Predlog za ligu EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Predlog za ligu EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Predlog za ligu

Ići dole 
+9
Aaron Ramsey
Podolski9
MajstorRade
GaMe
Žiru
Osini po prasini
Nula
Isco Alarcón
Keith Flint
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Keith Flint

Keith Flint


Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 14:50

Dakle imam predlog jedan za koji su se slozili neki clanovi na forumu a to je da napravimo samo jednu prvu ligu podeljenu na dve "konferencije" ili kako god, u kojoj bi bilo na primer po 10 timova (valjda). Igrao bi svako sa svakim iz obe lige samo po jednom da liga ne traje godinu dana, i prve 4 ekipe iz obe lige bi igrale plej of. Na primer prvi iz jedne konferencije igra sa cetvrtim iz druge, drugi iz prve igra se trecim iz druge itd. Nema ispadanja iz lige, al svejedno neki timovi ce se raspasti do kraja sezone tako da ko napravi tim ulazi umesto ekipe koja se raspala. Druga liga je sranje na ovom forumu i uvek na kraju ostanu 3 ekipe koje igraju a ovo ostale sve sluzbeni. Mrzi me dalje da pisem mislim da sam bio jasan, ovde ce sad da se stvori rasprava od 10 strana zato sto smo svi debili pa ne mozemo da se dogovorimo i svako misli da je upravu. Meni puca kurac dao sam predlog koji mi se cini zanimljivim a vi kako hocete, bilo bi dobro da se stavi a glasanje pa da odlucimo.
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 14:54

Oko formata lige odlucivace se glasanjem to je sigurno.Zamolio bih da ne spamujete bezveze na ovoj temi nego da ako imate iznesete samo svoj predlog i svoju viziju formata lige.
Unapred zahvalni.
Nepotrebni komentare ce biti obrisani.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 15:12

Evo po meni najrealnije kako bi trebalo da izgleda, sa po 10 timova:

[Only admins are allowed to see this image]

Naravno, bice drugacije stanje za par nedelja kad liga treba da pocne...
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 15:25

znaci predlog

prva liga od 10 i druga liga od 10

1. liga:

zvezda,
live,
olimp,
velez,
bvb,
malaga,
arsenal,
celzi,
napoli,
mancester siti,

7/8 - baraz
9-10 - ispadaju

2.liga:

Ajax,
atletiko
sahtjor
porto
newcastle
olimpic
milan
cukaricki
sutjeska
itd



Poslednji put izmenio Nula dana Sre Nov 13 2013, 15:53, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Keith Flint

Keith Flint


Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 15:26

Sto se mene tice moze ovako kako je Toti napravio. Takodje mozemo i kao sto je Isko predolozio da izaberemo 10 najjacih timova i onda napravimo zreb i rasporedimo po 5 u obe lige, nakon toga uradimo isto i za 10 slabijih timova i raspredimo po 5 u obe lige. U tom slucaju bi sreca odlucivala i nebi bilo problema.
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 15:26

Bravo toti al si ga promesao..svaki sa leve strane je za klasu jaci od svog (nazovi) para s desne strane..ps sve ce se odlucivati kad dodje vreme za to al ideja je sasvim ok pogotovo sto mi se druga liga cini maltene jacom od prve :Dmakar poneki timovi.....I ja msm da je bolje da se tako zrebom odluce..mada moze i ovako kako je toti da se naprave po 2 tima po jacinama ali da se onda razbacaju a ne jaci levo slabiji desno Very Happy u svakom slucaju zreb neki da bude
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 15:36

pa ne mora da znaci, mozda u ligi je tako, ali opet izvrsili su se transferi i pojacani su slabiji klubovi a oslabljeni su slabiji klubovi... Npr. Arsenal sad je veliki favorit za LS, a do juce jedva da ce drugu ligu da prodju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 15:51

pa eto a opet si ga stavio s leve strane Very Happy kao i sve jace Very Happy nmvz svaka cast za ideje slazem se s obojicom al opet nek bude neki zreb da ne bude kuknjave posle Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 15:54

Bilo bi najbolje da se umesto druge lige napravi jedan mini kup za ulazak u prvu ligu i da npr. finalisti prođu u najviši rang, a za one koji ne bi stigli do finala organizovali bi se neki turniri, zanimacije itd., da ne bi ispalo da su novokomponovani timovi zapostavljeni. Sigurno je bolje to nego da se igra druga liga u kojoj čak 80% timova dođe na forum, prijave se za ligu i više se ne pojave... U svakom slučaju, sviđa mi se Flintov predlog. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Žiru
Banned
Banned
Žiru


Muški Broj poruka : 5
Datum upisa : 07.11.2013
Godina : 27

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 15:58

Draxler ::
Bilo bi najbolje da se umesto druge lige napravi jedan mini kup za ulazak u prvu ligu i da npr. finalisti prođu u najviši rang, a za one koji ne bi stigli do finala organizovali bi se neki turniri, zanimacije itd., da ne bi ispalo da su novokomponovani timovi zapostavljeni. Sigurno je bolje to nego da se igra druga liga u kojoj čak 80% timova dođe na forum, prijave se za ligu i više se ne pojave... U svakom slučaju, sviđa mi se Flintov predlog. Smile
Da ali 2 tima koja bi ispala iz 1. lige bi opet igrala mini turnir i ta 2 bi prosla, cim ostatak prosle sezone nije mogao doci do finala, nece ni tada.
Nazad na vrh Ići dole
GaMe

GaMe


Muški Broj poruka : 419
Datum upisa : 08.04.2013
Godina : 34

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 16:01

ma bilo je lijepo ovo do sad kako smo igrali,nema potrebe za promjenama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 16:07

