[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimeNed Dec 22 2013, 21:37

Homeland i Ramsey svedoci!
Nazad na vrh Ići dole
Luizdinho




Muški Broj poruka : 259
Datum upisa : 13.05.2013
Godina : 25

[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimeNed Dec 22 2013, 21:44

Mi smo vas cekali 2. dana i nismo trazili sluzbeni a vas nije bilo
Sad ste pravo picke
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimeNed Dec 22 2013, 21:45

Cekamo vas prvo 2 dana od nastanka teme a onda jos kaze shozi da ce nas obavjestiti i nije i jucer vas cekali i nista i sad kazete sluzbeni kad vam sholzi nemoze da udje ima kao FAQ..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimeNed Dec 22 2013, 21:51

Zna se kad je fiksni termin
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimeNed Dec 22 2013, 21:54

Znaci ovako, nemas prava da napises da je tim dobio sluzbeni dok se ne konsultujes sa adminima. Temu ti necu jos obrisati iz razloga samo da bi procitao ovu moju poruku!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimeNed Dec 22 2013, 21:59

Ok ali oni su bili napustili sobu sta ja sad mogu ?
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimeNed Dec 22 2013, 22:00

Mozes da obavestis Prosineckog, TB87 ili mene pa da ti kazemo sta da radis, ne moze se nista raditi na svoju ruku!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimeNed Dec 22 2013, 22:02

Pa dobro ja sam objavio posto su mi rekle sudija da je sluzbeni mozda sam pogresio sto sam odmah objavio
Nazad na vrh Ići dole
Homeland(A)

Homeland(A)


Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 13:22

Nismo ti ni ja ni remzi rekli da je sluzbeni.
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 13:49

Ma ispali ste picke.. Nema vas redno online, htjeli su vas likvidirati iz lige a odma kad vidite sansu hocete sluzbeni.. Toliko..
Nazad na vrh Ići dole
Luizdinho




Muški Broj poruka : 259
Datum upisa : 13.05.2013
Godina : 25

[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 14:12

Ramires ::
Ne bi bilo pravedno ni da Maribor ni da Napoli dobiju sluzbeni ! Ili 0-0 ili da se odigra kad su obje ekipe tu
Da Maribor dobije sluzbeni - nisu bili na fiksnom terminu a 2 puta su im oprostili (sto nisu morali)
Da Napoli dobije - opet nisu dosli 2 puta samo na fiksnom su bili tu, opet nije pravedno Smile

Tu su admini da odluce
Mi smo bili i na fiksnom tu i njih smo kod Jaska u sobi cekali 40 min da dodju (msm da im igrac dodje)
Kad je dosao nije mogao da udje kod Jaska u sobu pa je Arhivator hostovao i nasem igracu je bio preko 200 ping a kod Jaska 80
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 14:21

Jedino sto bi ovde prevedno bilo je 0:0 i po minus bod svima. Zasto?
Nijedna ekipa ne moze da dostavi sliku da su oni bili tu na fiksnom terminu, a protivnicka ekipa ne jer su obe ekipe bile tu na fiksnom terminu (koliko sam razumeo).
Dakle lepo u pravilima pise ukoliko se utakmica ne odigra do cetvrtka i nema dokaza odnosno slike da je jedan tim bio tu drugi ne rezultat je 0:0 i po minus bod.
Jos jedna stvar. Vi imate fiksni termin, i to je jedino sto se racuna, ne interesuju nas vasa dogovaranja, i kolko je koga puta ko ispalio na dogovaranjima. Mozete se dogvoriti i odigrati, a ne morate, jedino sto mi gledamo je fiksni termin, zato on i postoji.
Nazad na vrh Ići dole
Oscar

Oscar


Muški Broj poruka : 339
Datum upisa : 03.08.2013
Godina : 26

[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 14:24

Nisam znao da su oba bila na fiksnom ! Prvo mi se ucinilo da Maribor nije bio Smile
Ne znam onda nek' admini odluce
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 14:46

Znaci mozemo do danas, Prosi?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 19:37

Ma sta vi znate, ovaj Napoli je totalno neaktivan, samo dva igraca im dolaze na forum, o kakvoj pravdi pricate, alo? 2 dana se nisu javljali od otvaranja teme, tako da smo ostali na subotu i nedelju.. Trebali smo igrati u subotu oko 20h ili 21h, onaj shozlozhzili rekao da ce da javi da li mogu i naravno nije javimo, mi se skupili.. Onda u nedelju smo ih cekali u istom tom terminu, nisu dosli, zakazli smo opet u 21h u nedelju, a tu vec ne znam kakva je situacija bila, nisam bio prisutan.. Tako da ne mozete tretirati i nas i njih i dodeliti nam iste kazne, zato sto smo se pojavljivali i aktivniji smo bili, kako u temi tako i na forumu...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 19:38

Pa brt dosli ste juce na tekmu i da igramo ovaj uvek da izadje sad smo mi krivi jel ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 19:40

Ma ti cuti nemoj da me nerviras vise slepce jedan... Glumite mi tu neke zrtve..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 19:40

Ko si ti da mi kazes da cutim ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 19:42

Ja sam ti tata, aj u krevet sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitimePon Dec 23 2013, 19:43

Ajd odjebi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Empty
PočaljiNaslov: Re: [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)   [A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
[A] NK Maribor 0 - 3 Napoli (Sluzbeni)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» [A] NK Maribor 3 - 0 Napoli (Sluzbeni)
» Napoli 3 - 0 Arsenal (Sluzbeni )
» Atletiko 3-0 Napoli (sluzbeni)
» Napoli - Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )
» Napoli - Čukarički 3:0 (Sluzbeni)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: