Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Inter-bayer Leverkusen 0 : 0

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Elmin Hordas




Muški Broj poruka : 26
Datum upisa : 09.07.2014

Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimePet Okt 23 2015, 15:11

Nazad na vrh Ići dole
ц з в
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 32

Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimeSub Okt 24 2015, 13:24

Ako postoji neki problem oko ove utakmice onda nek se Inter izjasni i napise zalbu ovde. U cemu je stvar, koje vreme na snimku, i sve to. To sto se vi zalite tamo vamo po pola forumu nece da vodi do nekog resenja. Ovde se izjasnite i vodite diskusiju, takodje i da se Leverkusen izjasni. Tek onda ce administracija odlucit nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Elmin Hordas




Muški Broj poruka : 26
Datum upisa : 09.07.2014

Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimeNed Okt 25 2015, 14:12

Od strane moje ekipe i mene kao vc intera nema nikakvih problema. Ovaj hunter je retard to svi znaju ako misli na prevaru doci do 4 mjesta nece moci Wink . Moja ekipe je posteno odigrala i zasluzeno smo uzeli bod , takodzer ima dokaz nekih igraca koji su bili to vrijeme na chatu kada sam dao link sobe. Eto to je to od mene i moje ekipe.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimeNed Okt 25 2015, 18:17

Evo cak ni Hordas ne zna o cemu se radi. Naravno tu pricu su poceli Amigo, F.Totti i kompanija...Frka je pocela oko toga kad se Weiss iznervirao i krenuo ka nasem golu i ja sam sebe iz napada vratio u odbranu da bi sprecio gol. Oni govore kako je to izmena i neku kontru spominju.Samo da bi nama oduzeli bodove.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimeNed Okt 25 2015, 18:51

Tebra, znas li ti sta pricas uopste? Very Happy
Pa evo, sam si sve objasnio u trecoj recenici. Boli nas kurac sto je vas igrac hteo da da autogol, otkud tebi pravo da sebe vadis iz igre dok si bio u napadu i da se prebacujes u odbranu?
Ta situacija se desila na 24:00 minutu snimka, samo pogledajte gde stoji tox tada a gde ce stajati kad se otkazuje pauza, a admini neka odluce sta hoce, realno boli me kurac samo prestani da places vise
Nazad na vrh Ići dole
Okaka Chuka




Muški Broj poruka : 16
Datum upisa : 10.07.2014

Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimeNed Okt 25 2015, 20:00

Zaboravio je da kaze da bi svakako dali gol jer smo im oduzeli loptu nakon otkazivanja pauze da nije bilo ovog sto se specovao pa nazad u crvene. Ovde bi trebalo sva 3 boda da idu za Inter al sad neka Nemac i druzina rade sta hoce.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimeNed Okt 25 2015, 20:35

3 boda za Inter, a ovaj Maker da prestane da podrzava ovakve retarde samo da bi odrzao ligu...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimeNed Okt 25 2015, 20:36

To je ta kompanija sastavljena od teskih smaraca. Amigo o cemu ti pricas...Prosle sezone si et stavio na 2 min ... daj makni se i gledaj svoja posla...Toti tebe treba banovati trajno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimeNed Okt 25 2015, 20:41

Sad sam ozbiljan

Odakle tebi da Weiss hteo da da autogol? Drugo, nemas pravo sebe da vracas tako. Trece, da nisi sebe vratio, Amigo bi dao gol posto bi bio sam, dbl Weis izgubio loptu.. Nema se sta tu pricati, ako je admin tim korektan, treba dodeliti pobedu Interu, a Toxa kazniti par tekmi da se ohladi
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimeNed Okt 25 2015, 20:44

Ramos/maker/nula odlucit ce do sutra sta s ovim mecom. od Poslednja 2 min snimka ce se pregledati i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitimePon Okt 26 2015, 20:13

Odlukom 3 admina 0:0, i 1 mec kazne za Toxa i Weisa (prvi sledeci mec u LIGI)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Inter-bayer Leverkusen 0 : 0    Inter-bayer Leverkusen 0 : 0  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Inter-bayer Leverkusen 0 : 0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bayer Leverkusen - FC Inter
» FC Inter - Bayer Leverkusen
» Bayer Leverkusen - Valencia CF
» Bayer Leverkusen - Valencia 3-1
» Bayer Leverkusen 0 - 3 NK Maribor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta :: 11. kolo-
Skoči na: