Tabela 5. sezone (home edition) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Tabela 5. sezone (home edition) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Tabela 5. sezone (home edition)

Ići dole 
+12
Homeland(A)
Aaron Ramsey
Podolski9
Raheem Sterling
GaMe
Ziru9
Kubalionzzale
Steph Curry
Maker
Osini po prasini
Stig
Исак
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimeSre Sep 10 2014, 23:21

4. kolo

[Only admins are allowed to see this image]


1. kolo: [Only admins are allowed to see this link]
2. kolo: [Only admins are allowed to see this link]
3. kolo: [Only admins are allowed to see this link]
4. kolo: [Only admins are allowed to see this link]


Poslednji put izmenio F. Totti dana Pon Sep 22 2014, 14:22, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimeČet Sep 11 2014, 19:32

Nemamo -1 vec imamo nulu, hehe.
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 16:38

U dogovoru sa ostalim organizatorima odluceno je da se ODUZIMA jedan bod. [Only admins are allowed to see this link]

Tako da trenutno Zvezda i Man Utd imaju -1 bod.
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 16:48

Ne bih da se mesam i slicno, slazem se da je kazna potrebna, pricali smo vec o ovome kad smo onomad pisali Zakonik i mislim da sam i tad rekao da je malo cudna situacija. Na primer, tim A ne dodje na mec, tim B dodje. Tim B dobija mec 3:0, dobija 3 boda, a ekipi A se samo pise sluzbeni i ostaje na istom broju bodova.

E sad, ako nijedan tim ne dodje, dakle opet dobijaju sluzbeni, ali im se oduzima bod. Bolje prodjes u situaciji kad ti protivnik dodje. Dakle, dobijamo kaznu zato sto protivnicka ekipa nije dosla.

Tako da, malo mi je cudno da o bodovnoj sudbini ekipe odlucuje taj drugi tim (da li ce doci ili ne).

Eto, ne mogu slati PM pa moram ovako, procitajte, pa ako vam se dopadne, popricajte o ovome, ako ne, obrisite, da ne dodje do bezveznog spama Smile
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 18:09

Sta ako nam se dopadne,pa nista nisi ni predlozio osim da vam se ukine kazna koja se praktikuje vec 3 sezone Very Happy Meni ovo odgovara, jeste nelogicno malo da ne gubis bod ako se protivnicka ekipa pojavi (jedino to moze da se uvede da se u svakom slucaju bod oduzima za sluzbu) , ali s druge strane i ne mora ipak nije isto kad ti jedan tim ode na 3 boda ili kad ostanete obe na -1..al kako god
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 18:17

I ja mislim da nema tu neke logike ako neko za sluzbu dobije -1 a drugi nikakvu kaznu samo posto mu je protivnik doso. I posto je ta greska vec 3 sezona u pravilima, ne znaci da nju nemozes pametnije promjenit Prasislave. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 18:52

Pa onda vi pametniji smislite nesto pametnije Very Happy imali ste 3 sezone da smislite i da kazete nesto
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 19:08

Sta se tu treba smislit. Very Happy

Opcija 1: Sve sluzbene rezultate -1.
Opcija 2: Sve sluzbene rezultate nikakav minus nego nikakve poene i gotovo.

Posto veliki deo administracije je iz Boke, ja mislim da ce biti opcija 1 najverovatnije prva mogucnost. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Steph Curry

Steph Curry


Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 19:12

pa treba neka kazna za to kad se ne pojave ekipe na fiksni, ako ovdje bude kazne sigurno se takva situacija vise nece ponovit
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 19:15

Evo ja nisam iz boke niti ikakve veze ta boka ima s tim, ja sam da se svima oduzimaju bodovi
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 19:15

Исак ::
Ne bih da se mesam i slicno, slazem se da je kazna potrebna, pricali smo vec o ovome kad smo onomad pisali Zakonik i mislim da sam i tad rekao da je malo cudna situacija. Na primer, tim A ne dodje na mec, tim B dodje. Tim B dobija mec 3:0, dobija 3 boda, a ekipi A se samo pise sluzbeni i ostaje na istom broju bodova.

E sad, ako nijedan tim ne dodje, dakle opet dobijaju sluzbeni, ali im se oduzima bod. Bolje prodjes u situaciji kad ti protivnik dodje. Dakle, dobijamo kaznu zato sto protivnicka ekipa nije dosla.

Tako da, malo mi je cudno da o bodovnoj sudbini ekipe odlucuje taj drugi tim (da li ce doci ili ne).


Eto, ne mogu slati PM pa moram ovako, procitajte, pa ako vam se dopadne, popricajte o ovome, ako ne, obrisite, da ne dodje do bezveznog spama Smile
Ej pa i vi ste o nama odlucivali, cc Razz
Nazad na vrh Ići dole
Ziru9
Administrator
Administrator
Ziru9


Muški Broj poruka : 488
Datum upisa : 11.04.2014
Godina : 24

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 19:22

Slazem se sa Isakom.
Bolje prodjes kada ti protivnik dodje, ne gubis bodove.
Ako nema ni jednog ni drugog tima onda ti se oduzimaju bodovi.
Ili da se oduzimaju bodovi i kad ti protivnik dodje, i kad ne,
ili da se ne oduzimaju uopste.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 12 2014, 20:16

Onda prvu sluzbu tolerisati, svaku trecu oduzimati po 1 bod, bilo da protivnicka ekipa dosla ili ne..

U ovom slucaju, Porto, CZV i UTD imaju jednu kaznu, naredni put ako ne dodju da im se oduzmu bodovi :3
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 26 2014, 17:33

daj za 5. kolo
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Sep 26 2014, 18:10

[Only admins are allowed to see this link] Zvezdi i Mancesteru oduzmete jedan bod i to je sva nauka.
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePon Sep 29 2014, 12:56

Ajde toti uradi sad tabelu da znamo na cemu smo!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Okt 03 2014, 11:58

Sta se desilo sa ovim?
Nazad na vrh Ići dole
GaMe

GaMe


Muški Broj poruka : 419
Datum upisa : 08.04.2013
Godina : 34

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Okt 03 2014, 13:44

[Only admins are allowed to see this image]

EDIT: Spartak +3 boda vs BvB


Poslednji put izmenio GaMe dana Pet Okt 03 2014, 16:20, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Okt 03 2014, 14:01

Ima bar 1 greska... Tu pise, da je Zvezda odigrala 7 utakmica i da ima 4 win i 1 draw i 11 poena. Pogledaj to jos malo.
Nazad na vrh Ići dole
Podolski9

Podolski9


Muški Broj poruka : 293
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 30

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Okt 03 2014, 14:07

nije greska kad je imala 2 sluzbena na koji ni jedan tim nije dosao
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Okt 03 2014, 17:16

daj radicu ja tabelu kad necete lepo
Nazad na vrh Ići dole
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey


Muški Broj poruka : 175
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 31

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Okt 03 2014, 20:38

Kolko ja znam, pise se 3-0 protiv svakog narednog tima, sto bi se pisalo 3-0 protiv timova protiv kojih su igrali?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimePet Okt 03 2014, 20:51

Pise se protiv svih, na primer boka je dobila celzi 9:0 a celziju je upisan sluzbeni jer se boka raspala sto znaci da bi nama trebalo da bude upisanao 3:0 i jos onih -1 zbog kazne
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimeNed Okt 05 2014, 22:55

8. kolo

[Only admins are allowed to see this image]
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitimeČet Okt 09 2014, 22:54

9. kolo tabela - jos 2 kola do polusezone.

[Only admins are allowed to see this image]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tabela 5. sezone (home edition) Empty
PočaljiNaslov: Re: Tabela 5. sezone (home edition)   Tabela 5. sezone (home edition) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tabela 5. sezone (home edition)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Tabela 3. sezone
» Tabela 4. sezone SRS lige
» Tabela II lige
» Olimpijada #1 - Tabela medalja i disciplina
» Kvote 6. sezone

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: