhahaaha, ti si decko lud
Nazad na vrh Ići dole
Baša
Novinar
Novinar



Broj poruka : 109
Datum upisa : 06.04.2013

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 24 2013, 11:34

Nije lud,govori istinu,znamo svi sami kakav je forum bio kad si ti bio admin,moramo priznati bolji nego sada,dok ti nisi poluđeo.Ali TB87 je najjaktivni admin ođe,prosinecki moderator i stvarno mislim da treba da zadrze pozicije jer liga puno napreduje,evo dosli su i ovi francuzi..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 24 2013, 11:53

Pa sta i ja sam aktivan,to sto je neko aktivan ne mora da znaci da mu se mora dati funkcija...P.S Francuze je doveo Draxler Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 24 2013, 12:10

Novine ::
Nije lud,govori istinu,znamo svi sami kakav je forum bio kad si ti bio admin,moramo priznati bolji nego sada,dok ti nisi poluđeo.Ali TB87 je najjaktivni admin ođe,prosinecki moderator i stvarno mislim da treba da zadrze pozicije jer liga puno napreduje,evo dosli su i ovi francuzi..
A ko je zvao Francuze? Oni? Ma daj ne zasmejavaj me molim te...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 24 2013, 12:25

lewandovski posto vidim da ti iq manjka moracu da ti pojasnim
ja se ne bunim sto ja ili bilo ko drugi nema admina niti sto svi iz malage imaju neku funkciju sto se mene tice mogu svi na forumu da imaju admina sem mene
niko nije trpeo moja sranja pogotovo ne tb87 ja sam se bunio zato sto je rekao da su svi igraci bvb i salkea medju kojima sam i ja nepismene majmuncine sto jedan "ozbiljan" admin nikad ne bi smeo da kaze
nije on meni nista ni objasnjavao ni trpeo nego me je na prvu uvredu banovao na 1 dan
kad je prosao taj 1 dan toxninho je krenuo da me vredja iz cistog mira i kad sam mu u jednoj recenici pripretio dobio sam ban na 2 dana
Nazad na vrh Ići dole
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey


Muški Broj poruka : 175
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 31

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 24 2013, 12:29

Pazi ovako, to nepismena majmuncino si napisao jedno 620 puta i to nije uvreda sta bi ti ja sve rekao zbog spamovanja jer pises jednu istu stvar svaki put..a Lewa je sve objasnio kako jeste hteli vi to ili ne. To sto si ti banovan na 1,2 dana je malo s obzirom koliko si postao dosadan, ko da ti je ubio mater. Zato iskuliraj malo i bice sve ok Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 24 2013, 12:49

ok je sve to al nek se onda banuju svi istom merom koji vredjaju i spamuju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 24 2013, 13:23

Douglas Maicon ::
lewandovski posto vidim da ti iq manjka moracu da ti pojasnim
ja se ne bunim sto ja ili bilo ko drugi nema admina niti sto svi iz malage imaju neku funkciju sto se mene tice mogu svi na forumu da imaju admina sem mene
niko nije trpeo moja sranja pogotovo ne tb87 ja sam se bunio zato sto je rekao da su svi igraci bvb i salkea medju kojima sam i ja nepismene majmuncine sto jedan "ozbiljan" admin nikad ne bi smeo da kaze
nije on meni nista ni objasnjavao ni trpeo nego me je na prvu uvredu banovao na 1 dan
kad je prosao taj 1 dan toxninho je krenuo da me vredja iz cistog mira i kad sam mu u jednoj recenici pripretio dobio sam ban na 2 dana

Čoveče, shvati da je liku puk'o film. Nije lako biti admin, a pogotovo na jednom ovako velikom forumu. I slažem se sa Ramzesom, stalno pišeš to 'nepismene majmunčine'. Daj iskuliraj čoveče. To što mu je puk'o film ne znači da je naš Zemunac loš admin. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSub Jul 27 2013, 11:06

Evo da se prijavim za novinara ako ima mesta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RubiX

RubiX


Muški Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.07.2013

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSub Jul 27 2013, 11:45

You search in team ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSub Jul 27 2013, 21:47

op op

[21:44:18] @ TB87 : Douglas Maicon necemo imati vise sukoba
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimePet Avg 02 2013, 22:43

Obavestavam admine da napustam funkciju grafickog dizajna, stim i posao oko tabele i rezultata. Necu biti narednih nedelja cesto za kompjuterom, iz tog razloga nemam vremena da se bavim rezultatima i tabelom. Posteno sam izgurao 1 ligu i pocetak 2.lige, al eto nedostatak vremena a i umorih se malcice oko tog posla, ucini svoje. Sledecem nasledniku zelim uspesan rad, preciznost i korektnost oko rezultata, takodje i redovno pracenje utakmica lige tj raspored.  Molio bi iz svega navedenog da mi se skine funkcija da nebi doslo do zabune da imam funkciju a ne radim njen posao . Hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Мичу

Мичу


Muški Broj poruka : 389
Datum upisa : 24.03.2013
Godina : 27

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSub Avg 03 2013, 03:06

Dajem ostavku i ja. Niko mi od novih admina nije trazio ista da radim do sad pa necu dzaba da stoji da imam funkciju, a i, da budem iskren, ne zelim da saradjujem sa novim adminima.
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSub Avg 03 2013, 09:51

Evo, oko 4 mjeseca imaju od kada sam postao Novinar na ovom forumu. Žao mi je, ne mogu reći da nije, ali zbog predstojećih obaveza ja više neću biti u stanju da radim svoj posao.
Pošto sutra idem na odmor, vraćam se za oko 15-20 dana i u tom periodu neću moći nikako obavljati novinarsku dužnost. Šta je sljedeće, nakon toga ću imati obaveze oko škole te ću sve manje i manje moći da radim svoj posao, i uostalom smanjit će se moja posjećenost na forumu, tek onako da odigram koji minut za Liverpul i poneki trening.
Zato želim da mi se oduzme funkcija Novinara, i da se postavi neko aktivniji!

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeSub Avg 03 2013, 11:24

Ja mogu tabele da radim 2 lige ako treba posto je to beli radio a sad ide na odmor i bice zauzet.
Onda i statistiku cu od sl. sezone ponovo kad krene druga sezona 1. lige, a za 2. ligu ja mislim da F. Totti radi statistiku ili neko drugi(ne znam kome su admini tacno dali)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 04 2013, 16:01

Dajem ostavku.
Nazad na vrh Ići dole
Eltornado

Eltornado


Muški Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.07.2013
Godina : 24

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 04 2013, 22:20

Prijavljuem se za novinara . Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimePon Avg 05 2013, 19:36

Prijavljujem se za novinara imam dosta velikog iskustva upoznat sam tipa pisanja pravila
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 13 2013, 00:37

posto je totti podneo ostavku na mesto u komisiji javljam se za tu funkciju
aktivan sam clan
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 13 2013, 00:46

I ja se prijavljujem za to upražnjeno mesto u KOMISIJI! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Luizdinho




Muški Broj poruka : 259
Datum upisa : 13.05.2013
Godina : 25

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 13 2013, 12:07

Posto je Draxler napustio mjesto komisije ja se prijavljujem na to mjesto
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Graficki tim-Konkurs
» Raspisuje se konkurs za novinara i clana grafickog tima
» Prijave za S04
» PRIJAVE ZA SUDIJE!!!
» PRIJAVE ZA KUP TAKMICENJE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: