Aguero

Muški Broj poruka : 306
Datum upisa : 18.10.2013

Pregled 1. kola! Empty
PočaljiNaslov: Pregled 1. kola!   Pregled 1. kola! Icon_minitimeUto Sep 20 2016, 16:28

Odigrane su sve tri utakmice u prvom kolu nove 10. sezone SRS lige. Evo i kratkog pregleda svih utakmica!

Eintracht Frankfurt - Lazio 0:1

Ovaj mec nam je doneo jednu cvrstu igru sa obe strane. Sa jedne strane Bruno Mezenga na golu, a sa druge strane Rashford a.k.a. Nine. U prvom poluvremenu nije bilo nekih zanimljivijih situacija i vecih prilika za gol, pa se na odmor otislo bez golova. U drugom poluvremenu smo videli jedan gol koji je odlucio pobednika. Sredinom drugog poluvremena, Lazio krade loptu na centru i krece ka protivnickom golu. GaMe je sutirao sa nekih 25 metara, Rush nespretno intervenisao i smestio loptu u svoju mrezu. Do kraja se nista nije menjalo, tako da je Lazio slavio na kraju rezultatom 1-0.

Atlético de Madrid - The Strongest 2:0

Atletico sigurno ima jednu od najjacih ekipa ove sezone i svi ih svrstavaju u najuzi krug za osvajanje titule. Sa druge strane, ekipa The Strongest predvodjena iskusnim kapitenom Kubalionzzaleom uopste nije bila ekipa za potcenjivanje. Atletico krece jako od samog pocetka, sto im se isplacuje vec u 3. minutu igre. Kesegic uzima loptu na levoj strani, Steph Curry dobija dobru loptu i koristi to. Atletico vodi sa 1-0. Nije prosao ni minut od ovog gola, a Atletico je vec bio udvostrucio prednost. Na desnoj strani Drogbeni je uzeo loptu posle lose izvedenog auta ekipe The Strongest, salje loptu u kazneni prostor gde se Steph Curry opet lepo snalazi i postize jos jedan gol. Do kraja meca nista se nije ni menjalo, tako da je konacni rezultat bio 2-0 za Atletico.

Liverpool FC - Tottenham Hotspur F.C. 1:3

Ovo je sigurno bio derbi prvog kola. S jedne strane ekipa Liverpoola koja se ne menja dugi niz sezona, a sa druge strane ekipa Tottenhama koju predvodi kapiten Aguero. Tottenham je krenuo ofanzivno, ali prvi do gola stize Liverpool. Posle 4 minuta igre, Majstor za golove gresi, Amigo upucuje loptu u sesnaesterac, a na nju nalece F. Totti i salje je u sopstvenu mrezu. Od tada Tottenham krece da igra jos odlucnije i odgovor stize 30 sekundi nakon primljenog gola. F. Totti je presekao loptu na protivnickoj polovini, sana ocm salje sjajan pas ka Majstoru za golove, a ovaj bez vecih problema realizuje u gol. Do kraja poluvremena, obe ekipe su sacuvale svoju mrezu, tako da se na odmor otislo rezultatom 1-1. Na pocetku drugog poluvremena, Tottenham prelazi u vodjstvo. Posle loseg ispucavanja, sana ocm zapocinje akciju, a posle nekoliko dodavanja, Majstor za golove postize svoj drugi gol na mecu. Od tog gola, Tottenham je preuzeo potpunu inicijativu, tako da Liverpool nije ni stigao do bilo kakve sanse do kraja meca. Konacni rezultat meca postavljen je u 5. minutu nastavka. Na levoj strani Tottenham preseca loptu, sana ocm uposljava Majstora za golove koji pogadja stativu, a tu odbijenu loptu u mrezu smesta sana ocm. Do kraja se nista znacajnije nije ni dogodilo, tako da je mec zavrsen rezultatom 3-1 za Tottenham.

U drugom kolu nas ocekuju sledeci mecevi:

Tottenham Hotspur F.C. - Atlético de Madrid
Lazio - The Strongest
Liverpool FC - Eintracht Frankfurt

Od nase novinarske SRS redakcije, sportski pozdrav do sledeceg puta!
beli

Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

PočaljiNaslov: Re: Pregled 1. kola!   Pregled 1. kola! Icon_minitimeUto Sep 20 2016, 18:36

Ovako se pise tekst, pohvale, nastavi !!