Bayern Munchen - Crystal Palace EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Bayern Munchen - Crystal Palace EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Bayern Munchen - Crystal Palace

Ići dole 
+4
beli
Ziru9
MajstorRade
Sergio Ramos
8 posters
AutorPoruka
Sergio Ramos
Administrator
Administrator
Sergio Ramos


Muški Broj poruka : 796
Datum upisa : 06.05.2013

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimeNed Sep 06 2015, 01:44

Vaša tema za dogovor
Nazad na vrh Ići dole
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimeSub Nov 14 2015, 16:42

vreme je za debi
Nazad na vrh Ići dole
Ziru9
Administrator
Administrator
Ziru9


Muški Broj poruka : 488
Datum upisa : 11.04.2014
Godina : 24

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimeSub Nov 14 2015, 21:46

bice neugodno bice 0-3
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimeNed Nov 15 2015, 11:21

Bolje Maribor da osvoji nego Bayern, da se ne layemo.. Ubacite prvi tim (Rade, Nula, ktd, Mazinga)
Nazad na vrh Ići dole
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimeNed Nov 15 2015, 16:28

kakav bajern titula je nasa
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimeNed Nov 15 2015, 20:23

Sta vi znate.... Malaga do titule !
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimeNed Nov 15 2015, 21:12

Igrali smo preko sat vremena Kup, tako da nismo mogli upisat WC jos. Uz akceptiranja Nule uzmi sa wildcard za ovaj match pa ce se odigrat sledecim 4 danima. Poz
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimeNed Nov 15 2015, 21:17

Nisam ja nista prihvatio milan je on je kapiten, imalo nas oboje i mogli smo i mozemo, al ae eto vam 3:0 i gg, nemam se vremena cimati dva put.
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimeNed Nov 15 2015, 21:54

Pa milan je prvi reko da se igra drugi dan (mislim da je reko sutra), pa sam akceptiro da igramo drugi dan neki. I zasto bi trebali biti neki defwin, imamo 4 dana da se odigra. Kad vam odgovara javite se pa cemo da odigramo


Poslednji izmenio Maker dana Ned Nov 15 2015, 22:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
цзв




Muški Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.04.2015

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimeNed Nov 15 2015, 22:39

alo nula sta se predajes
Nazad na vrh Ići dole
milan22

milan22


Muški Broj poruka : 171
Datum upisa : 03.04.2013
Godina : 32

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimePon Nov 16 2015, 13:38

Cek da vam kazem par stvari...

Koliko smo mi ozbiljna ekipa vidi se po tome da ne znamo ni ko je kapiten. Nisam kapiten ja vec kole.
A tekmu cemo odigrati zato sto sam ovde da bih odigrao RS a ne zbog tabele bodova statistike i slicno, jednostavno me boli kurac da li cemo da izgubimo ili dobijemo ili sta god, a ko bude hteo da dodje neka dodje ko nece ne mora, sustina ovog tima je bila da se skupimo odigramo po koju tekmu i sprdamo generalno, sto je u pocetku bila i poenta foruma a ovo sad...

Sa druge strane, meni ste skroz nejasni sa tim dogovaranjem tekmi..nigde nista ne napisete i onda se cudite kada neko kasni, kada se igra sat vremena i slicno. Dajte neki produzeni rok neku WC vise, neka se uzima WC pred mec isti je kurac da li si dosao i uzeo sluzbeni jer njih nema ili procitao da je odlozeno uvek moze da se desi da neko ispali mozda nenamerno a cilj je jebote da se odigra.
Igrate 10 razlicitih hax mapa, liga, kako god na nekoliko razlicitih foruma i posle serete sto ne mozete da uklopite u minut sve. Bukvalno ste napaljeni na uzimanje sluzbenih rezultata.
A i brate, generalno ste svi postali teski nadrkani retardi sa kojima ne moze da se normalno dogovori. Ovde mislim generalno na sve.