Ma jednostavno stavite na glasanje ovaj flintov predlog, nulin i ako ima jos neko neki, i odlucice se
Nazad na vrh Ići dole
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 16:11

Dobra je flintova ideja Very Happy


Poslednji izmenio MajstorRade dana Sre Nov 13 2013, 19:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 16:55

Žiru ::
Draxler ::
Bilo bi najbolje da se umesto druge lige napravi jedan mini kup za ulazak u prvu ligu i da npr. finalisti prođu u najviši rang, a za one koji ne bi stigli do finala organizovali bi se neki turniri, zanimacije itd., da ne bi ispalo da su novokomponovani timovi zapostavljeni. Sigurno je bolje to nego da se igra druga liga u kojoj čak 80% timova dođe na forum, prijave se za ligu i više se ne pojave... U svakom slučaju, sviđa mi se Flintov predlog. Smile
Da ali 2 tima koja bi ispala iz 1. lige bi opet igrala mini turnir i ta 2 bi prosla, cim ostatak prosle sezone nije mogao doci do finala, nece ni tada.
A otkud ti znas?! Mozda se ta dva tima raspadnu, mozda se ovi slabiji pojacaju...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 17:11

flintova ideja po meni uopste nije losa
ps kup kad se bude igrao mislim da bi mnogo zanimljivije bilo da se umesto 1/8 finala naprave 4 grupe po 4 tima i da se igraju 6 utakmica - 3 kao domacin 3 kao gost i da prolaze po 2 ekipe iz svake gupe, time bi se povecao kvalitet samog kupa jer se ne bi desavale stvari kao u ovoj sezoni, primer je kako je olimp ispao od celsija a i sam kup se brzo zavrsio...
Nazad na vrh Ići dole
Podolski9

Podolski9


Muški Broj poruka : 293
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 30

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 17:25

HENRY ::
flintova ideja po meni uopste nije losa
ps kup kad se bude igrao mislim da bi mnogo zanimljivije bilo da se umesto 1/8 finala naprave 4 grupe po 4 tima i da se igraju 6 utakmica - 3 kao domacin 3 kao gost i da prolaze po 2 ekipe iz svake gupe, time bi se povecao kvalitet samog kupa jer se ne bi desavale stvari kao u ovoj sezoni, primer je kako je olimp ispao od celsija a i sam kup se brzo zavrsio...
odlicna ideja za kup po meni
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 17:38

Svidja mi se Flintova ideja,Iscova nije losa sto se tice 2 lige tamo igraju 3-4 timova i ostalo sluzbeni,sluzbeni...Uglavnom vise sluzbenih nego pravih...Henrijeva ideja za kup je mnogo dobra!
Po meni bi ja doveo do nekog glasanja Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 18:31

Podolski9 ::
HENRY ::
flintova ideja po meni uopste nije losa
ps kup kad se bude igrao mislim da bi mnogo zanimljivije bilo da se umesto 1/8 finala naprave 4 grupe po 4 tima i da se igraju 6 utakmica - 3 kao domacin 3 kao gost i da prolaze po 2 ekipe iz svake gupe, time bi se povecao kvalitet samog kupa jer se ne bi desavale stvari kao u ovoj sezoni, primer je kako je olimp ispao od celsija a i sam kup se brzo zavrsio...
odlicna ideja za kup po meni
Ali kup je kup zato sto se igra kao kostur a ne mini liga pa kup Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 18:48

Flintova ideja je odlicna,i tu bi se mogao ubaciti i kup po Anrijevom sistemu i sve bi bilo vrh Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 18:53

Vule™ ::
Flintova ideja je odlicna,i tu bi se mogao ubaciti i kup po Anrijevom sistemu i sve bi bilo vrh Very Happy
Muzicka zelja ? Vrhhh Very Happy (sprdnja logicno)

Dobre su obe ideje.
Nazad na vrh Ići dole
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey


Muški Broj poruka : 175
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 31

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 18:55

Flintova ideja +1, Henry kup bas zato i postoji, da bi se igrao kostur nacin takmicenja pa da dodje do iznenadjenja...Ako bude 20 klubova kao sto ste napisali, liga da bude kao Flintova a Kup da se igra na 1 UTAKMICU do 1/2finala, tu bi vec moglo da se odigra 1/2 finale i finale 2 meca, da bude kvalitetnijih meceva u zavrsnici Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 18:59

Aaron Ramsey ::
Flintova ideja +1, Henry kup bas zato i postoji, da bi se igrao kostur nacin takmicenja pa da dodje do iznenadjenja...Ako bude 20 klubova kao sto ste napisali, liga da bude kao Flintova a Kup da se igra na 1 UTAKMICU do 1/2finala, tu bi vec moglo da se odigra 1/2 finale i finale 2 meca, da bude kvalitetnijih meceva u zavrsnici Smile
+1
Nazad na vrh Ići dole
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 19:07

Aaron Ramsey ::
Flintova ideja +1, Henry kup bas zato i postoji, da bi se igrao kostur nacin takmicenja pa da dodje do iznenadjenja...Ako bude 20 klubova kao sto ste napisali, liga da bude kao Flintova a Kup da se igra na 1 UTAKMICU do 1/2finala, tu bi vec moglo da se odigra 1/2 finale i finale 2 meca, da bude kvalitetnijih meceva u zavrsnici Smile
Bravo remzese, slazem se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Steph Curry

Steph Curry


Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 19:11

dobro je ovo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 19:18

a da napravimo i one divizije tipa Atlantic, North-West America,... kao u NBA gdje bude po 5-6 timova Very Happy 333


šalim se, odličan prijedlog za dvije konferencije, to sam ja davno predlagao Smile
što se tiče kupa, mislim da je dovoljan kostur, da ne dužimo previše.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlog za ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za ligu   Predlog za ligu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlog za ligu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: