Pregled 4. kola B divizije

Gost
Gost

Pregled 4. kola B divizije Empty
PočaljiNaslov: Pregled 4. kola B divizije   Pregled 4. kola B divizije Icon_minitimeČet Dec 26 2013, 09:29

Zbog obaveza, sa malim zakasnjenjem pisem progled 4. kola B divizije.

Liverpool 3:1 Arsenal

Utakmica ravnopravnih timova. Svaki rezultat je mogao da se ocekuje. Medjutim, Liverpul je golovima Drogbenog u prvom, Joao Moutinha i Brajanta u drugom poluvremenu savladao Arsenal sa 3:1. Pocasni gol za Arsenal dao je Dante TVRiper. Igrac utakmice je Drogbeni, sa jednim golom i dve asistencije. Ovakav ishod je mnogo znacio Liverpulu, sobzirom da su imali 2 boda manje od Arsenala. Navijaci su presrecni ishodom.

Pregled 4. kola B divizije Liverpul-navijaci

Olympiakos 0:1 Malaga

Definitivno utakmica 4. kola B divizije, a slobodno se mzoe reci i celokupnog kola. Utakmica je do samog kraja bila izjednacena. Medjutim, sreca je bila na strani Malage, pa je Strumf umesto da loptu izbaci u korner, glavom oterao loptu u svoju mrezu. Nemocni Maker nije mogao nista uciniti. na srecu Malage i njenih navijaca, Malaga ne zaostaje za Ajaxom.

Pregled 4. kola B divizije Malaga-navijaci

Cukaricki 0:7 Ajax Amsterdam

Kao i uvek, Cukaricki se dobro drzi u prvom poluvremenu. Primil su samo 2 gola od mocnog Ajaxa, ali u drugom poluvremenu su primili cak 5 golova, od kojih su dva bili autogolovi Pepe Reine i Aguera (mogu da se pohvale da su dali golove u utakmici protiv Ajaxa). Pobedom nad Cukarickim, dele prvo mesto sa Malagom. Iako je gostovanje na stadionu Cukarickog, Ajaxovci uvek u velikom broju.

Pregled 4. kola B divizije Ajax-navijaci

Atletico Madrid 3:0 Sevilla

Igraci Sevilje i dalje odbijaju da igraju utakmice zbog neisplacenih dugovanja kluba prema njima. Iako su lako dosli do 3 boda, Madrizani i nisu previse zadovoljni, uglavnom navijaci.

Pregled 4. kola B divizije Atletico+Madrid+v+Athletic+Bilbao+UEFA+Europa+57xF6X5KHDql

Tabela B divizije posle 4. kola:

Pregled 4. kola B divizije Updcfnimw9ozqak4c2ru
Kubalionzzale

Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Pregled 4. kola B divizije   Pregled 4. kola B divizije Icon_minitimeČet Dec 26 2013, 13:39