Reprezentacija Srbije - Page 5 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Reprezentacija Srbije - Page 5 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Reprezentacija Srbije

Ići dole 
+14
DaNte TVRiper
milan22
MajstorRade
Podolski9
Nula
Oliver Giroud
banos
Isco Alarcón
Stig
Strumf
Keith Flint
beli
sasa37
Osini po prasini
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimeČet Nov 28 2013, 23:17

Isco najsrecniji jer se usrao da ce Srbija biti bolja pod mojim mandatom(sto i jeste bila) )
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimeČet Nov 28 2013, 23:47

Navodi se Totti kao sledeci selektor
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 10:09

Steta, ostvarili smo pobedu protiv velike hax zemlje. Gol koji smo im postigli je jedini koji su primili u dosadasnjem toku takmicenja. Prolaza su nas kostali kiks protiv Maroka i ubedljiv poraz od Poljaka. Sta da se radi, momci, vracamo se iz Poljske uzdignute glave. Nismo se obrukali, sto je najbitnije Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 11:29

Nastavite sa Vuletom, ne menjajte selektora
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 11:35

Jbg momci,stvarno steta,x protiv Maroca se i nije cinio toliko lose u pocetku ali jbg,tu smo mogli i MORALI izvuci pobedu koja bi nas odvela u narednu rundu.Poljaci su nas ubedljivo pobedili i o tome nema sta da se prica,totalno zasluzeno a jucerasnja utakmica sa Francuzima je pokazala i dokazala da smo izuzetno jaki,da umemo i sa najjacima(Francuzi su dobili Poljake) i izuzetno mi je krivo sto smo bili tako blizu prolaska.Ne dajem ostavku,na vama je da odlucite ocete li me menjati ili ne.ZA SRBIJU! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 11:36

Samo dovedi jos par kvalitetnih igraca, a znas na koga mislim pre svega Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 11:37

Nista se ti ne brini. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 11:38

F. Totti ::
Samo dovedi jos par kvalitetnih igraca, a znas na koga mislim pre svega Smile
Hvala Toti, ali mislim da ipak o tome selektor odlucuje 333
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 11:39

Xexexex Cazo
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 15:23

Uh imamo i vidovite ljude na forumu... 
Dakako vule sad mi je mnogo ali mnogo lakse, ipak postici uspeh u virtuelnom svetu to je stvarno za pohvalu:) ''Na olimpijadi debila ti dobijas zlato BRAVO BRAVO'' Wink 
Nemoj ni ti vulence da mi se brines nemam ni nameru da se nesto prijavljujem da budem selektor, volim ostvarujem zelje drugima, pa eto i tebi jednu da ostvarim
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 16:04

ma daj isko ne proseravaj se sad tu, tebe da ne zanima nebi okacio link koji pokazuje da Srbija nije prosla dalje i decko sto je izneo zakljucak da se radujes tome ne znaci da je vidovit nego se to moze videti po tvome komentaru sa smajlijem na kraju
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 18:56

Ccc znao sam, a francuzi kao dobili ove sluzbeno poljake, ma mrs bre treba bojkot svih inostranih takmicenja od sada, Platini kurvo!

Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 19:08

zar se ne gleda međusobni duel?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 19:11

Ma kreteni,uvek se gleda medj susret,sad nesto seru.. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Nov 29 2013, 19:26

Gde se moze videti tabela nisam u toku...
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Dec 13 2013, 11:16

Ja i dalje trazim da mi se prizna gol protiv Madjara  Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
TB87

TB87


Muški Broj poruka : 678
Datum upisa : 17.04.2013
Godina : 32
Lokacija : Zemun

Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimePet Dec 13 2013, 13:32

Ti ces sestro biti banovan zbog spama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 08 2014, 20:01

I tako, braco moja... U komsijskim dvoristima se vec uveliko kuva izborna corba, tako da je red da epidemija predje i kod nas. Resio sam da zvanicno podnesem kandidaturu za selektora nase ril sokeraske reprezentacije. Vec sam usao u inostrane vode, razumem kako stvari funkcionisu i stvorio sam neke kontakte.

Ukoliko bih bio ustolicen, izabrao bih pomocnika (tj. formirao strucni stab), jer ipak "dve glave bolje misle od jedne". Sto se tice selektiranja igraca, prvo bi se formirao siri spisak od oko 20 igraca. Nakon intenzivnih priprema u "Kuci fudbala" u Staroj Pazovi i prijateljskih utakmica (provera), izbor bi se postepeno suzavao dok ne bismo stigli do izabranih 12!
U planu je i organizovanje pripremnog ex-YU turnira, na kom bi "domace" selekcije mogle da vide na cemu su.

Moram da napomenem da bi se o reprezentaciji vodila veca briga, a okupljanja bi bila cesca. Nikome mesto ne bi bilo zagarantovano, vec bi boje nase zemlje branio trenutno najuigraniji tim od trenutno najspremnijih igraca.

Sportski pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 08 2014, 21:12

pa sram te bilo, ti si manađer, nemaš pravo biznis i tu gurati!!!


333
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 08 2014, 21:27

Isake, saradnnja sa mnom u svakom pogledu je moguca 333
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 08 2014, 21:43

F. Totti ::
Isake, saradnnja sa mnom u svakom pogledu je moguca 333

Dzabe,igraca bivse Rome nece biti opet 333
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 08 2014, 22:13

Vule™ ::
F. Totti ::
Isake, saradnnja sa mnom u svakom pogledu je moguca 333

Dzabe,igraca bivse Rome nece biti opet 333


pola banovani, a i ostatku se isto smješi 333
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 08 2014, 22:28

Videcemo 333
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 08 2014, 22:41

Alonso F1 ::
Vule™ ::
F. Totti ::
Isake, saradnnja sa mnom u svakom pogledu je moguca 333

Dzabe,igraca bivse Rome nece biti opet 333


pola banovani, a i ostatku se isto smješi 333



haahahahhaahahahhahhhah
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitimeNed Jan 12 2014, 19:03

Sve vas kojima je stigla poruka da se nalazite na sirem spisku reprezentacije Srbije, podsecam da je veceras prvo okupljanje negde posle 21h. Moramo ovako zbog vasih klupskih obaveza. Trening ce trajati dok vam se oci ne sklope od umora! Hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reprezentacija Srbije - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Reprezentacija Srbije
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Reprezentacija Srbije
» Reprezentacija Srbije
» Reprezentacija Srbije
» Novi Selektor Reprezentacije Srbije
» Reprezentacija BiH

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: