Obavestenja - Page 3 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Obavestenja - Page 3 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Obavestenja

Ići dole 
+13
Raheem Sterling
MajstorRade
Nula
Rynhark
Luizdinho
Steph Curry
Podolski9
Homeland(A)
Xpert
Maker
Исак
Isco Alarcón
Keith Flint
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Gost
Gost




Obavestenja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenja   Obavestenja - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 26 2014, 19:54

Igras hax odlicno, uspeo si u zivotu!
I napusite se kurca svi vi koji mislite da ste neki jebeni igraci, ja znam da nisam, ali vi ste go kurac, zato vas i jebu u "Evropi" kad odete.. Aj cao
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Obavestenja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenja   Obavestenja - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 26 2014, 20:03

Jbg Totti, do sada sam te uvjek toleriro posto sam mislio da si invalid ili da ti nesto pogresno radi u glavi al jedinog igraca kojeg si ti napravio je Osvaldo. Buduci igrac Cukarickog, a i sigurno kandidat za prvu postavu tamo! Svi drugih bili vec poznati pre sto su dosli u tvoju Romu. (Koju si na kraju sam rusio Diktatore xD)

Aj sada se smiri malo Darkoslave.<3
Budi dobar decko!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavestenja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenja   Obavestenja - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 26 2014, 20:05

Ja se sprdam za to, a vasim komentarima pokazujete kome pogresno radi u glavi! Bok
Nazad na vrh Ići dole
Strumf

Strumf


Muški Broj poruka : 295
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 109
Lokacija : Novi Sad

Obavestenja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenja   Obavestenja - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 26 2014, 20:27

Mr. Clutch ::
Nocerino ::
Kazem ti samo da ima duplo boljih igraca od totija i davida luiza npr. (koji je valja banovan?) koji nisu u a selekciji.

Da, ali ja pokušavam da dam šansu igračima koji imaju manje iskustva od Javija i Remzija npr. Treba i njima dati priliku da se dokažu... Smile
Ja sam bez iskustva Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavestenja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenja   Obavestenja - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 26 2014, 21:23

Mr. Clutch ::

Da, ali ja pokušavam da dam šansu igračima koji imaju manje iskustva od Javija i Remzija npr. Treba i njima dati priliku da se dokažu... Smile

brate ja sam mislio a od onog izroda mihajlovica nema vecih morona sto se tice glupavih izgovora za lecenje svojih kompleksa,ali sam se opasno zajebao kad vidim sta pises na temi
inace boli me kurac dal ces ti da me pozoves u tim jer mi tvoje misljenje ne znaci ama bas nista,a ja znam kakav sam igrac tako da cao poz
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

Obavestenja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenja   Obavestenja - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 26 2014, 21:27

Mr. Clutch napravi temu za U21 tim Srbije na predvidjenom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obavestenja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenja   Obavestenja - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Obavestenja
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: