Obaveštenja EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Obaveštenja EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Obaveštenja

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Obaveštenja Empty
PočaljiNaslov: Obaveštenja   Obaveštenja Icon_minitimeSub Maj 25 2013, 11:35

Zdravo svima,

Kao generalni organizator prvog Kupa Nacija, sada cu napraviti rezime različitih stvari o kojima se pričalo tokom sastanka među administratorima iz svih zemalja.

Kup nacija će se održati od 10/06 do 20/06 sa prvim krugom koji ide od 10/06 do 16/06. Utakmice će se igrati po 2 grupe dnevno (na primer, Dan 1: A i B, dan 2: C i D, itd), imaćemo 4 grupe po 4 zemalja. Finala će se održati 17/06, polufinala 18/06 i na kraju finale, kao i treće mesto 19/06. Ceremonija će se verovatno održati 20/06 kako bi nagradili prvu, drugu i treću reprezentaciju.

Žreb za različite grupe će biti strimovan i počeće čim učesće svih 16 reprezentacija bude potvrđeno (naročito Irska i Portugal). Ako je moguće to će biti krajem maja.

Za sada, zemlje koje će učestvovati na kupu nacija su Velika Britanija, Francuska, Nemačka, Poljska, Italija, Španija, Portugal (?), Holandija, Belgija, Švajcarska, Alžir, Maroko, Srbija, Bosna i Hercegovina i Hrvatska. Još uvek postoje sumnje o učesću Irske reprezentacija, stoga smo za svaki slučaj kontaktirali Crnu Goru, kako bi se izbegao čudan broj učešća.

Pravila koja se primenjuju su skoro identična kao i za Ligu Šampiona. Čim se novi forum pojavi, mi ćemo vam dati dodatne informacije o tome. Pravilo za poslednji napad i dalje važi.

Potrudićemo se da što više utakmica strimujemo, stoga pozivamo sve najbolje strimere da nam se jave (dobre kao što su francuski i nemački) da se pripreme!

Što se tiče sudija, svaka država mora da obezbedi, bar jednog! Bez obzira na to, traže se dobre sudije koje će uvek biti na raspolaganju tokom turnira kako bi bili sigurni da će svaki meč biti sudjen. Sudije moraju biti apsolutno neutralne, kao posledica toga, nećemo dozvoliti da npr. Englez sudi mečeve Velike Britanije.

Što se tiče hostova, pozivamo sve najbolje hostere iz svih zajednica. Najbolje bi bilo da svaka zemlja može da pruži barem jednog odličnog hosta, ali to će biti teško za zemlje poput Alžira. Zato nam je potrebno mnogo hostova. Tokom prvog kruga, svaka zemlja treba da hostuje jednu polovinu po utakmici, a od četvrtfinala, jedan ceo meč. Zaista, od četvrtfinala igraće se dve utakmice u istom danu, jedan za drugim.

Hajde da razgovaramo o organizaciji: Želim da svi učesnici poštuju odluke sudija, a ne da ih osporavaju. Stroge kazne će se deliti, ukoliko to nije slučaj. Soba, po mogućnosti treba da bude kreriana ranije kako bi se izbegla kašnjenja.
Što se tiče igre, izveštanja, oni treba da budu ili od sudije ili od kapitena. Informacije poput postava timova, golova, asistencija, kartona moraju se pomenuti.
Epski fejlovi, neverovatne odbrane mogu se pomenuti ponekad.

Još jedna stvar: Kup Nacija će biti hostovan na novom forumu (a možda i naredna sezona Lige Šampiona) Ostale informacije (Postave, pravila, rezultati, sudijska obuka, kalendar) će biti saopštene čim ih budemo imali. Zahvaljujemo se igračima Skjold i Renbeaudach zbog ogromne pomoći.

Sada, želim da svi uživaju u ovom turniru, i ukoliko imate neka pitanja, pitajte!


Izvor: [Only admins are allowed to see this link]
Autor: S7pt


Uh, jedva sam ovo preveo, namučio sam se baš, nešto više od pola sata mi je trebalo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obaveštenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja   Obaveštenja Icon_minitimeSub Maj 25 2013, 16:45

Čim Aca ne igra nećete dogurati ni do Knockout faze. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obaveštenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja   Obaveštenja Icon_minitimeSub Maj 25 2013, 16:56

Kako mislis na "novom forumu" ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obaveštenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja   Obaveštenja Icon_minitimeSub Maj 25 2013, 19:34

Bas tako, na novom forumu.. Francuzi ce napraviti poseban novi forum za to, dakle, trebalo je da se to sve radi na njihovm, ali ce ipak da naprave novi
Nazad na vrh Ići dole
R.Carlos

R.Carlos


Muški Broj poruka : 93
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 28

Obaveštenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja   Obaveštenja Icon_minitimeSub Maj 25 2013, 19:38

Ocekujem od ovog takmicenja bar 1 mesto,e sad da li cemo primiti neki gol,ne mogu da tvrdim ali mislim da necemo. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Obaveštenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja   Obaveštenja Icon_minitimeSub Maj 25 2013, 20:03

imam dobar host, znam iz vremena kad je formula bila hit, znalo je bez problema prisustvovati 10 ljudi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obaveštenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja   Obaveštenja Icon_minitimeSub Maj 25 2013, 20:45

Alonso, ovde ce prisustvovati barem 12 ljudi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obaveštenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja   Obaveštenja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Obaveštenja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: