Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Nema

Pregled 2. kola SRS lige Empty
PočaljiNaslov: Pregled 2. kola SRS lige   Pregled 2. kola SRS lige Icon_minitimeUto Sep 10 2013, 17:02

Borussia Dortmund - Olympiacos

Pregled 2. kola SRS lige Borusija-olimpijakos

U drugom kolu Borusija je dosla do svoje prve pobede u sezoni iznenadivsi favorizovani Olimpijakos.  Prvo poluvreme zavrseno je rezultatom 0:0 iako je Olimpijakos stalno napadao, i uglavnom se igralo ispred gola domacina koji se odlicno branio i pokusavao napraviti neku kontru. Medjutim pocetkom drugog poluvremena posle odlicno izvedenog auta MajstorRadeta domacini su postigli prvi gol (CUORE ROSSONERO 11:10), nakon toga igra se opet preselila kod njihovog gola. Pred sam kraj meca, nakon jednog odbitka na sredini terena domacini su postigli i drugi pogodak (EUROLEAGUE 18:23). Za Olimpijakos je u drugom poluvremenu zaigrao Hihu koji je zamenio indisponiranog Ruy Lopeza, dok Borusija nije pravila izmene.

FC Schalke 04 - Crvena Zvezda

Pregled 2. kola SRS lige Salke-zvezda

Pre meca izmedju Salkea i Zvezde nije bilo nikakve dileme ko ce pobediti. Gosti predvodjeni kapitenom (selektorom, adminom itd. itd.) Iskom pokazali su da imaju kvalitet i da nisu slucajno proglaseni prvim favoritima da osvoje pehar. Salke je u ovom mecu kapitulirao vec nakon nepuna 2 minuta (DROGBENI 1:55), nakon toga usledio je poker golova Mutinja (2:32, 5:13, 8:20, 8:53). To je i bilo sve u prvom poluvremenu. Gosti su u drugo usli malo opustenije pa nije bilo golova sve do 5. minuta kada je Drogbeni postigao drugi gol. Malo nakon toga Draxler postize ag (6:13), pocasni pogodak Salke postize na polovini drugog poluvremena (Luizdihno 6:50). Do kraja meca golove za Zvezdu postigli su i Ewony (8:40) i Drogbeni (10:45). Kod Salkea je u toku meca usao Homeland umesto francuza Brume, dok kapiten gostiju nije vrsio izmene. Zvezda je zauzela prvo mesto uz impresivnu gol razliku, dok je Salke prikucan za dno tabele posle 2. kola.

Boca Juniors - Liverpool

Pregled 2. kola SRS lige Boka-liverpul

I Boka Juniors je u ovom kolu dosla do svoje prve pobede. U ovom mecu oslabljena (neko ce reci pojacana) Boka bez Di Marie, 601, Game i Baninha rezultatom 1:0 pobedila je Liverpul. Mec je resen autogolom (Milan 14:20). Ne previse zanimljiv mec, sto bi se reklo prava "haxbalska uspavanka". Borba se vodila na obe strane terena, bez nekih pravih sansi. Boka u ovom mecu nije pravila izmene dok su za Liverpul u nastavku zaigrali Dzek Vilser i Aristotel. Domacin jos uvek bez poraza u ligu, dok gosti zajedno sa Salkeom dele poslednje mesto sa 0 bodova.

Juventus 2:0 Fulham

Pregled 2. kola SRS lige Juventus-fulam

Mec koji je kasnio skoro sat vremena (gostima kasnio prevoz sa drugog foruma). Juventus (pojacan ne igranjem Flinta a oslabljen ne igranjem Sane) dosao je do zasluzene pobede u mecu sa Fulamom. U prvom poluvremenu treba istaci da igrac gostiju Falcao u poslednjim trenutcima nije iskoristio poklon Juventusovog blago retardiranog golmana Velosa i to je bila osim gola Artete (8:05) jedina zanimljiva situacija u prvom poluvremenu. Na poluvremenu je umesto Velosa usao Xpert, medjutim ni to nije donelo bolju igru domacinu, ali jeste novi pogodak, strelac ponovo Arteta (12:34). Pred kraj meca usao je i Bruno Mezenga (umesto fly boy-a) dok je za goste zaigrao Suarez. Oba tima sada imaju isti broj bodova (3).

AS Roma - Malaga

Pregled 2. kola SRS lige Roma-malaga

U poslednjem mecu 2. kola SRS lige Roma je dosla do druge pobede u sezoni. Domacini za koje izmedju ostalih igraju Nocerino (prosle sezone najbolji igrac lige) i mladi Nemac srpskog porekla Maker savladali su ekipu Malage rezultatom 2:1. Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu. Prvi gol postigao je Banos na asistenciju Nocerina (6.54), nakon toga golova nije bilo sve do nadoknade kada je madjarski internacionalac postigao drugi pogodak (10:28) za domacina. Nekoliko trenutaka kasnije Banos postize ag. (10:53). U drugom poluvremenu Roma je uspela da sacuva vodstvo i bez problema privede mec kraju. Domacini su napravili cak 3 izmene (usli Brajant, Toti i Beli) dok je kod gostiju usao samo Isak.
Steph Curry

Steph Curry

Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

PočaljiNaslov: Re: Pregled 2. kola SRS lige   Pregled 2. kola SRS lige Icon_minitimeUto Sep 10 2013, 17:13