Liga nikad nije nesto preterano zazivela, a i nece zato sto ste iskompleksirani. Cudite se sto nikad bar 10 timova ne zavrsi sezonu, a svi se nagurate u 2 eventualno 3 tima i onda neke nove koji se jedva sastavili i napravili ekipu nabijate sa 10 i vise razlike.
Kad se igra tekma jebu se mame, prozivate se bre medjusobno ko retardi ako neko skrivi gol...
Svaka tekma je takva a gledam i sinoc isto kad smo igrali kao da vam je zivotni cilj. Date nam gol nakon toga sto nisam rekao da moze da se pusti igra i tu sam navodno ja kriv sto vam je ponisten gol a u sledecoj akciji kada je retarda nebitnog stranca povukao lag jebete mame sto nismo stali u sred akcije a nismo cak bili ni blizu gola znaci skroz nebitna situacija.

Sad je kraj ove sezone, uskoro kontam da ce nova, razmislite kako cete je organizovati jer je ovo skroz bezveze...
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimePon Nov 16 2015, 14:33

Nemam pojma kome to pricas i koji ti je problem sa nama. Nije samo da smo juce poceli da se skupljamo oko 19:50 a igrali do 21:05 (ti nisi bio tu od pocetka, tek kasnije). Za prvi gol koji smo dali, I KOJI SAM KAO KAPIKTEN BAYERNA U ISTOJ SKUNDI IZBRISAO, neko je pokrenio igru sa adminom u sobi. Znaci da su svi mislili ide dalje igra, cak ste se svi cetvero palace igraci kretali, i onda kad je pao gol velika bruka nama zato sto je neko stisnio P a mi smo poceli igrat dalje, odkud mi da znamo dal ti trebas dalje pauzu kad se svi cetvero Palace-igraci kretaju u tom trenutku. Sa 80% ekipa na ovom forumu bi imo diskusije oko tog gola da se broji, a mi nismo napravili temu oko toga, nego smo ladno ponovoli Aut (hvala za postenje fairplaya i da ste minutu posle probali dati gol letecem francuzu, igrac koji pred vasem nosu odletio a vi igrate kao da nije nista bilo). Bayern postoji vec godinu dana, to je mozda vec 6 ili 7 gol koji smo izbrisali u smislu fair playa i ako nije trebalo.

Druga stvar je, ako igras jednu Haxball utakmicu koja traje normalno 2 puta 10 minuta i 2 puta 5 minuta u produzecima, nenormalno se iznerviras ako se pauzira svaki minut. Pre sto smo krenili tu utakmicu cekali smo Nulu da refreshuje sobu jedno 20 puta, sutili i cekali. Kad nam je ispao jedna igrac sa SanaOcm, cekali smo kratko dal dolazi i umesto da cekamo 5 minuta da dodje ubacili smo drugog igraci I AKO nam je Sana jedini igrac za napad (nema letece izmene vise). Znaci samo da bi ubrzali igru i da se dalje igra opusteno igrali smo GK-GK-DM-DM.

Zadnja i najvaznija stvar, juce si ti reko da se ne igra liga vise i da se dogovorimo za drugi dan. U tom slucaju ako obe ekipe akceptiraju upise se Wildcard jednoj ekipi, u smislu odlozenje. I ako si ti jos od prve generacije ovog foruma, sistem i neke strukture su rastle i uz to se broji da se moraju ekipe dogovorit oko odlozenja i da se upise Wildcard posto ima odredjeni broj Wildcarta za svaku ekipu iz tog razloga da liga ima neku liniju i da neke ekipe ne urade neku zloupotrebu oko dogovaranja i odlozenja utakmice nego da imas odredjeni broj wildkarta i da njih iskoristis. Mogla se juce odigrat utakmica sa strane Bayerna i Palaca, al kao sto si ti juce nudio, da se igra drugom danom, ja sam akceptiro i sada ce se upisat Wildcard (vama ili nama je samo pitanje), takav je sistem. Dalje ide zivot, ne treba hektika oko toga i igra se sledecim 4 danima.
Nazad na vrh Ići dole
milan22

milan22


Muški Broj poruka : 171
Datum upisa : 03.04.2013
Godina : 32

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimePon Nov 16 2015, 17:39

Nemam ja problem sa vasim timom vec sa vasim ponasanjem, vodjenjem i organizacijom lige.

Sto se tice gola, ne moze da vazi ponistio ga ti tada ili ne, ali stoji vase forsiranje toga zasto smo se mi kretali, ti i sana pitate zasto sam se kretao, tako da mi nemoj prodavati pricu kako si pravedno istog trenutka ponistio vec zato sto si morao...kretali smo se svi to je tacno, al mi je smesno da ti kazem da ja nisam poceo da se krecem istog trenutka i da sam u tom trenutku stajao a ne sedeo na stolici (u tome je poenta da ja kazem kada mogu da nastavim), no nije ni to bitno, nego pricas o fer pleju, cak i da sam rekao da se pusti igra i da ste pustili i dali gol kako ste dali, gde je fer plej sa vase strane da se ja vratim na svoju poziciju sa koje sam ispao posto sam stao zbog laga pre nego sto je kole izbacio loptu u aut?
Sustina je da vam niko nije psovao majku i slicno, sto si ti uradio nepun minut kasnije, kada je lopta bila u igri negde na sredini kod nas a ne kod vas u sred akcije kada se igra ne prekida.
To su upravo pravila koja vi trazite da se postuju.
Situaciju od sinoc sam naveo samo kao primer nepotrebnih situacija koje se dogadjaju na bukvalno svakoj utakmici.

A za ovo poslednje sto si napisao, ja sam predlagao da se obe utakmice odigraju sutradan a ne samo liga jer je moguce postaviti snimak 24h posle termina ali ti nisi dozvolio jer nije po pravilima i ok jbg tako je. Tvojim se igracima zurilo i ne prebacuj meni u krilo odlaganje za ligu jer sam se ja slozio sa tobom posto sam video da je muta kukao da ne moze vise da ceka i otisao, drogbeni otisao a i sana, kontao sam dakle nema poente igrati.
Ovde je problem sto po tvojoj prici ispada kako si ti meni odnosno nama ucinio uslugu a ne obrnuto.

Ovo su ti sve cinjenice a ti shvati kako hoces...a tekmu u svakom slucaju igramo neki od narednih dana i to je to
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitimePon Nov 16 2015, 18:15

Ti si toku prve utakmice reko da hoces drugi dan da igras drugu utakmicu. Ja sam akceptiro da se ne igra na silu sa vase i sa nase strane. Nas je bilo i posle Kupa najmanje 4, mozda i 5 sa Mozilinjom. Letsrock, Lallana, Maker i Sana je bio cjelo vreme tu samo nije imo link sobe i nismo ga mogli ubacit vise u Kup utakmici posto nisu dozvoljene letece. Posle toga onda u Chatboxu sam pitao Nulu jel se slaze onda sa Wildcartom. Koga drugog pitat kad se nikad ne zna ko je kapiten kod vas, ovi tvoji tebe gledaju kao kapitena i tako je doslo do ovoga sad da u vezi da si ti oso to odlozenje se sklopilo. Ne kazem da je sve sa vase strane, nego i sa nase jer i mi nismo hteli da igramo, samo ako moramo. To za prvi gol ne vredi vise sa tobom diskutirat, tvrdoglav si u vezi toga i ne moze se tebi objasnit da je to bila fp-akcija (ne mora se niko zahvalit za to al moze se barem postovat da nismo pravili problem oko toga). Neka svako ima svoje misljenje, gol je izbrisan i gotovo.

To sa 24 sati se vazi ako ekipa igrala utakmicu al nije snimala, znaci 1 dan vise da se ponovi. To kako je sada reseno je Wildcard, znaci nova 4 dana, novi fiksni Cetvrtak 20:00. Poz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bayern Munchen - Crystal Palace Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayern Munchen - Crystal Palace   Bayern Munchen - Crystal Palace Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bayern Munchen - Crystal Palace
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bayern München - Crystal Palace
» Crystal Palace - Bayern Munchen
» Bayern München - Crystal Palace 6:0
» Bayern München - Crystal Palace 2:0 (u produzecima)
» Crystal Palace - Liverpool FC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta :: 16. kolo (12.11.-15.11.)-
Skoči na: