Cukaricki (fejkanje, laganje) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Cukaricki (fejkanje, laganje) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Cukaricki (fejkanje, laganje)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

Cukaricki (fejkanje, laganje) Empty
PočaljiNaslov: Cukaricki (fejkanje, laganje)   Cukaricki (fejkanje, laganje) Icon_minitimeSub Apr 26 2014, 22:32

[Only admins are allowed to see this link] - Ovo je snimak danasnje utakmice protiv cukarickog

Ovo sto radi Cukaricki treba zavrsit.. Prvo kao sto se na snimku moze i da vidi, je da fejkuju igrace (u tom primeru NaNija) i onda se prave budale.. Onda se ih treba cekati 30 minuta, da dodjeju, nakon toga, dodje rZ koji je banovan (tako sam cuo) i nije na spisku igraca Cukarickog [Only admins are allowed to see this link]

Takodjer imaju samo 2,3 aktivna igraca i mislim, da ako se jih pusti do kraja sezone u ligi, nece odigrati ni 2,3 utakmice do kraja..
Nazad na vrh Ići dole
Aguero




Muški Broj poruka : 306
Datum upisa : 18.10.2013

Cukaricki (fejkanje, laganje) Empty
PočaljiNaslov: Re: Cukaricki (fejkanje, laganje)   Cukaricki (fejkanje, laganje) Icon_minitimeSub Apr 26 2014, 22:55

evo da i ja odgovorim sa jednim sastavom. nani koji je usao nemam pojma ko je, majke mi. znam da mi sad nece niko verovati iako kazem da ga ne poznajem, ali kako moze igrac da ima isto crnogorsku zastavu kao pravi. ja ne znam ono ko je bio, ali je neko sa foruma jer sam link od sobe stavio na chat. rZ je ubacen usastav ekipe pre meca i to sam napisao u temi Cukaricki. i nek mi raheem objasni kako je rZ mogao biti na spisku na kojem je on rekao u prethodnoj poruci kad mora veloso da ga ubaci, a on nije bio tu. ja sam ipak napisao u temi tima da je ubacen da se zna. raheem, to sto ti nesto mislis boli me uvo. svi igraci su aktivni i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Cukaricki (fejkanje, laganje) Empty
PočaljiNaslov: Re: Cukaricki (fejkanje, laganje)   Cukaricki (fejkanje, laganje) Icon_minitimeSub Apr 26 2014, 23:24

Kad je Ajax prosle sezone pricao isto ovo naravno da nisu bili fejk sve su to pravi igraci koji po pola godine ne ulaze na forum gg aguero gg cuka cao
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Cukaricki (fejkanje, laganje) Empty
PočaljiNaslov: Re: Cukaricki (fejkanje, laganje)   Cukaricki (fejkanje, laganje) Icon_minitimeSub Apr 26 2014, 23:25

Aguero rZ je banovan i ne mozes da ga ubacis u tim..i da nije dok ti ga veloso ili neko ne ubaci u ugovore igrac nema pravo da igra za tebe..
Nazad na vrh Ići dole
Aguero




Muški Broj poruka : 306
Datum upisa : 18.10.2013

Cukaricki (fejkanje, laganje) Empty
PočaljiNaslov: Re: Cukaricki (fejkanje, laganje)   Cukaricki (fejkanje, laganje) Icon_minitimeNed Apr 27 2014, 20:34

osini, izvinjavam se za rZ. meni je Bruno Mezenga rekao na forumu sad cu da ga odbanujem. ja sam mislio da je odbanovan i moze da igra, ali me je bruno izjebao. a sto se tice fejka, niko od igraca nije bio fejk. ovo kazem po 100. put. svi su bili tu. samo sam ubacio rZ. onaj nani kad je usao, svi su rekli da je fejk. ja sam rekao: ako je fejk, onda ga ban!!! a igraci maribora su poceli da se smeju i rekli su: ahahah, ma nmvz, nek igra. ae raheem objasni mi ovo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

Cukaricki (fejkanje, laganje) Empty
PočaljiNaslov: Re: Cukaricki (fejkanje, laganje)   Cukaricki (fejkanje, laganje) Icon_minitimeNed Apr 27 2014, 20:35

Pa zezali smo se, jbt.. Ne igramo ovu ligu za pare, jbt.. A ti padas na svaku foru, stvarno.. Iako rZ ne bi bio banovan ne bi smjeo igrati, zato sto nije bio na spisku igraca..
Nazad na vrh Ići dole
Aguero




Muški Broj poruka : 306
Datum upisa : 18.10.2013

Cukaricki (fejkanje, laganje) Empty
PočaljiNaslov: Re: Cukaricki (fejkanje, laganje)   Cukaricki (fejkanje, laganje) Icon_minitimeNed Apr 27 2014, 20:37

stvarno da ste se zezali??? a da smo mi igrali nereseno ili pobedili digli bi frku oko toga da li je nani bio fejk ili ne. ae bre nemoj kenjati vise!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cukaricki (fejkanje, laganje) Empty
PočaljiNaslov: Re: Cukaricki (fejkanje, laganje)   Cukaricki (fejkanje, laganje) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Cukaricki (fejkanje, laganje)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» BvB - Cukaricki
» Čukarički - Velež
» [B] Olympiakos - Cukaricki
» Napoli-Cukaricki 5-0
» [B] Sevilla - Cukaricki

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: