ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitimePet Okt 11 2013, 21:24

SUDIJA SVIRAO PRE VREMENA I JOS SE IGRALO 4V3
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitimePet Okt 11 2013, 21:37

Pobogu, postavi snimak, dokaz, vreme, nesto. Dobro da na chatu nisi viknuo pa sve sami da trazimo.
Nazad na vrh Ići dole
Podolski9

Podolski9


Muški Broj poruka : 293
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 30

ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitimePet Okt 11 2013, 21:37

daj malo vise napisi, koji je sudija, ko je igra 3v4(iako nije dozvoljeno) i snimka ako ima
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitimePet Okt 11 2013, 21:40

Vi iz reala ste definitivno propali abortusi...
Nazad na vrh Ići dole
Podolski9

Podolski9


Muški Broj poruka : 293
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 30

ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitimePet Okt 11 2013, 21:48

i ako se zelis zalit to ne pises ovdje nego [Only admins are allowed to see this link]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitimePet Okt 11 2013, 21:55

Grešiš, Podolski. Žalbe se pišu ovde: [Only admins are allowed to see this link] .
Nazad na vrh Ići dole
Homeland(A)

Homeland(A)


Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitimePet Okt 11 2013, 21:57

[Only admins are allowed to see this link]

-Ja nemogu da verujem..
-Koliko znam, mec se igrao i u 19:59 je igrac napolija izasao iz sobe, izmena nije mogla uci posto je napoli iskoristio sve izmene  napoli je odigrao zadnjih 1:31 sa 3 igraca, samo ja vas da pitam nesto  vi ste trazili neki sluzbeni koliko ja znam nemoj poricati to,reci mi ti na osnovu cega bi vi dobili sluzbeni?!, ja sam produzio 1:30 zbog svakakvih pauza, vracanja lopti , i zbog prvog poluvremena zato sto tad nisam produzio, a ti koji imas zalbu na sudiju bejlu, slusaj ti mene, ja sam vas cekao 1 sat da odigrate 1 mec , pa reci ti meni da li je to normalno, snimak je 41 minut i jos dok smo menjali hosta, raspravljali,ja verujem da niko normalan ne bi cekao 1 sat da se odigra 1 mec, koji se odigra za 25 minuta u prvoj ligi, pisali ste ceo mec ko nenormalni tako da nisam pohvato sve, po meni, da sam gledao koliko ste pisali , pa vi ne bi trebali zadnjih 3 min da odigrate ona , oba tima. pA STO NAPOLI NE BI IGRAO 3V4 AKO NEMAJU IZMENU,MEC SE NASTAVLJA , DA LI NAPOLI IGRAO SA 1 ILI 3 IGRACA, DA STE DALI GOL BILO BI VAM DOBRO, A OVAKO VAM NIJE DOBRO IAKO STE KRALI SVE ZIVO NA KRAJU, LJUDIMA STE AUT UKRALI,A JOS SE TI ZALIS, IMALI SMO PROBLEM PROSLO KOLO, VI STE PRISTALI DA VAM SUDIM I ETO, JA SAM SUDIO SVOJE , IAKO SAM MORAO DA SMIRUJEM , A TO NISAM USPEO KOLIKO STE VI PISALI.
Nazad na vrh Ići dole
Homeland(A)

Homeland(A)


Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitimePet Okt 11 2013, 22:03

ako ne moze, nek se odigra produzetak 1:31 4v4  :v
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitimePet Okt 11 2013, 22:12

Ovo za pauze je kriv Bale toliko od mene a cim zatrazimo mi pauzu kad je lahm izasao odma se bude .
Nazad na vrh Ići dole
TB87

TB87


Muški Broj poruka : 678
Datum upisa : 17.04.2013
Godina : 32
Lokacija : Zemun

ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitimePet Okt 11 2013, 22:28

Rezultat je 1:0 za Napoli. Odluceno je da se ponovi drugo poluvreme,imate rok do sutra uvece,u protivnom bice kaznjena oba tima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: