Zalba za sudiju i igrace Malage. EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Zalba za sudiju i igrace Malage. EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Zalba za sudiju i igrace Malage.

Ići dole 
+4
Keith Flint
Luizdinho
DaNte TVRiper
RvP20
8 posters
AutorPoruka
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 21:40

Zalba za sudiju i igrace Malage jer su neposteno stigli do "pobede".Prvo bih zeleo da napisem zalbu na sudiju.Imao je dosta gresaka kod auta..Umesto da bude nas aut bio je njihov i obrnuto.Greska se ponavljala stalno.I najvaznija greska na utakmici je,lik je pustio 30 sec prednosti,na 10:30 zaustavio je i rekao."Kraj,tako je u pravilima",tako nesto.I onda su ga naravno igraci Malage ubedili da se igra jos jos jos jos,i imali su napad pa je lopta otisla u aut pa je proslo jos 10 sekundi,i onda su oni postigli gol..Svaka utakmica se zaustavi na vreme kada bude extra time i sada mora da se produzi po zelji malaganih igraca??Samo da bi oni uzeli 3 boda a jedva su ih uzeli.Pravedno bi bilo da bude 1-1,jer zamislite igrace malage da se ovo desi njima.Sace naravno,biti sranje jer nemogu da priznaju da gol ne treba da se vazi.
Nazad na vrh Ići dole
DaNte TVRiper

DaNte TVRiper


Broj poruka : 413
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : SRBIJA BREEEE!

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 21:43

Mislis da se nama to nije desavalo?
Gol se priznaje, 2-1. Cao zdravo.
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 21:44

Dante,molim te ne seri bre,samo tako mozete i dobiti..Iskreno,namucili smo vas zesce.Racunajte sebi 3 boda jer ste picke,drugcije ih nemozete dobiti Smile Mi racunamo kao da je nereseno,jer smo vas na terenu razvalili Smile
Nazad na vrh Ići dole
Luizdinho




Muški Broj poruka : 259
Datum upisa : 13.05.2013
Godina : 25

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 21:45

2-1 za malagu
Cao zdravo nedam traktor
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 21:46

Luiz,cemu se ti nadas dete?Veruj mi namerno cu te drzati do kraja ugovora da ne predjes nigde Smile
Nazad na vrh Ići dole
Luizdinho




Muški Broj poruka : 259
Datum upisa : 13.05.2013
Godina : 25

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 21:47

Ja mogu na polusezoni gdje ocu Razz
I mogu prekinuti ugovor
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 21:48

Decko,ti nisi procitao pravila,verovatno ti gramatika slabija strana.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 22:01

Kao sto sam napisao u temi, napisacu i ovde:

Sudija nije trebao pauzirati, ali kad je lopta izasla u aut na 10:38, tad je trebalo prekinuti mec. Da je lopta izasla u korner, druga stvar, ovako je izasla u aut i po mom misljenju, igraci Salkea se sa pravom bune: [Only admins are allowed to see this link]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 22:06

NE TREBA NAAAAAAAAAAAAAAAM PLACENA TITULAAAAAAAAAAAAA.......
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 22:07

Kada svi realno sagledamo situaciju treba da bude 1-1.Ciji god da si igrac.!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 22:10

RvP, teraj klinca... ionako je zavisnik obican.
Nazad na vrh Ići dole
Keith Flint

Keith Flint


Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 22:19

F. Totti ::
Kao sto sam napisao u temi, napisacu i ovde:

Sudija nije trebao pauzirati, ali kad je lopta izasla u aut na 10:38, tad je trebalo prekinuti mec. Da je lopta izasla u korner, druga stvar, ovako je izasla u aut i po mom misljenju, igraci Salkea se sa pravom bune: [Only admins are allowed to see this link]
Slazem se sa Totijem ovo sam i ja rekao, po meni napad je tu stao. Takodje bi mozda trebal malo razjasniti to pravilo "zadnjeg napada" da se ubuduce ne bi ovo desavalo.
Nazad na vrh Ići dole
TB87

TB87


Muški Broj poruka : 678
Datum upisa : 17.04.2013
Godina : 32
Lokacija : Zemun

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 22:22

Ako je produzetak bio 30 sekundi ,bez obzira na situaciju ,trebalo bi da se igra do 10:30.Sudija nema pravo da produzava mec posle produzetka ako razumete.
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 22:22

Nek predsednik haxball saveza czv odluci sta ce da bude i toeto. Ima snimak i nek odluci.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 22:23

F. Totti ::
Kao sto sam napisao u temi, napisacu i ovde:

Sudija nije trebao pauzirati, ali kad je lopta izasla u aut na 10:38, tad je trebalo prekinuti mec. Da je lopta izasla u korner, druga stvar, ovako je izasla u aut i po mom misljenju, igraci Salkea se sa pravom bune: [Only admins are allowed to see this link]
Mozda, al nije prekinut.. ne znam cemu rasprava..
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 23:14

Ako komisji, czv-u ili nekom trecem treba pomoc oko odlucivanja, nek nazove.

[Only admins are allowed to see this image]






salim se.
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 23:16

al salim se je pobedilo Very Happy jel moglo manje XDDD
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 23:17

To nisam ja napisao salim se to je neko dodao naknadno, ja to ozbiljno.
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 23:20

Posto vidim da se i drugi admin TB slaze, odluka je sledeca: 
Konacan rezultat ce biti 1:1.
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitimePon Sep 16 2013, 23:35

Takodje Auba(Lewandovski) ima zabranu sudjenja naredna 2 kola.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zalba za sudiju i igrace Malage. Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba za sudiju i igrace Malage.   Zalba za sudiju i igrace Malage. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zalba za sudiju i igrace Malage.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zalba na sudiju meca Napoli - Arsenal
» Zalba na Sudiju Nulu Mec Napoli-Porto
» ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA
» Zalba
» Zalba BvB-Malaga 2.pol

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: