Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata Empty
PočaljiNaslov: 6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata   6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata Icon_minitimeČet Jan 09 2014, 18:51

6. Kolo

Crvena Zvezda - Porto 1:0(0:0)
6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata 0506_cz_zemun_9

U neizvesnom mecu na Marakani, Zvezda je slomila Porto tek minut pred kraj golom napadaca saneocm.
Porto cija je forma bila u usponu dobro se drzao i pretio, ali nisu uspeli da nadju put do gola Vidare.
Za portugalce su nastupili svi igraci njihovog tima osim czv-a, dok je za Zvezdu standardna ekipa igrala, Vidara, Javi, Isco i sana!
Posle ove pobede, Zvezda je obezbedila 1. mesto na tabeli posle 1/3 ligaskog dela, ili 1/4 ukupne sezone u svojoj diviziji.
Moze li Zvezda da konacno uzme titulu, posle Ajaksa i Boke Juniors?

Borussia Dortmund - Chelsea 1:1(0:0)

6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata Westfalenstadion

Ekipa Celzija priredila je jos jedno iznenadjenje nakon 0:0 sa Zvezdom u 5. kolu, kada su dosad nevidjenim bunkerom sacuvali svoj gol!
Ovog puta, u Dortmundu, rezultat je bio 1:1. Auto golom Puja Sotke, za kojeg je nakon ovog meca utvrdjeno da je ipak SMAK, BvB je poveo 3 minuta pred kraj.
Medjutim u zaustavnom vremenu, na 20:09, Ramires uspeva da postigne sjajan gol i donese bod Celziju, koji da se nije branio vecim delom meca, mozda je mogao i sva 3 boda da osvoji.
Inace posle meca, njihov igrac Pujo Sotka tj SMAK je odlucio da potpise ponovo za Ajaks za koji je igrao jednim delom 1 sezone lige koju je Ajaks osvojio
On ce u Ajaks preci na polusezoni, a Celzi je krenuo u potragu za njegovu zamenu, ne bi li dosli do eventualnog plej ofa!

Maribor - Sampdoria 2:1(1:0)

6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata Home8

Uz dosta muke, ekipa Maribora uspela je da pobedi poslednje plasiranu ekipu Sampdorije i tako je ostavi i dalje bez ijednog boda.
Njihov igrac fake na 8:36 otvorio je mec lepim golom za 1:0. Na 2:0 je povisio Raheem Sterling odmah na pocetku drugog poluvremena.
U zaustavnom vremenu meca, Sampdoria je postigla gol za smanjenje na 2:1. Iako tek tada, gosti su imali puno sansi, i Maribor se ipak provukao u ovom mecu.
Sve u svemu, domacini su tako prekinuli mini seriju neuspeha i vratili se blizu vrha tabele!

Velež Mostar - Napoli 3:0(0:0)

(sa ovog meca nazalost nema slika, nas fotograf se izgubio na putu do Mostara)

I ekipa Veleza se muci cele ove sezone nakon ispadanja iz LS. Tek u drugom poluvremenu, slomili su otpor solidnog Napolija.
Homeland i Game u 13. i 14. minutu postigli su dva brza gola kojm je konacno slomljen otpor gostiju iz Italije.
Pred kraj utakmice, kapiten Napolija, Maximo postize autogol za konacnih 3:0.
Velez se ovom pobedom primice plako pozicijama koje vode u plej of, i videcemo mogu li da ga na kraju i izbore, duga je sezona!

Cukaricki - Sevilla 3:0(sluzbeni)

6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata 231532_pivo-reuters_orig

Gosti iz Sevilje izbaceni su iz lige, tako da je na Banovom Brdu usledilo slavlje povodom prve pobede u ovoj sezoni!
Cukaricki je ovim popravio svoju gol razliku koja sad iznosi -21.

Atletico Madrid - Olympiakos 2:2

6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata Estadio_vicente_calderon

U ponovljenom mecu u Madridu, domacin i Olimp su odigrali 2:2.
Razlog za ponavljanje je nedopustanje da se na stadion uvedu kamermani, te je pobeda koju je Atletiko ostvario 2:1 u prvom mecu izbrisana.
Oba tima smogli su nekako snage da ponove mec a rezultat je bio 2:2, sto u sustinu ne odgovara ni jednom ni drugom na kraju.
Golove su postigli hihu i Strumf za Olimp, a Falcao dva puta za Atletiko!

Liverpool - Ajax 2:1(0:1)

6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata TMCL261013LIVERPOOL-21-6245926

Iz dvojke u keca na Enfildu, Ajaks je poveo golom, tj autogolom 601-a kome je ovo drugi auto gol u sezoni.
Medjutim, Drogbeni u drugom poluvremenu donosi preokret sa svoja dva gola uz pomoc Brajanta, i Liverpulu veoma vaznu pobedu u debriju kola B divizije!
Za Ajax su nastupali i Draxler, Di maria, Nocerino i uE, a za Liverpul jos Joao Moutinho.
Posle ove pobede, Live je zaostajao 3 boda za Malagom, ali zbog losije gol razlike i medjusobnog meca ostace 2. na tabeli posle 1/4 sampionata sta god bude bilo u 7. kolu.

Malaga - Arsenal 4:0(3:0)

6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata Lucas-Piazon

U poslednjem mecu ovog kola, koji je ponovljen, Arsenal je izgubio ubedljivo od Malage, kao i na pripremama!
U prvom mecu, Malage je slavila 4:0, golovima TB87-a i isaka, oba po dva gola, i 3 asistencije Nule.
Medjutim, kao u mecu Atletika i Olimpa, nije bilo snimka, te se mec ponovio.
rezultat je bio isti, samo su strelci bili drugi, ovaj put, kamermana je bilo, a 2 gola dao je Nula, dok su Isak i TB87 dali po jedan.
Odmah zatim, u drugom poluvremenu, Arsenal je ostao bez igraca, te posto 4v3 nije bilo moguce, utakmica je zapisana kao 4:0.
Ovim je Malaga potvrdila 1. mesto posle 1/4 sezone.
Ipak ostaje zal sto i 2. poluvreme nije bilo odigrano, pa da Malaga jos koji lep gol postigne za publiku, kao i da se Isak-u i TB-u vrati po jos 1 gol koji su dali u ponistenom mecu.
Nakon meca, usledile su velike svadje u ekipi Arsenala, cija buducnost do kraja sezone ostaje neizvesna!

Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

PočaljiNaslov: Re: 6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata   6. Kolo Lige - Malaga i Zvezda prvi posle 1/4 sampionata Icon_minitimeČet Jan 09 2014, 19:08