Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....

Ići dole 
+18
Homeland(A)
Eltornado
Alonso
RubiX
Aaron Ramsey
beli
Steph Curry
Stig
Nula
Kubalionzzale
Luizdinho
Isco Alarcón
schnel
Baša
DaNte TVRiper
GauchO
Мичу
Hamsik
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Steph Curry

Steph Curry


Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 18:36

kazo bio naj!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 18:50

trebalo bi da napravimo neku komisiju za odlucivanje da li igracu treba ili ne treba dati funkciju, i u tu komisiju bi trebalo da udje po jedan clan iz svakog tima makar iz prve lige
Nazad na vrh Ići dole
Steph Curry

Steph Curry


Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 18:54

tako je, da ne dijeli tb funkcije ko kurac.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 18:57

i banove Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Steph Curry

Steph Curry


Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 18:58

lolo i to:D
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 19:11

Julian Draxler ::
sada svako može da ima funkciju. Smile

Kao ti npr. Imas funkciju koju ne obavljas. Analizu meceva od tebe nisam video 100 godina.. budimo realni.  Wink
Mnogi su dobili kojekakve funkcije na lepe oci, a u sustini kad pogledas nista ne rade, neznam dal imaju neki svoj topic vezano za odredjeno takmicenje unutar foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 20:36

beli ::
Julian Draxler ::
sada svako može da ima funkciju. Smile

Kao ti npr. Imas funkciju koju ne obavljas. Analizu meceva od tebe nisam video 100 godina.. budimo realni.  Wink
Mnogi su dobili kojekakve funkcije na lepe oci, a u sustini kad pogledas nista ne rade, neznam dal imaju neki svoj topic vezano za odredjeno takmicenje unutar foruma.

Da, nisam bio aktivan i zato sam ja sam zatražio da mi se skine funkcija, i sada je više nemam (iako piše ovo 'Novinar' gore), a drugi jedva čekaju da dobiju neku funkciju, pa im posle niko ne može ništa i kurče se. Ja sam novinar tu još od kada je Cazorla bio admin, i nisam je dobio na lepe oči već je Cazorla želeo da imam tu funkciju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 20:47

Draxler se pokazao kao odlican novinar, sto svi odavde i znaju Smile a to sto ima i dalje plocicu iako nije novinar dokazuje o uredjenosti foruma Smile svaka cast TB
Nazad na vrh Ići dole
Steph Curry

Steph Curry


Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 20:50

e ovo si dobro napisao cazorla
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 21:03

svaka ti je ka u njegosa
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 21:43

Ja nisam reko da Aca nije bio dobar novinar. Presto je da radi izvestaje, sto je i sam potvrdio covek. Dakle, dobar novinar, l steta sto nije bio aktivan.
Ti Casorla, dok si bio admin unistio si svesno dvaput zaredom ligu.  Ne bi se bavio tobom, nego nadovezujes se a niko te nije prozivao. ;
Sto govori da nemas od dosade sta da radis. heh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 22:00

To beli nista ne govori, a o tebi ja bolje da ne pricam, usput ja sam ovu ligu napravio i unistio pa sam je ponovo vratio, bilo kako bilo, ne demantujem to, ali jedno je sigurno, forum je kao i liga bio sredjeniji nego sto je sada, znalo se ko sta radi, i nisu se davale funkcije jer ti je neko saigrac ili drug..
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 22:18

I ne treba da daju funkcije, ako je saigrac il drug, slazem se, vec po ucinjenom radu.
Prijatelju, za tvoje admin-ovanje nije postojalo ni pola lige, i ne slazem se da je tada bio bolji forum nego sada. Ove sezone (bez tebe), bilo je odrzano vise tipa takmicenja- Kompletna 1 liga, Olimpijada, sad ide turnir big 3v3, pocela 2. liga.
Dovedeno je 10x vise igraca i ekpa, stabilno sve funkcionise ko u japanca, rade svi super svoj posao.
Ne nadovezuj se, dovoljno smo caskali. ;
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 22:29

beli, sam si sebe sada zakopao... ucinjen rad je nikakav, tipovi takmicenja nemaju veze sa ligom, svi rade super svoj posao? Ne. Dovedeni igrac? ko ih je doveo? da nije mozda TB...Ne, vec Nocerino i ja uglavnom. da ste me pustili da radim kako valja i da sam imao dobre ljude bilo bi drugacije Smile tada je bio mlad forum, u pocetku svi smo bili pocetnici u svemu, nisam znao ko je kakav, uglavnom, ne znam ni sto pisem ovo jer ne ide nikuda, sve u svemu, beli zahvaljujem ti se na odvojenom vremenu, cao zdravo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 22:29

Hm zanimljivo pa ne moze za mesec dana da se napravi sve to sto si ti nabrojo da se ostvarilo ove sezone al ajd....i da napomenem da je ova sezona pocela dok je kazorla bio admin i on ju je pokrenuo i ako svi rade svoj posao kako treba zasto je onda pola tema bukvalno "mrtvo" ako cemo realno ovde se vise ni ne zna ko sta radi xD eto ja sam se nadovezo sad ne mora niko da nastavi pozz :*
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimePon Jul 22 2013, 22:49

Sa jedne strane, sadašnja uprava je bolja, zato što se svako takmičenje i liga koja se organizuje odigra do kraja, a sa druge strane, Cazorlin forum je bio bolji iz razloga što nije davao funkcije svakome, i nije bilo svađa na forumu pa je samim tim uvek bila topla atmosfera, i to je 1-1. Međutim, jedna stvar ide u Cazorlinu korist, a to je sledeća stvar - da nije bilo Cazorle, ne bi bilo ni ovog foruma. Tako da iskreno mislim da bi Cazorlu trebalo vratiti na vlast.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 08:43

Sa jedne strane, sadašnja uprava je bolja, zato što se svako takmičenje i liga koja se organizuje odigra do kraja, a sa druge strane, Cazorlin forum je bio bolji iz razloga što nije davao funkcije svakome, i nije bilo svađa na forumu pa je samim tim uvek bila topla atmosfera, i to je 1-1. Međutim, jedna stvar ide u Cazorlinu korist, a to je sledeća stvar - da nije bilo Cazorle, ne bi bilo ni ovog foruma. Tako da iskreno mislim da bi Cazorlu trebalo vratiti na vlast. ::

Mislim da bi trebalo da napravimo jednu anketu u koju će biti da li želite da cazorla bude ponovo admin
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 12:10

Iniesta ::
Mislim da bi trebalo da napravimo jednu anketu u koju će biti da li želite da cazorla bude ponovo admin

Da, ali pod uslovom da on bude zadužen samo za uređivanje foruma i dodeljivanje funkcija, i da se ne meša u ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey


Muški Broj poruka : 175
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 30

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 13:05

Evo i ja da se umesam posto je ovo otislo previse daleko. Ne moze da se poredi vreme kad je Kazorla osnovao forum i ovo sad, najvise zbog clanova. Kazorla je imao srece sto kad je nalazio ljude koji su se reg. oni su i dalje tu(Flint, Isco, czv, Veloso, moja malenkost.. ), 80% te ekipe igra i dan danas u ovoj ligi i ona se smatra za iskusnije igrace. Niko nije kriv sto na forum dolaze deca od 5-15 godina i to da bi se svadjali ako im nesto nije po volji. Ako je nesto bilo pogresnoj u toj Kazorlinoj osnovanoj ligi, onda je to sto je svakog trenutka bilo ocekivano da mu pukne film i da je ugasi. Ovde je bar odigrana sezona, razmislja se o LS, igraju se kupovi, zahvaljujuci nekoliko clanova je i 2.liga osnovana. Cazorla je kao i odredjeni clanovi foruma pomogao da se poboljsa ovaj forum ali nema nekog posebnog razloga sto bi njemu bio dodeljen administrator ili neka funkcija. TB87 je doveo neke clanove na forum, ima(o) funkciju koja nije nimalo laka, a to je da organizuje nesto sto je veoma tesko trenutno, a to je drugoligase. Pretpostavljam da ce da usledi neki bespotreban odgovor, ali mislim da je u sustini to to. Cao pozz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 13:39

Aaron Ramsey, sve ovo sto si rekao je u sustini besmisleno, jeste se desavalo da meni pukne film, ali sto se tice dovodjenja igraca i lige sampiona ni za sta od toga TB nije zasluzan
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 14:07

Aj ljudi, svako ima pravo na neko svoje misljenje to je sasvim normalno. Ostavimo se proslosti, uzivajmo u sadasnjosti, i zajedno da kreiramo lepu buducnost. ziveli 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 14:18

beli ::
Aj ljudi, svako ima pravo na neko svoje misljenje to je sasvim normalno. Ostavimo se proslosti, uzivajmo u sadasnjosti, i zajedno da kreiramo lepu buducnost. ziveli 
+1
Nazad na vrh Ići dole
Steph Curry

Steph Curry


Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 14:20

+2
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 15:30

Ja nzm sta vi glumite kao olako se dele funkcije,svi iz malage zasluzuje ove funkcije:Nula je najbolji GFX koji je ovaj forum imao,Beli se uvek trudio da sredi tabelu takodje odlican GFX,Prosinecki i TB87 su po meni odlicni,posteni moderatori odnosno admini izlazili su u susret i normalno unapredili su ligu i nzm zasto serete da se olako dele funkcije jer kada su vas pitali niko nije hteo,TB87 je ovde trosio i vise vremena nego sto bi trebao da bi poboljsao ovaj forum i po meni je 10x bolji od proslih admina,a ne kao Cazorla koji je sad nesto ljubomoran ili ko zna sta zazeleo se opet admina??provocira ga da je navukao klince u ligu(a sami clanovi foruma su rekli da treba reklamirati ligu) i da se kod njega znao red?? lik je banovao koga je hteo i odlazio sa foruma na pola lige,gasio forum pa onda kada mu je bilo dosadno opet palio??? prelazili smo svakog dana na neke druge forume samo zato sto je on neodgovoran i ponasao se klinacki...tako da nemojte da izmisljate nesto i da se uvlacite...ne propada forum zbog TB87 ili Prosineckog vec zbog pojedinih klinaca koji ne znaju osnovnu kulturu ponasanja...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 23 2013, 15:52

a koja je kultura ponasanja da admin kaze igracima iz dva tima da su nepismene majmuncine?
i koji je to admin koji kaze igracu "nisi se lepo ponasao na haxu zato cu da te banujem" i banuje ga sa foruma?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....   Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara.... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijave za Grafički Tim, ReSearchera, Novinara....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Graficki tim-Konkurs
» Raspisuje se konkurs za novinara i clana grafickog tima
» Prijave za S04
» Prijave za moderatora
» PRIJAVE OTVORENE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: