Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]

Ići dole 
+12
Sergio Ramos
Oscar
Xavi6
Osini po prasini
Stig
Aaron Ramsey
Alonso
Podolski9
Veloso
Oliver Giroud
LeBron James
RvP20
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Uvesti fiksne termine
Da
Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty62%Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
 62% [ 33 ]
Ne
Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty38%Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
 38% [ 20 ]
Ukupno Glasova : 53
 

AutorPoruka
Gost
Gost




Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:14

'Ajde da vidimo kakvo je misljenje naroda u vezi uvodjenja fiksnih termina odigravanja utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

RvP20


Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:15

Da.
Nazad na vrh Ići dole
LeBron James




Muški Broj poruka : 234
Datum upisa : 02.06.2013

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:15

Po meni dobra ideja ali da termini budu normalni tako da svi mogu da dodju npr. od 9 do 11
Nazad na vrh Ići dole
Oliver Giroud

Oliver Giroud


Muški Broj poruka : 30
Datum upisa : 04.11.2013

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:16

DA
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

Veloso


Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Nema

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:16

Ja sam za to, jos jedna stvar koja mi se svidja na haxsportsu. Plus one wildcard samo kod nas bi malo drugacije to uveli
Nazad na vrh Ići dole
Podolski9

Podolski9


Muški Broj poruka : 293
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 30

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:17

Ne, najvise zbog toga sto ce bit sluzbenih rezultata a toga prosle sezone nije bilo, jedino ako se uvede wildcard
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:18

Wildcard?
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:19

Ako će opet biti ono pravilo dvije utakmice u jednoj sedmici, onda bi možda trebalo jedan dan odrediti kao fiksan (ponedjeljak), s tim da se može odigrati sve do početka novog kola (npr do četvrtka). U slučaju da se utakmica nikako ne odigra onda pravo na službeni polaže onaj tim što je došao kada je bio fiksni termin.

Pošto kod nas ima dosta onih koji ili rade ili su zaokupljeni toliko RL-om, možda na fiksni ne bi mogli stići.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:20

A. Alonso Nesta ::
Ako će opet biti ono pravilo dvije utakmice u jednoj sedmici, onda bi možda trebalo jedan dan odrediti kao fiksan (ponedjeljak), s tim da se može odigrati sve do početka novog kola (npr do četvrtka). U slučaju da se utakmica nikako ne odigra onda pravo na službeni polaže onaj tim što je došao kada je bio fiksni termin.

Pošto kod nas ima dosta onih koji ili rade ili su zaokupljeni toliko RL-om, možda na fiksni ne bi mogli stići.
Cemu onda fiksni ako mogu odigrati bilo kad?
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:21

Prosinečki ::
A. Alonso Nesta ::
Ako će opet biti ono pravilo dvije utakmice u jednoj sedmici, onda bi možda trebalo jedan dan odrediti kao fiksan (ponedjeljak), s tim da se može odigrati sve do početka novog kola (npr do četvrtka). U slučaju da se utakmica nikako ne odigra onda pravo na službeni polaže onaj tim što je došao kada je bio fiksni termin.

Pošto kod nas ima dosta onih koji ili rade ili su zaokupljeni toliko RL-om, možda na fiksni ne bi mogli stići.
Cemu onda fiksni ako mogu odigrati bilo kad?
Nema pravo prenošenja igranja meča u terminu sljedeća dva, čak i tri kola.


Poslednji izmenio A. Alonso Nesta dana Čet Dec 05 2013, 19:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:21

Zašto postoji glasačko telo uopšte jer vidim da stalno glasa ceo forum i npr. hibi,johnny,giroud i ekipica mogu da odluče neku bitnu stvar u vezi lige...p.s glaso za da jer je besmisleno cekati nekog doveka i nece biti slučajeva nećemo da igramo jer nam nije došo ovaj,onaj...
Nazad na vrh Ići dole
Podolski9

Podolski9


Muški Broj poruka : 293
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 30

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:22

Prosinečki ::
Wildcard?
ako je termin npr. utorak u 21h a vi se tada ne mozete skupit onda iskoristis taj wildcard pa odredite neki drugi termin al ima odreden broj wildcardova
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:22

U svakom slučaju sam ZA
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:22

Nocerino ::
Zašto postoji glasačko telo uopšte jer vidim da stalno glasa ceo forum i npr. hibi,johnny,giroud i ekipica mogu da odluče neku bitnu stvar u vezi lige...p.s glaso za da jer je besmisleno cekati nekog doveka i nece biti slučajeva nećemo da igramo jer nam nije došo ovaj,onaj...
Lepo sam stavio da je ovo samo misljenje forumasa.. Nigde ne pise da ce bilo sta biti osvojeno.
Nazad na vrh Ići dole
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey


Muški Broj poruka : 175
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 31

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:22

Ma ne svidja se to meni, to je samo jedan nacin vise da se ljudi "vezu" za sve ovo...U nekom timu mozda ima nekolicina koji rade/studiraju ili klinci koji su u skoli...bas ce sad on trcat kuci da bi igrao tekmu na haxu, nepotrebno...najbolje da ostane kako je bilo, imate 3 dana pa kad se dogovorite i pojavite to vam je to Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:26

Glasao sam za Da, ali kad sam malo bolje razmislio skontao sam da sam se sjebao ali nebitno Smile Nema šanse da ovde uspe to sa fiksnim terminima..eno na shb probali sa tim i ne funkcioniše nikako tako da mislim da ni ovde ne bi uspelo...
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:32

-Fiksni termini su četvrtak i nedelja u 21 sat i oni sluze kao poslednji rok za odigravanje utakmica. Naravno moguće je mečeve odigrati i pre ovog roka ali i četvrtkom i nedeljom posle 21h ako se timovi tako dogovore u temi predviđenoj za to. Fiksni termini su uvedeni iz razloga da tim koji se prvi put pojavio na dogovorenom terminu ne bi mogao da kalkuliše i dobije meč službenim rezultatom a i kao poslednja šansa ako dva tima ne mogu da se slože oko termina. Ako se to desi i nijedan tim se ne pojavi u tim terminima meč se registruje 0:0 i oba tima dobijaju -1 bod.

Mozda ovako?

Edit: Ako se desi da su timovi ugovorili termin npr u utorak i jedan tim se ne pojavi u tom terminu a do kraja roka se ne dogovore za novi termin tim koji se nije pojavio prvi put gubi utakmicu sluzbenim rezultatom jer je pristao da se mec odigra u odredjenom terminu a nije se pojavio u dogovoreno vreme!


Poslednji izmenio Стиг ТДИ dana Čet Dec 05 2013, 19:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:33

Slazem se sa Stigom
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 19:57

Evo neka moja ideja,ne bi ja bio ja da ne smislim nesto svoje naravno..Vec sam nekom ovo rekao al evo da ponovim. Da se uzmu dva termina nedeljno kao fiksni termini i to danima kada se preklapaju 2 kola( da se namesti da se kola preklapaju jedan dan, npr jedno od nedelje do cetvrtka i drugo cetvrtka do nedelje..nek je sreda nebitno koji dan..) pa bi timovi sa slabijom aktivnosti mogli da racunaju da taj dan odigraju 2 utakmice.. Znaci uzme se fixni termin za prvo kolo npr nedelja 20 00 i cetvrtak 21 00 , a za drugo kolo cetvrtak 20 00 i nedelja 21 00, trece kolo ta nedelja 21 00 i tako dalje i tako dalje znaci mogli bi ljudi doci nedeljom odigrati jednu u 20 00 i drugu u 21 00 i resiti 2 kola..naravno niko ne brani nikome da se dogovori ako zeli da odigra npr petkom ili subotom ali da to bude na svoju odgovornost i da se za sluzbene rezultate u obzir uzimaju ova 2 fiksna termina..
Nazad na vrh Ići dole
Xavi6
Grafički Tim
Grafički Tim
Xavi6


Muški Broj poruka : 280
Datum upisa : 30.11.2013
Godina : 36

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 20:12

Pa isto je rekao i STIG . Mogu odigrati u cetvrtak u 21:00 jedno a u 22:00 npr iduce kolo koje vazi do nedjelje u 21h pa su do tada slobodni ili vice versa kako god Smile
Nazad na vrh Ići dole
Oscar

Oscar


Muški Broj poruka : 339
Datum upisa : 03.08.2013
Godina : 26

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 20:25

Nisam za... msm to smaranje oko haxa prosto kad se dogovore 2 ekipe neka se pojave i Boze moj.. :)u roku od 3,4 dana koliko ima ovisno od kola Very Happy
Ili da ima ograniceno koriscenje tog fiksnog termina ,recimo 2 puta u toku sezone jednom na polu sezoni ili tako nesto Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sergio Ramos
Administrator
Administrator
Sergio Ramos


Muški Broj poruka : 796
Datum upisa : 06.05.2013

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 20:26

2 utakmice od 20min nedeljno, u fiksnom
terminu, ko ne bi stigao. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 20:33

Ne, fiksni termini ni na SHB-u nisu uspeli. Nemojte glumiti ESL molim vas...
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 20:48

Definitivno ne, slazem se sa ramzijem, definitivno ne ...
Pa jedva se organizujemo kad su kad mi hocemo termini a kamoli kad budu fiksni ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitimeČet Dec 05 2013, 20:51

Tacno Kuba
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Empty
PočaljiNaslov: Re: Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]   Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA] Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Misljenje raje [FIKSNI TERMINI UTAKMICA]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» [1. utakmica] BvB 3 - 0 Liverpool FC
» Dogovaranja utakmica Kupa 10. sezona
» [2 utakmica] Maribor - Velez
» Produzava se rok za odigravanje kup utakmica!
» Raspored odigravanja utakmica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: