Leicester 0-3 Liverpool FC EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Leicester 0-3 Liverpool FC EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Leicester 0-3 Liverpool FC

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Leicester 0-3 Liverpool FC Empty
PočaljiNaslov: Leicester 0-3 Liverpool FC   Leicester 0-3 Liverpool FC Icon_minitimeČet Mar 24 2016, 21:16

[Only admins are allowed to see this link]

Stvarno ne mogu više da ih vijam, slabo se odazivaju na onu temu za dogovaranje takođe..
Admini neka vide šta će da odluče..
Nazad na vrh Ići dole
Memphis !




Muški Broj poruka : 59
Datum upisa : 02.09.2015

Leicester 0-3 Liverpool FC Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester 0-3 Liverpool FC   Leicester 0-3 Liverpool FC Icon_minitimePet Mar 25 2016, 00:30

A jbg ovi moji ne umeju da se organizuju bez mene..., ma bmk Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Leicester 0-3 Liverpool FC Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester 0-3 Liverpool FC   Leicester 0-3 Liverpool FC Icon_minitimePet Mar 25 2016, 15:59

ovo je za 1. mec pobeda a do nedelje odigrajte 2. mec a ako se opet ne pojave onda jbg sluzba i ide liverpul u finale
Nazad na vrh Ići dole
Memphis !




Muški Broj poruka : 59
Datum upisa : 02.09.2015

Leicester 0-3 Liverpool FC Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester 0-3 Liverpool FC   Leicester 0-3 Liverpool FC Icon_minitimePet Mar 25 2016, 18:09

Logično čim je liverpul u pitanju odma služba da smo mi napisali ne bi nam priznali
Nazad na vrh Ići dole
LeBron James




Muški Broj poruka : 234
Datum upisa : 02.06.2013

Leicester 0-3 Liverpool FC Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester 0-3 Liverpool FC   Leicester 0-3 Liverpool FC Icon_minitimePet Mar 25 2016, 20:32

Nemoj pricati memphis tako, uostalom Nuli bi bilo u interesu da mi prodjemo jer igramo protiv njih. Ja cekam danima da mi neko kaze kada cemo igrati, ali ti si stavio sve ostale lige ispred RS-a. Jbg, izvini ali tako je. Ali opet niste ni vi iz liverpula bili bas korektni, trebali smo staviti jedan dan/datum i da se odigra, ali hajde kasno je sad. Neozbiljnost oba tima .
Nazad na vrh Ići dole
Ziru9
Administrator
Administrator
Ziru9


Muški Broj poruka : 488
Datum upisa : 11.04.2014
Godina : 24

Leicester 0-3 Liverpool FC Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester 0-3 Liverpool FC   Leicester 0-3 Liverpool FC Icon_minitimePet Mar 25 2016, 22:54

Memfis nije to bas tako, secas se kad ste nam u prvom delu sezone uzeli defwin jer smo dosli u 21:20 a ne u 21:15 ? Secas se u drugom delu sezone kada smo igrali u 12, jer kao sto LBJ kaze stavio si ostale lige ispred RS-a. Bio si na RK forumu i cekali ste 2 sata da odigrate (od 21h do 23h) i za to vreme dok se oni ne skupe nisi hteo RS. Ne zelim nikoga da uvredim ovim i da zapocinjem neku svadju ali ako ne mozes da postignes 4-5 liga koliko ih vec igras, onda neku nemoj igrati, a ne da jednu koja ti je manje bitna zapostavis, licno glupo mi je uzimati sluzbu u play off-u..
Nazad na vrh Ići dole
LeBron James




Muški Broj poruka : 234
Datum upisa : 02.06.2013

Leicester 0-3 Liverpool FC Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester 0-3 Liverpool FC   Leicester 0-3 Liverpool FC Icon_minitimePet Mar 25 2016, 23:42

U ovako skracenoj ligi da uzimamo jos sluzbe u play offu stvarno nema smisla, ali nema smisla ni zajebavati drugi tim. Mozes misliti koliko je ozbiljna tema i koliko je situacija zajebana kada se Ziru i ja slazemo u necemu, sto se zaista rijetko vidja, mozda nikada nije ni vidjeno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ziru9
Administrator
Administrator
Ziru9


Muški Broj poruka : 488
Datum upisa : 11.04.2014
Godina : 24

Leicester 0-3 Liverpool FC Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester 0-3 Liverpool FC   Leicester 0-3 Liverpool FC Icon_minitimeSub Mar 26 2016, 10:51

Hahaha svemu postoji prvi put Very Happy

Elem, Memfis vi ako ste bolji od Liverpula dobicete sledece dve utakmice i ova sluzba ne bi trebala da vam predstavlja problem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Leicester 0-3 Liverpool FC Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester 0-3 Liverpool FC   Leicester 0-3 Liverpool FC Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Leicester 0-3 Liverpool FC
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FC Leicester - FC Liverpool 0:0
» Leicester 0-4 Liverpool FC
» Leicester - Liverpool
» Leicester 3-0 Liverpool FC
» Leicester - AC Milan 2-3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: